Sari la conținut

HONDA xl1000v VARADERO


PUTZUBIKER
 Share

Postări Recomandate

**DUPA LUPTE SECULARE** AM REUSIT SA MAI ADAUG INCA UN MOTOR IN MICUL MEU GARAJ.

O FRUMUSETE , :unsure: MARE SI SOLIDA, CARE DUPA ATATIA ANI PETRECUTI IN SEILE DIFERITELOR MODELE

M-A VRAJIT CU PUTEREA ,CICLISTICA SA DE EXCPTIE CE MAI PER TOTAL O SCULA BUNA :grinbandit:

DUPA CE AM ADUS-O ACASA A URMAT :laugh: :wacko: , DUPA CARE NEVASTA :kiss:

post-28053-1253456994.jpg

post-28053-1253457047.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari

sper si eu la asa ceva,dar inca mai astept

mai pune poze si mai zi ne despre ea mai multe,sunt interesat sa cunosc modelul si cred ca nu numai eu

SALUTARI

CE AS PUTEA SPUNE :laugh:

AM FACUT 1000KM,CU PASAGER SI BAGAJE NU SIMTI,PARCA AI MERGE SINGUR,FRANELE ASTEA COMBINATE SUNT DE VIS (cel putin pe a mea care sunt schimbate cu aftermarket NISSIN RACING pe ambele roti),O CICLISTICA FOARTE BINE ECHILIBRATA,ACCELERATIE DEMENTIALA SI CONSUM PE MASURA,SUSPENSIE FOARTE BUNA (nu simti soselele bombardate)LUMINI PE AMBELE FARURI(scurta<lunga)FOARTE BUNE,DESI E CAT O VACA SE CONDUCE PRECUM O TROTINETA DE USOR,POTI FACE SUTE DE KM.FARA OPRIRE DECAT LA PECO (eu am facut 400KM cu un plin,de la 90in localitati la150 AFARA),PESTE 150 TE BATE VANTUL CA PE UN NACHED,COMODA PENTRU AMBELE LOCURI,. :wacko:

- M O T O C I C L E T A L A S U P E R L A T I V- :unsure:

ASFALT USCAT :grinbandit:

post-28053-1253658120.jpg

post-28053-1253658145.jpg

Editat de PUTZUBIKER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
FOTO NOI

 

 

felicitari

din cate vad este pe carburatie, cum de ai scos un consum asa de fain ?cate viteze are?

eu pe injectie mers ok cam 5.4 cu 6 viteze.

dar aia pe carburatie ( am mest intr un grup mai muilt) deci tragea de rupea..sugea de la 6.8 in sus

 

superba jucareaua..sa te bucuri de ea , meritati :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari

din cate vad este pe carburatie, cum de ai scos un consum asa de fain ?cate viteze are?

eu pe injectie mers ok cam 5.4 cu 6 viteze.

dar aia pe carburatie ( am mest intr un grup mai muilt) deci tragea de rupea..sugea de la 6.8 in sus

 

superba jucareaua..sa te bucuri de ea , meritati :kiss:

 

De curios intreb, nu ca as face pe "desteptul" de unde v-ati dat seama din poze ca e pe carburatie, se vad in poza carburile, ca eu nu le-am sesizat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De curios intreb, nu ca as face pe "desteptul" de unde v-ati dat seama din poze ca e pe carburatie, se vad in poza carburile, ca eu nu le-am sesizat.

 

 

a..nu

am presupus doar dupa cum arata( pare din gama anteruioara, pe carburatie)

din ce stiu intre 2003 - 2006 a ramas neschimbat iar urmatoarea generatie pana in 2009 avea doar mici modificari

 

desi am mers in gurp cu diverse n am fost prea atent la detalii de acest gen, daca am gresit la "Carburatie" .sorry

 

ca idee personala, varianta cu carb si 5 trepte e mai " barbateasca"

de asta intrebam cum ti se pare

 

pe langa toate calitatile eu sunt incantat si de ABS

daca nu l aveam..nu cred ca mai postam :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
De curios intreb, nu ca as face pe "desteptul" de unde v-ati dat seama din poze ca e pe carburatie, se vad in poza carburile, ca eu nu le-am sesizat.

Iti poti da seama cu usurinta daca stii cate ceva despre model.., de exemplu asta pe carburi are mai putin stilizate carenele fata decat cel pe injectie! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa vaca,dara baga un deflector de curent,face toti banii.

 

DCA TOT MA SFATUIESTI A MONTA UN DEFLECTOR TE ROG SPUNE-MI DE UNDE POT CUMPARA AFTERMARKETURI PENTRU VARADERO

DAMI CEVA LINK_uri

MULTUMESC :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

http://www.bikehps.com/acatalog/Vario_Tour..._for_Honda.html

http://www.bikehps.com/acatalog/info_32119.html

http://www.motomike.eu/mike/category/10200.../article/146063 pe asta stiu sigur pe cineva de la care poti sa il comanzi la pret de catalog, daca vrei poti sa imi dai un PM mai bine ca nu am urmarit topicul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
asta nu mai e vaca :wacko: e ditamai BALENA :laugh:

 

 

sa o stapanesti sanatos

 

MULTUMESC....INTRADEVAR ...BALENA....DAR O BALENA RAPIDA ...CU REPRIZE DE ACCELERATIE DEMENTIALA...

SI CU PLECARI DE PE LOC .....DE TE BAGA IN BOALA...

RESPECTE SI UN SEZON CAT MAI BUN PENTRU TOTI....THEO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi kilometri frumosi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...