Sari la conținut

Cagiva Mito 2006


Postări Recomandate

Imi place facelift-ul ! Mai ales detaliile din zona rezervorului. :goodposting:

Oare furca Marzocchi si amortizorul de ghidon vin standard ?

Editat de wabit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca rezervorul aduce a F4, totusi agusta face parte din grupul cagiva. cred ca pana la modelul de 2008 va imprumuta cate ceva de la toate marcile grupului, mai ramane doar sa ia ceva de la husqvarna si e gata :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca rezervorul aduce a F4, totusi agusta face parte din grupul cagiva. cred ca pana la modelul de 2008 va imprumuta cate ceva de la toate marcile grupului, mai ramane doar sa ia ceva de la husqvarna si e gata :blbl:

parca rezervorul e identic cu ala vechi :goodposting: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca rezervorul e identic cu ala vechi :angryfire: :blbl:

 

In linii mari sunt identice. Dar detaliile fac diferenta :lol: ... cel putin asa mi se pare si mie, ca e diferit.

La modelul de 2005 (si probabil cele anterioare) partea de mijloc a rezervorului era infundata in el, sau cel putin la acelasi nivel; acum e ridicata. In schimb, am vazut ca amortizorul si furca erau nu sunt o noutate ... my bad :goodposting: .

 

Comparati si voi, poate mi se pare mie ...

2005:

cagiva-mito125-05-bikepics-331232.jpg

cagiva-mito125-05-bikepics-331228.jpg

 

2006:

22913_0_10_3_mito%20125_Image%20credits%20-%20Cagiva.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In linii mari sunt identice. Dar detaliile fac diferenta :blbl: ... cel putin asa mi se pare si mie, ca e diferit.

La modelul de 2005 (si probabil cele anterioare) partea de mijloc a rezervorului era infundata in el, sau cel putin la acelasi nivel; acum e ridicata. In schimb, am vazut ca amortizorul si furca erau nu sunt o noutate ... my bad :goodposting: .

 

Comparati si voi, poate mi se pare mie ...

Ma nu stiu acuma...Eu cred ca sunt identice,doar stickerele difera :lol: Oricum daca aveti vreo nelamurire pot sa ma duc pana in garaj sa ma uit :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma nu stiu acuma...Eu cred ca sunt identice,doar stickerele difera :lol: Oricum daca aveti vreo nelamurire pot sa ma duc pana in garaj sa ma uit :angryfire:

ba daca tot te duci in garaj adu si tu niste sticle dalea...stii tu...dalea mai vechi :blbl: , ca imi canta gatu` :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...