Sari la conținut

Accident foarte grav pe Sos. Chitilei


Enduristul
 Share

Postări Recomandate

Da mult timp liber mai ai. Poate ne mai lasi si pe noi in pace. Ca spui numai lucruri inteligente. Vrei sa bati recordul de posturi. Sper.

Nu vreau sa bat recordul de posturi ci sa fac treaba cum trebuie. Daca tu ai avea ghinionul sa-ti intre un nea Gheorghe cu camionul pe contrasens ca aici preferi ca eu sa las topicul sa fie invadat de remarci rautacioase de genul "Daca era pe R6 mergea ca racheta asa ca si-o merita" chit ca politistii spun in cazul respectiv ca mergea regulamentar si sa reactionez doar cand cineva apasa butonul ala de "Report!", sau sa fac un pic de ordine, sa schimb un pic comentariul la titlu sau chiar titlul, sa-i fac pin si sa incerc sa strang lumea la o mica donare de sange? Raspunsuri astept pe privat, ca aici avem un accident deosebit de grav in care inca nu stim daca protagonistul mai traieste...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma pregateam sa ma bag in scutece cand mi-am amintit de bietul om...

Lucrez in Chitila si am fost acolo la cateva minute dupa ce plecase SMURD-ul, nu am apucat sa pozez decat motocicleta. Am fost plecat in weekend si nu am apucat sa pun pozele, repar acum greseala. Daca stie cineva despre soarta nefericitului, rugam detalii

post-525-1255294527_thumb.jpgpost-525-1255294547_thumb.jpgpost-525-1255294587_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa mai spun, atata timp cat avem un tablou oribil ce numai un eveniment neplacut astepta : "fara casca si pe linia de tramvai dupa refugiu"... SI MAI LUCREAZA IN ZONA !!!! :disappointed:

 

pacat ! Sper sa apuce sa invete din greseala lui

 

PS: am circulat mult in zona, mergeam spre vama Chitila aproape in fiecare zi si pot spune: "foarte periculos bulevard"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa mai spun, atata timp cat avem un tablou oribil ce numai un eveniment neplacut astepta : "fara casca si pe linia de tramvai dupa refugiu"... SI MAI LUCREAZA IN ZONA !!!! :disappointed:

 

pacat ! Sper sa apuce sa invete din greseala lui

 

PS: am circulat mult in zona, mergeam spre vama Chitila aproape in fiecare zi si pot spune: "foarte periculos bulevard"

 

Dacă doar Bd. Chitila ar fi periculos ar fi beton,dar cam toate sunt un adevărat pericol.Mai ales să vii la mine pe Obregia să treci spre capătul lui(unde e Âşi capătul la maÂşini).Acolo sunt maÂşini parcate Âşi pe stânga Âşi pe dreapta drumului+vreo 3 treceri.Dacă iese unu mai nasol nici nu ai unde să îl fereÂşti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă doar Bd. Chitila ar fi periculos ar fi beton,dar cam toate sunt un adevărat pericol.Mai ales să vii la mine pe Obregia să treci spre capătul lui(unde e Âşi capătul la maÂşini).Acolo sunt maÂşini parcate Âşi pe stânga Âşi pe dreapta drumului+vreo 3 treceri.Dacă iese unu mai nasol nici nu ai unde să îl fereÂşti.

 

 

Am invatat sa conduc motocicleta in Berceni, am locuit 22 de ani intre Brancoveanu si Straja... cunosc foarte bine zona, este drept ca acum 20 de ani nu era circulatia asta, dar nici usor nu era ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic: ce maimute de oameni...are moto si cric lateral si central si il sprijina la modul ala de copac!

 

Cand facea politistul poze au incercat sa-l puna pe cricul central dar nu statea cel mai probabil din cauza loviturii, roata fata a intrat spre interior si se "marise" distanta intre burta motocicletei si teren. Au fost nevoie sa o tina cineva ca sa poata sa-i faca poze.

Editat de slabutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...