Sari la conținut

New Chopper In Town


rfuchs
 Share

Postări Recomandate

Judecand dupa standul de scule Lamborghini, nu cred ca banii au fost asa mare problema :hurt:

 

Superba! Sa o stapanesti sanatos si fericit!

 

 

standu nu e la mine

era la neamtu in garaj :angryfire:)

 

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare!!S-o stapanesti sanatos!

Sa nu-ti para rau nici dupa bani nici dupa fohn pt ca tocmai ti-ai luat o motocicleta extraordinara.

Probabil ca sunt putin subiectiv :angryfire: dar mie-mi place mult motocicleta asta.

O sa-ti placa mult la drum intins iar ca fiabilitate sa stii ca e aproape indestructibila daca ai grija de ea.

Bafta multa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare!!S-o stapanesti sanatos!

Sa nu-ti para rau nici dupa bani nici dupa fohn pt ca tocmai ti-ai luat o motocicleta extraordinara.

Probabil ca sunt putin subiectiv :angryfire: dar mie-mi place mult motocicleta asta.

O sa-ti placa mult la drum intins iar ca fiabilitate sa stii ca e aproape indestructibila daca ai grija de ea.

Bafta multa

 

mersi ... a fost un vis de-al meu

am tot citit si intrebat si din cate am inteles este unul din cele mai fiabile "beast-uri"

e si catalogat ca cel mai bun chopper ever pe net pe cateva pagini

 

sa vedem cind vine vremea buna sa ies cu ea afara

ca pina amu am bagat ture numai in oras

 

 

rgds

Robert

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi ... a fost un vis de-al meu

am tot citit si intrebat si din cate am inteles este unul din cele mai fiabile "beast-uri"

e si catalogat ca cel mai bun chopper ever pe net pe cateva pagini

 

sa vedem cind vine vremea buna sa ies cu ea afara

ca pina amu am bagat ture numai in oras

rgds

Robert

 

Chopper nu e, eventual cel mai aproape (de chopper) dintre modelele de pe piata. Fiabil e foarte, doar daca nu-i pui ulei poti sa-l crapi.

Din pacate de la anul se pare ca n-o sa se mai fabrice :angryfire: .

 

km multi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca este cel mai fiabil cruiser, dar pana sa iasa V-Rodul a fost cea mai rapida. In orice caz e ceva clasic, racire cu aer si radiator de ulei, foarte usoara pentru motorul respectiv, centru de greutate jos, transmisie cu cardan si pret jumate din al unui Harley. Are si un frate mai mic, cu motor mai modern, Boulevard S50 care nu e nici el lenes.

S-o stapanesti sanatos si sa ai numai bucurii de la ea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos motorul(si suna foarte bine), era cumva cazat la Marcel acum cateva zile? Sa-l folosesti sanatos si la mult asfalt uscat! :angryfire:

 

 

mai e si acuma

:hurt:

 

m-ai prins ala e de la marcel

 

 

robert

 

o s-o vezi la intrunirea noastra.....si VN2000 la fel.....or sa fie multe choppere/cruisere de vazut.....asta daca veniti!?

B.

 

 

right !

 

tfft

robert

 

foarte meseriasha! abia astept s-o vad prin oras, poate ma lasi sa-mi fac o poza pe ea... :angryfire:

 

 

in prima zi de TM mi-a si lasat unu urme pe ea... final result zgirietura pe rezervor

isi pusese copilu pe ea si cind l-a luat nu a ridicat destul piciorul si a tras o zgarietura ...

nu l-am vazut mi s-a spus .... tre sa iau masuri

 

 

tfft

robert

 

 

ps

btw sb ? tm ?sau fac confuzie de cristache ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faci confuzie......nu e cristache pe care il stim noi

sa ai parte de ea si sa faceti cat mai multi km impreuna fara incidente......e frumoasa rau (la fel ca fetele tale)

 

T. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...