Sari la conținut

DACORUM BIKE FEST II


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

si drept momeala ce o sa se foloseasca ? o sa dea ugluk la anaconda ? :P

 

:P

 

la cateva concursuri ma gandesc sa particip shi eu, promit ca nu trishez, parol :lol: :P

 

eu ma bag la concursu cu calarit tauru' cu gagica in fata...aviz amatoarelor :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 337
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator Hairy Poker

a-ti uitat concursul de ajuns la cort

 

se aleg 10 participanti (cei mai betzi din incinta) si li se schimba locatia cortului, care ajunge primul la cort e trimis inapoi la baut fiindca a trisat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 - 19 - 20 septembrie anu' asta, la o aruncatura de bat de Targu' Bucurestilor, pe la unde se face Cernica, recte prima la dreapta cum trecusi de Drumu' de Centura!

 

Mai multe vesti si stiri in zilele ce urmeaza!

 

Pe unde mai exact sau inca e secret? :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa bre! ... Voi purcede catre, in ziua de vineri, 28 septembrie! ... Mai astept si alte detalii!

 

Mult succes la organizare!

 

 

Sa fiti iubiti! :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa bre! ... Voi purcede catre, in ziua de vineri, 28 septembrie! ... Mai astept si alte detalii!

 

Mult succes la organizare!

 

 

Sa fiti iubiti! :ph34r:

18 bre, nu 28 :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ursule ai gresit cu vreo 10 zile, sa nu te trezesti singur cu ratele de pe lac... ;) :)

Lasati-l, bre.., poa sa vrea sa stea singur acolo precum.., Ursu!!! :wacko: Amu, gata, am intrat in post de beutura.., dezlegarea se va da pe 18 'sectembrie'', vb unui amic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati-l, bre.., poa sa vrea sa stea singur acolo precum.., Ursu!!! :wacko: Amu, gata, am intrat in post de beutura.., dezlegarea se va da pe 18 'sectembrie'', vb unui amic!

Te asteptam cu cea mai mare placere dom'le.

 

P.S. Vezi ca bem si maine seara (sambata, 5 septembrie) la Apasu. Asa... ca un preview.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Vezi ca bem si maine seara (sambata, 5 septembrie) la Apasu. Asa... ca un preview.

 

 

Tare frumos la Apasu.... muzica buna... bautura multa...gratarul nemaipomenit(mai ales pastrama)!!!(pacat ca a venit ploaia sa ne unde putin)

 

Deabea astept si intrunirea si e bine ca nu mai e mult!!! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE: sa aduceti copaile, musai...Stiti voi!

 

Mi-e greu sa cred ca o sa vin iar pe vreun enduro, asa ca nu se va mai intampla sa ajung in finala din nou concurand contra mea... :) :lol: :lol:

 

Oricum, sincer, sper ca de data asta sa am parte numai de coechipiere, ca de tine si de MadMax parca....... :agree:

 

Btw....cand apare si pretul taxei de intrare? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e greu sa cred ca o sa vin iar pe vreun enduro, asa ca nu se va mai intampla sa ajung in finala din nou concurand contra mea... :) :lol: :lol:

 

Oricum, sincer, sper ca de data asta sa am parte numai de coechipiere, ca de tine si de MadMax parca....... :agree:

 

 

Bre, poti sa pui roti de enduro pe vitezana:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AAAAmuuuu, va multumesc bre, cu toate ca mi-ai fi prins bine cateva ratuste!

 

Ok, imi voi lua casa mobia si voi campa pe 18 "sectrmbrie" 2009! :agree:

 

... Aduceti berea ca lesin !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Aduceti berea ca lesin !!!

 

 

Ne pare rau, dar avand in vedere faptul ca se afla foarte aproape de Manastirea Cernica, la aceasta intrunire participantii se vor delecta doar cu aghiasma (apa sfintita, ptr cine nu stie) si peste uscat si sarat...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.....NOT!

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne pare rau, dar avand in vedere faptul ca se afla foarte aproape de Manastirea Cernica, la aceasta intrunire participantii se vor delecta doar cu aghiasma (apa sfintita, ptr cine nu stie) si peste uscat si sarat...

 

 

Lasa lasa.... ca e bine ca suntem aproape de manastire.... ca stiu eu ca acolo e si mult vin... deci pe langa apa sfintita(aghiasma pt cine stie) si niste vin!!! :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu propun sa se intoneze doar imnuri religioase, in soapta si sa se amenajeze niste confesionale pentru nevoi firesti, spirituale. De asemenea propun ca persoanele de gen feminin surprinse pupand poala popii sa fie pedepsite exemplar prin postarea imaginilor la zidul rusinii astfel ca puterea exemplului sa le incurajeze, errr, descurajeze si pe celelalte!

Orice alte sugestii sunt binevenite in vederea unei desfasurari morale, corecte si linistite a acestui eveniment pasnic. :agree:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Crede cineva ca va fi pasnic? Asa ma gandeam si eu!

 

ROCK SI... restul stiti voi!

Editat de Hellryder
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...