Sari la conținut

enduro peris


macacu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 133
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

in romania se pot face multe dar trebuie investiti multi bani, in paza in special, si cum e criza iar dupa acest eveniment am iesit cam in gaura.... unde mai pui ca daca ploua nu se mai inghesuie lumea nici la cursa dapoi la busteni uzi, pietricele si alte distractii d-astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ioane scuza-ma k itzi raspund tzie dar vreu itzi explic si tzie si multor altora care se pare k nu au intzels substratul acestui eveniment!

 

NOI nu urmarim sa transformam locatzia respectiva intr-un teren de endurocross sau moto cross sa stam dupa fiacre sa luam 20-30 de roni pe zi

nu vrem sa o dam in rebull romaniacs-uri

nu vrem sa creem divergentze in acest domeniu k ala e mai bun sau mai stiu eu ce, care cum si unde se da

nu vrem sa o dam in curse serioase sau asa zise serioase

VREM

in primul rand sa facem o revolutzie in acest domeniu adica sa aparem si noi la tv cu toate k unii nu sunt de accord cu treaba asta

sa atragem sponsori lucru care multzumeste pe toata lumea

sa atragem public , de care ducem lipsa si asta s-ar putea sa derajeze pe multzi

sa facem cu adevarata o placere pentru toata lumea (taseu, premii, muzica buna,bere)

 

s.a.m.d.

 

cu putzina rabdare o sa aflatzi de urmatorul proiect www.xcountry.ro , evenimet ce va avea apox aceeasi structura dar alta locatzie......

hai k deja am inceput sa dau din casa.

 

 

ps: au aparut poze pe site articole media si in curand dvd-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ioane scuza-ma k itzi raspund tzie dar vreu itzi explic si tzie si multor altora care se pare k nu au intzels substratul acestui eveniment!

 

NOI nu urmarim sa transformam locatzia respectiva intr-un teren de endurocross sau moto cross sa stam dupa fiacre sa luam 20-30 de roni pe zi

nu vrem sa o dam in rebull romaniacs-uri

nu vrem sa creem divergentze in acest domeniu k ala e mai bun sau mai stiu eu ce, care cum si unde se da

nu vrem sa o dam in curse serioase sau asa zise serioase

VREM

in primul rand sa facem o revolutzie in acest domeniu adica sa aparem si noi la tv cu toate k unii nu sunt de accord cu treaba asta

sa atragem sponsori lucru care multzumeste pe toata lumea

sa atragem public , de care ducem lipsa si asta s-ar putea sa derajeze pe multzi

sa facem cu adevarata o placere pentru toata lumea (taseu, premii, muzica buna,bere)

 

s.a.m.d.

 

cu putzina rabdare o sa aflatzi de urmatorul proiect www.xcountry.ro , evenimet ce va avea apox aceeasi structura dar alta locatzie......

hai k deja am inceput sa dau din casa.

 

 

ps: au aparut poze pe site articole media si in curand dvd-ul

macacule' frate ,degeaba te ostenesti cu explicatiile ca totdeauna o sa se gaseasca unu mai destept care sa spuna ''nu trebuia sa faceti asa'',frate mie mi'a placut cum a fost :),cu toti vrem premii,dar fratilaor ganditiva putin ca aia care iau premiile ,au ceva investitii in ''sportul'' asta,ma refer la timp munca si nu in ultimul rad bani...asa ca lasati comentariile ,nu va convine nu mai veniti,tot timpul o sa se gaseasca nou veniti in enduro sau in motocross ...macacule la mai mare ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

REVENIM IN FOTZA ANUL ASTA

 

 

AM STAT NE-AM GANDIT NE-AM RASUCIT NE-AM CERTAT SI AM AJUNS LA COCLUZAIA

FACEM 3 ETAPE XCOUNTRY FACEM O CUPA SI II PREMIEM PE CEL MAI BUN LA SFARSIT

 

 

NU VA PUTEM SPUNE INCA PREMIILE DAR OR SA FIE FOARTE MARI

 

 

PREZENTAREA OFICILA VA FI 23 25 APRILE LA SALONUL MOTO DE LA ROMEXPO

 

:wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite macac ce s-ar putea face la Peris ...

 

eu as fi dispus sa dau bani ca sa ma pot antrena pe un circuit de enduro cross aproape de bucuresti. si cred ca nu sunt singurul.

impreuna cu Adi Raduta lucrez la un circuit(acum e pe hartie) care sa fie permanent pt iubitorii enduro si endurocross la Ciolpani. obstacole, busteni, pietre etc. stai un picut:) sper ca in 2-3 saptamani sa fie gata. va tin la curent.

cip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
impreuna cu Adi Raduta lucrez la un circuit(acum e pe hartie) care sa fie permanent pt iubitorii enduro si endurocross la Ciolpani. obstacole, busteni, pietre etc. stai un picut:) sper ca in 2-3 saptamani sa fie gata. va tin la curent.

cip

 

bravo Cip.

Abiat astept.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...