Sari la conținut

Accident judet Timis


gabriel2009
 Share

Postări Recomandate

Ai habar cumva ca a conduce o motocicleta fara permis de conducere categoria A e oarecum echivalent cu a le da la oameni in cap? Adica e infractiune, si eu sunt dintre aia care ma straduiesc din rasputeri sa nu fac nici macar contraventii...

 

eh, acum nu ii iau apararea, dar totusi el a iesit cel mai 'sifonat' din cauza unei glume proaste...macar daca mori sa mori de mana ta si de prostia ta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci e imposibil frate episodul asta ! :unsure:

Tampit fara legatura , se suie pe motor , ia pasager , da tare-n mobra , var-su ii pune piedica , o mierlesc toti si la urma tatal "chilotului" se pituleste-n cuptor si arde !! Deci asa ceva e peste orice limita posibila si imposibila :grinbandit:

 

Am zis jinx-ule ca faci panarama de mine , dar m-am convins ca e adevart pare-mi-se !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si maical gecson asta nu a dat interviuri ceva? cum ca ce credea ca se intampla dupa ce punea piedica unei roti? :grinbandit:

 

doamne, ma simt penibil, da nu pot sa nu rad....

 

in primul rand nomenclatura(si numele protagonistului hazliu, si satul). apoi, faptul in sine.... sa pui piedica unei motociclete... apoi tatal... asa ceva nu poate fi adevarat

Editat de Cosmo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh, acum nu ii iau apararea, dar totusi el a iesit cel mai 'sifonat' din cauza unei glume proaste...macar daca mori sa mori de mana ta si de prostia ta!!!

Daca ajungem sa deplangem asemenea specimene (care pe bune justifica chestia aia cu "selectie naturala") maine-poimaine ajungem sa plangem aici ca AMR nu ia masuri sau nu organizeaza marsuri pentru a merge pe motor fara permis, ca oricum permisul ala se ia usor.

Adica pe de o parte toti ii injuram pe aia care au permis de Arges (adica probabil nashpa) si pe de alta parte daca mergi pe motor esti un fel de rege care nici macar de permis nu mai are nevoie ca e deja pe motor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si maical gecson asta nu a dat interviuri ceva? cum ca ce credea ca se intampla dupa ce punea piedica unei roti? :unsure:

 

doamne, ma simt penibil, da nu pot sa nu rad....

 

in primul rand nomenclatura(si numele protagonistului hazliu, si satul). apoi, faptul in sine.... sa pui piedica unei motociclete... apoi tatal... asa ceva nu poate fi adevarat

 

 

Romania , The Land Of Fairytales ! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si maical gecson asta nu a dat interviuri ceva? cum ca ce credea ca se intampla dupa ce punea piedica unei roti? :unsure:

 

doamne, ma simt penibil, da nu pot sa nu rad....

 

in primul rand nomenclatura(si numele protagonistului hazliu, si satul). apoi, faptul in sine.... sa pui piedica unei motociclete... apoi tatal... asa ceva nu poate fi adevarat

 

Ai de capu meu.....pe ala il cheama Maicăl?! De n-ar fi de plans ar fi de ras :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai de capu meu.....pe ala il cheama Maicăl?! De n-ar fi de plans ar fi de ras :unsure:

 

Asta e ca aia cu Brusli si Cichicean ... Cand a dat interviu politistul si zice el acolo cum s-a intamplat necazul , si incheie prin : A primit o lopata , si Cichicean ... a lesinat :grinbandit:

 

 

 

 

Ete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...] Vreti sa fiti colegi de comunitate cu el? Eu personal nu ma simt mare coleg de comunitate cu asemenea specimene...

nu prea conteaza ce vrei, conteaza realitatea. in realitate si tu, si eu, si toti ceilalti care avem si conducem un motor suntem foarte buni colegi cu asemenea specimene. atat de buni colegi suntem incat cei mai multi dintre cei ne-motociclisti nu fac diferenta intre "specimene" si restul. stiu ca nu iti prea convine, so what?

totul este tragico-comic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic:

 

tzarani cu 2 clase, eu cand circul pe o strada principala care trece printr-un sat si vad cocalarimea stand pe banca la poarta sau chiar pe marginea soselei ma trec emotiile caci 80% dintre ei sunt redardati si in stare sa faca orice....

 

Sunt total de acord cu tine. Nu de mult treceam printr-o comuna relaxat, cu gandul ca nu stii ce iti sare in fata (o vaca, o caruta, un tractor) cand vad cum niste retardati se grabesc spre marginea drumului sa ia pietre si bete de pe jos :unsure: .. Instinctul a fost sa bag mana in gaz si bine am facut. Imi luam 2 , 3 bucati in casca ramaneam lat acolo.. Cata minte sa ai sa faci asa ceva? Raspuns: Mai deloc :grinbandit:

Editat de Toxicomanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic:

 

 

 

Sunt total de acord cu tine. Nu de mult treceam printr-o comuna relaxat, cu gandul ca nu stii ce iti sare in fata (o vaca, o caruta, un tractor) cand vad cum niste retardati se grabesc spre marginea drumului sa ia pietre si bete de pe jos :unsure: .. Instinctul a fost sa bag mana in gaz si bine am facut. Imi luam 2 , 3 bucati in casca ramaneam lat acolo.. Cata minte sa ai sa faci asa ceva? Raspuns: Mai deloc :grinbandit:

 

Mda...am patit o faza asemanatoare cu niste zarzare sau ce or fi fost aruncate de niste huidume de pe marginea drumului in ..plin Bucuresti, asa ca ce te mai miri de ceva ce se petrecea la tara??!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda...am patit o faza asemanatoare cu niste zarzare sau ce or fi fost aruncate de niste huidume de pe marginea drumului in ..plin Bucuresti, asa ca ce te mai miri de ceva ce se petrecea la tara??!?!

 

Usor, usor incepe sa nu ma mai mire nimic..

 

In schimb.. le-as arunca si eu o grenada inapoi :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am patit-o si eu cu un handicapat undeva pe e85(sindrilita parca) mergeam prin localitate aproape regulamentar si un cocalar de pe marginea drumului brusc se face ca se arunca in fata motocicletei.....poooola mea,am pus frana si era sa ma vars si asta radea de mama focului....handicapat retard...cocalar nenoricit....o sa ma mut in Australia.Despre accidentul asta nu am nimic de spus....oameni fara cap si acum si fara suflet....niste animale proaste ca alea care trec soseaua prin fata masinilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea conteaza ce vrei, conteaza realitatea. in realitate si tu, si eu, si toti ceilalti care avem si conducem un motor suntem foarte buni colegi cu asemenea specimene. atat de buni colegi suntem incat cei mai multi dintre cei ne-motociclisti nu fac diferenta intre "specimene" si restul. stiu ca nu iti prea convine, so what?

totul este tragico-comic.

Nu zic ca nu ai dreptate ca aia care aud doar ca paraie nu stiu prea clar daca sti sau nu sa te dai pe ea, dar e clar ca tu vrei sa ma determini sa ma sinucid ca sa mostenesti tu postul asta gras de moderator la acidente (leafa babana de 0 lei pe zi)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e ca aia cu Brusli si Cichicean ... Cand a dat interviu politistul si zice el acolo cum s-a intamplat necazul , si incheie prin : A primit o lopata , si Cichicean ... a lesinat :)

 

 

 

 

Ete

Mai in gluma, mai in serios, in furtul motorului meu, e implicat si un Cichicean...Si vorbesc serios.

De retarzii astia care merg cu mobre fara permis, desi stiu ca au veri retardati si unchi cu constiinta, (adica dupa ce a ars mai multa lume prin furturi si talharii, s-a gandit sa se arda si el, pentru iertarea pacatelor) nu pot sa spun ca-mi pare rau, ba chiar ma bucur, ca dupa fiecare astfel de eveniment creste semnificativ procentul nivelului de inteligenta pe tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/glu...orat-un-om.html

 

 

R.I.P Dar si-a facut-o cu mana lui.

 

 

 

SINCER NU DORESC LA NIMENI SA-SI VADA COPILUL ASA,DOAMNE FERESTE PE ORICINE DE ASA CEVA DAR CEI CA EL SANT CEI CARE IN 10 SECUNDE "UITE-MA SANT ZMEU" ANULEAZA O CAMPANIE DE GEN "ATENTIE LA MOTOCICLISTI!"

 

SI TOT SINCER DACA VREI SI TE SIMTI MOTOCICLIST ADEVARAT FA ALTCEVA PE LANGA SA CUMPERI O MOTOCICLETA:PERMISUL.

SI POARTA SI CASCA SI DACA SE POATE PROTECTII,COMPORTA-TE CIVILIZAT IN TRAFIC SI ATUNCI DACA CHIAR SE INTAMPLA SA TE CHEME DOMNUL LA EL ,ATUNCI MERITI UN R.I.P DE LA CEI CARE FAC TREABA LEGAL.

PINA ATUNCI "ZMEII" SAU SA LE SPUN ALTFEL,SIMPLII POSESORI AI UNEI MOTOCICLETE CARE DEVIN CIFRA IN STATISTICI,NU CRED CA MERITA NICI UN R.I.P

PAREREA MEA

Editat de ar77scv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...