Sari la conținut

enduro peris


macacu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 133
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut, ma bag si eu, sper sa am cu cine sa vin, trag tare de Vladone...

Vin pentru Vali, Sasha si Ali, vin dupa un accident in care mi-a fracturat clavicula un bun sofer.

Sambata trecuta am iesit prima data dupa 3 luni de repaus, am simtit ca traiesc...

 

Ne vedem acolo, echipati regulamentar.

Bafta

Draguselu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma bag si eu, sper sa am cu cine sa vin, trag tare de Vladone...

Vin pentru Vali, Sasha si Ali, vin dupa un accident in care mi-a fracturat clavicula un bun sofer.

Sambata trecuta am iesit prima data dupa 3 luni de repaus, am simtit ca traiesc...

 

Ne vedem acolo, echipati regulamentar.

Bafta

Draguselu!

 

merci dragosele !

uiteti-va ce frumos este afara iar ei au spus ca ploua....

hai, nu va mai coiti si veniti !!! :cheers:

 

si nu te mai vaita ca te-ai facut bine deja.... hai sa te dai !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uiteti-va ce frumos este afara iar ei au spus ca ploua....

 

iar esti in spania pe plaja? :cheers:

la bucuresti e racoare, dar cica se incalzeste. Oricum, traseul ala merge bine si pe ud. Ne vedem la o bere pe-acolo sambata sau duminica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar esti in spania pe plaja? :hug:

la bucuresti e racoare, dar cica se incalzeste. Oricum, traseul ala merge bine si pe ud. Ne vedem la o bere pe-acolo sambata sau duminica

 

 

Pentru cei nehotarati , la peris e soare si furmos :cheers: scena e ridicata , camparea e gata si mai ales traseul e super . Noi de astazi ne mutam cu totii la peris ( si soarele se muta cu noi ) si ne pregatim sa va asteptam cu ceai cald si o cursa pe masura . O sa mai incercam sa intram pe forum de acolo . Totul va fi bine :cheers: Drum bun tuturor!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Eu vin ca spectator dar ce facem cu vremea asta?

Vremea este cum vreau eu ,adica perfecta pentru enduro!!!!!!!!!!!!!!

In sprijinul celor afirmate va rog sa va aduceti aminte de remarca mea cu jet ski ul la festivalul ploii de la cislau si de garantia depusa de mine la evenimentul competitional de la Poiana Pinului.

 

Ca sa dezvolt putin ca m am cam plistisit fara razboi o sa va descriu vremea din acest week-end:vineri la inscrieri va fi noapte dupa ora 18.35 iar sambata avem full soare si temperatura de 14 grade ziua si 9 grade noaptea.Dominica soare si temperaturi in crestere cu 2,3 grade.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea este cum vreau eu ,adica perfecta pentru enduro!!!!!!!!!!!!!!

In sprijinul celor afirmate va rog sa va aduceti aminte de remarca mea cu jet ski ul la festivalul ploii de la cislau si de garantia depusa de mine la evenimentul competitional de la Poiana Pinului.

 

Ca sa dezvolt putin ca m am cam plistisit fara razboi o sa va descriu vremea din acest week-end:vineri la inscrieri va fi noapte dupa ora 18.35 iar sambata avem full soare si temperatura de 14 grade ziua si 9 grade noaptea.Dominica soare si temperaturi in crestere cu 2,3 grade.

 

Noaptea ne vom distra la festival si oricum ziua ne dam si oricum ne incalzim , nu stiu unde vom simti frigul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbeam de soare, ioane !

ca de frig nici ca ne pasa.... :cheers:

 

 

V-am explicat : O sa avem soare tot timpul , L-am angajat pe unu SOARE sa fie prezent pe toata perioada festivalului !!!!! Ce va mai faceti griji :hug:

Mesaj completat

Plecam la peris , din DN o sa aveti indicatoare catre campare . Drum bun la toti !!

 

Peris , Sat Burias !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone
iti iei umbrela :hug: ....

 

Nu mi-e frica mie de ploaie, ma refeream asa pentru eveniment ca romanu e mai comod din fire. Eu vin orice ar fi, poate sa si ninga. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauciuc...pus

filtru..pus

bujica..pus

baterie..incarcat..pus

benzina ...pus

echipament..pus ( si umbrela si mintean :cheers: )

remorca la masina..pus

mobra pe remorca..pus

am uitat ceva???????

vine baiatuu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am explicat : O sa avem soare tot timpul , L-am angajat pe unu SOARE sa fie prezent pe toata perioada festivalului !!!!! Ce va mai faceti griji :cheers:

Mesaj completat

Plecam la peris , din DN o sa aveti indicatoare catre campare . Drum bun la toti !!

 

Peris , Sat Burias !!!!

 

La ce ora se pleaca sambata si de unde, ar fi dragutz sa plecam brigada...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Am fost la Burias, atmosfera frumoasa, ploaia nu a demoralizat pe nimeni. Se anunta un spectacol de calitate.

Editat de corleone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dak e sa o punem de o plecare in grup sambata, ar trebui sa o facem cu noaptea in cap, ca pe la 9 juma incepe clasa open. io unu is pentru adunarea pe la 8 jumate pe undeva prin centru. veniti voi cu locatia si hai sa vedem cati ne strangem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dak e sa o punem de o plecare in grup sambata, ar trebui sa o facem cu noaptea in cap, ca pe la 9 juma incepe clasa open. io unu is pentru adunarea pe la 8 jumate pe undeva prin centru. veniti voi cu locatia si hai sa vedem cati ne strangem.

 

La 8:30 ar cam trebui sa plecati. Pana ajungeti, pana vedeti ce si cum trece timpul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze de azi. pacat ca a fost noroiala. Dar la ce logistica au avut baietii aia acolo pe camp la anu prevad distractie mare - o sa se mute evenimentul mai la caldurica

 

cei care vor sa vada show pot sa mearga maine dimineata.

post-1160-1255805845_thumb.jpg

post-1160-1255805859_thumb.jpg

post-1160-1255805870_thumb.jpg

post-1160-1255805882_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...