Sari la conținut

Nasol, Inca Un Accident


CheluRebel
 Share

Postări Recomandate

Da am vazut si eu de pe banda cealalta. Tocmai venea salvarea.

E vorba de un suzuki rosu de 400cc (cred), nu am vazut numarul, tipul avea geaca si casca si banuiesc ca si protectii.

Dupa parerea mea s-a lovit, dar nu cred ca mai mult de o fractura avea ceva (statea in fund).

Dupa pozitia masinii Dacia, boul vroia sa intoarca si motocicleta i-a intrat in aripa stanga fatza. Nu cred ca impactul a fost la viteza mare pentru ca motocicleta era intreaga iar aripa masinii nu foarte infundata.

Daca are cineva detalii concrete, asteptam!

Dar parerea mea ca nu a fost f grav (si sper sa nu fi fost!)

Editat de stefangc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu are nimeni nr de tel al lui Laur sa-l intrebe daca este "bine-mersi"?...??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?...opic=28735&st=0

UIte aici un anunt de vanzare de-al lui, care are si date de contact... cine il cunoaste, poate suna.

Multa sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incet,incet incep sa cred ca suntem vanati,cand ne vad se baga in fata :goodposting: :angryfire:

 

Nu suntem vanati! Te asigur eu. Nesimtirea unor conservari e atat de mare incat, te vad ca vii, iti taie calea si nici macar nu se grabesc. Am patit eu ieri de 2 ori. Ce sa le mai fac in afara de celebra _muie :blbl: si urari de ma-sa? Sa ma dau jos la toti idiotii? Pot sa mi-o fur de la el cu dreptatea in mana!

 

Multi nu mai au notiunea de "cedeaza trecerea". Au notiunea de "forteaza trecerea ca franeaza el!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU SUNT EU cel cu accidentul, intr-adevar am un RF 400 roshu, am mers ieri cu el prin oras, la servici, etc, dar nu eu am facut accident.

DOAMNE FERESTE, desi merg aproape zi de zi cu motorul, eu zic ca anul asta norocul e de partea mea.

Anul trecut am avut un mic accident, acum 2 ani nu, deci... :goodposting: anul asta nu o sa am accident.

Oricum, imi pare rau pt cel accidentat, nu stiu cine este, insa sper ca e ok atat el cat si motorul.

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!am trecut pe acolo cam la cinci minute dupa accident,iar tipul era in regula.cand au venit cei de la salvare nu au facut decat sa-i de-a un algocalmin pentru ca il durea spatele(nimic grav),avea o contuzie.motocicleta era un suzuki gs 500 care a suferit ceva dupa urma accidentului:bord spart,maneta ambreaj indoita,ghidon stramb,carena de far sparta(un mic tunning),jugul parca putin stramb.

cel cu loganul nu s-a asigurat cand a iesit din parcare si a vrut sa intoarca sa o i-a spre iancului.

accidentul s-a petrecut intre iancului-dimitrov.

pe tip nu stiu cum il cheama pentru ca nu mai am stat sa-l mai intreb era tare speriat.

soferul masini se tot scuza la lume ca nu la vazut si incerca sa de-a vina pe motociclist.la venirea echipajului de la politia rutiera am plecat si nu mai pot da detalii.oricum motociclistul avea acte in regula.

multa sanatate ii doresc!

 

sper sa fi fost de ajutor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

DOAMNE FERESTE, desi merg aproape zi de zi cu motorul, eu zic ca anul asta norocul e de partea mea.

Anul trecut am avut un mic accident, acum 2 ani nu, deci... :angryfire: anul asta nu o sa am accident.

 

:angryfire:

 

asta ar insemna ca la anu ar trbui sa ai grija mare :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...