Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

george si evribadii, am si eu o intrebare:

 

io o sa vin cu cortul, ca amaratzii...

am unde sa fac un dush???

... si daca ploua, ma primeste si pe mine cineva cu sacul intr-o debara, dulap sifonier sau asa ceva dintre cei care locuiesc in camere???

 

astia doua lucruri sunt vitzale pentru mine ... sa ma spal la subsioara inghinala :wink: si sa nu privez parcela de apa!!!

 

ce ziceti, mai frentdzi... ma primeste care-va!?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

george si evribadii, am si eu o intrebare:

 

io o sa vin cu cortul, ca amaratzii...

am unde sa fac un dush???

... si daca ploua, ma primeste si pe mine cineva cu sacul intr-o debara, dulap sifonier sau asa ceva dintre cei care locuiesc in camere???

 

astia doua lucruri sunt vitzale pentru mine ... sa ma spal la subsioara inghinala ;) si sa nu privez parcela de apa!!!

 

ce ziceti, mai frentdzi... ma primeste care-va!?!?

 

1)dush ai unde sa faci...in camera in care vom sta aia fara muieri :laugh:

2)daca ploua te bagam intre noi asa ca perna :wink:

tu numa hai incoa` ca ne descurcam noi..ca doar e maramu` :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno, si de la mine banii de avans vor veni saptamana viitoare (nu de alta dar deja a inceput week-endul :wink:)... A, si inca ceva : George, poti lasa "deschis" contul si dupa 14 Feb fiindca unora le-ar putea fi mai usor sa punem banii de cazare "in rate" pana in sfarsitul lui mai, mai degraba decat sa ii aducem "pe toti gramada" in Mai, mai ales ca odata cu venirea caldurii vor veni si cheltuielile de rigoare : ulei, filtre, placute, cauciucuri, samd. Bine, asta daca acel cont nu il folosesti si pentru alte lucruri si daca nu iti e greu sa tii socoteala cu cine si cat a achitat deja....spune-ne daca poti face "si" asta pentru noi....TNX.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno, si de la mine banii de avans vor veni saptamana viitoare (nu de alta dar deja a inceput week-endul :wink:)... A, si inca ceva : George, poti lasa "deschis" contul si dupa 14 Feb fiindca unora le-ar putea fi mai usor sa punem banii de cazare "in rate" pana in sfarsitul lui mai, mai degraba decat sa ii aducem "pe toti gramada" in Mai, mai ales ca odata cu venirea caldurii vor veni si cheltuielile de rigoare : ulei, filtre, placute, cauciucuri, samd. Bine, asta daca acel cont nu il folosesti si pentru alte lucruri si daca nu iti e greu sa tii socoteala cu cine si cat a achitat deja....spune-ne daca poti face "si" asta pentru noi....TNX.

 

se poate man.foaaaarte buna idee.......zic eu...contul respectiv nu il folosesc deloc.e un cont deschis de plictiseala,eu l folosesc doar pe cel in euro...deci el sta deschis pt oricine vrea sa faca un lucru destept sa nu se adune multe cheltuieli atunci in mai.iar evidenta o tin usor,fiecare cand pune banu` ma suna si il notez pe foaie(ca nu ma am cu chestiile IT) iar la mine foaia e sfanta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1)dush ai unde sa faci...in camera in care vom sta aia fara muieri :(

2)daca ploua te bagam intre noi asa ca perna :wink:

tu numa hai incoa` ca ne descurcam noi..ca doar e maramu` ;)

 

poi atunci... I'm in!!

o sa plec probabil de vineri, trebuie sa mai gasesc pe careva cu care sa plec de-aci... dar .. VIIIIN :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. george05 + cineva probabil -2 paturi

2. STEL ICE - cu sau fara nevasta(avec le bemeweu)-CORT

3. METAL WARRIOR-solo-CAMERA(1 LOC) SAU SALTEA(in functie de necesitati)

4. RAZVINTE - solo-CORT

5. ROOKIE22 +pasager (viitor motorist sper)-CAMERA(2 LOCURI)

6. SORIN128 + Autu-CAMERA(2 LOCURI)

7. lgxmedia - solo-CAMERA(1 LOC)

8. ravenitza - solo - CAMERA (1 loc.)

9. marius + mary-CAMERA(2 LOCURI) (CU AUTOBUZUL de VFReu)

10 georgian + amanta(hornetu) adica doar eu si ea solo-SALTEA

11. darkbay (Nicu cu CBF - o exceptie) + una (Nico - probabil cu motor pana la data aia si probabil tot un beemwee - daca nu ne primiti, venim in invazie-CAMERA(2 LOCURI)

12. arycy (costi) + 2 , sotia andreea insarcinata cu un viitor hornetist ... mini me si cred ca vin doar cu masina . fara blonda-CAMERA(2 LOCURI...lui mini arycy inca nu ii trebuie un loc intreg biggrin.gif )

13.florin-v-cu al sau fezeu(am postat eu pt el ca "e interzis" forumul pt el pt o perioada de 30zile)-CAMERA(1 LOC)

14. adi + ramona-CAMERA(2 LOCURI)

14-bis. [Jhon (Arlequin)] - solo -

15. Dani - (aka Moldo) (postez eu ca el nu are acces deocamdata) - solo deocamdata - indiferent de "cazare"

16. Alex_ander - solo - la cort, in camera pe saltea daca este vremea nefavorabila

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum o sa fac cu jobul, probabil o sa imi bag un medical, dar I"M IN!!!

Vali: luni iau si eu banii, wait for me ca sa transferam amandoi banii :wink: Te sun luni si vorbim.

Vai abia astept, deja imi imaginez ce o sa iasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum o sa fac cu jobul, probabil o sa imi bag un medical, dar I"M IN!!!

 

Vai abia astept, deja imi imaginez ce o sa iasa...

 

OK, stiu ca mai este pana atunci, dar putem sa ne facem o idee de pe-acum...

Deci, cine vrea sa plece din Bucuresti joi si cine vineri???

Eu sunt pentru vineri, ca atunci sper sa-mi intre banii.

Voi??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe je nu-l puseratzi pe lista? :wink: mrrr...

 

in curarnd renuntam la bondari si luam snowmobile...

Mesaj completat

acu srios, George, chiar daca stau la cort sau pe jos in sala de mese, as vrea acces la baitza. daca trebe dat ceva pt treaba asta spune-mi pls.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum o sa fac cu jobul, probabil o sa imi bag un medical, dar I"M IN!!!

Vali: luni iau si eu banii, wait for me ca sa transferam amandoi banii :wink: Te sun luni si vorbim.

Vai abia astept, deja imi imaginez ce o sa iasa...

Roger that...

Eu plec de joi, dis de dimineata, spre BM. Vreau sa-mi beau cafeaua undeva pe Dealul Negru sau Cheia, depinde ce varianta de drum alegem ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roger that...

Eu plec de joi, dis de dimineata, spre BM. Vreau sa-mi beau cafeaua undeva pe Dealul Negru sau Cheia, depinde ce varianta de drum alegem ;)

 

Daca nu am treaba la serviciu, eu as pleca de Joi spre BM. Iar daca cei cu asfaltul nu se misca repede cand da caldura sa asfalteze Dealul Negru singura varianta ramane Cheia :wink:

Editat de Alex_ander
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu am treaba la serviciu, eu as pleca de Joi spre BM. Iar daca cei cu asfaltul nu se misca repede cand da caldura sa asfalteze Dealul Negru singura varianta ramane Cheia :wink:

 

am venit weekendul trecut pe dealul negru... far sa exagerez absolut deloc asa ceva eu nu am mai vazut, nici daca erau bombardamente nu putea sa arate un drum in halul ala, iar la cum arata, nu e nevoie de reasfaltare ci trebuie sa refaca toata infrastructura... deci nu o sa aiba buget... eu unul nu merg nici batut pe acolo cu moto... cratere de jumatate de metru, nu ai ce sa ocolesti, totul e o groapa, am lovit scutul (noroc ca am metalic) de vreo 3 ori...

 

cu privire la bani, te sun george luni sa-mi dai detalii, fac transferul pe internet banking si transilvania imi cere banca si sucursala...

 

alta problema, decat sa ma loghez pe forum sa citesc/postez mai bine ma arunc de la et. 10, am stat 5 minute (cronometrat) sa deschida pagina de logare plus apoi pagina de reply, unde draci e gazduit forumul asta dom'le ca in rest orice site merge beton... in ritmul asta nu voi mai intra pe aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe je nu-l puseratzi pe lista? ;) mrrr...

 

in curarnd renuntam la bondari si luam snowmobile...

Mesaj completat

acu srios, George, chiar daca stau la cort sau pe jos in sala de mese, as vrea acces la baitza. daca trebe dat ceva pt treaba asta spune-mi pls.

 

fiecare s-a trecut pe list singurel..aproape fiecare :( ....eu nu te-am trecut pe lista ca imi ziceai atunci la telefon ca mai dureaza sa iei o decizie 100%,si noah :laugh: .....atunci te trec acum.nu va trebui platit nimic pt cei care stau la cort si doresc sa foloseasca baia....dupa cum spuneam,se va folosi baia unei camere de barbati singuri :wink:

Mesaj completat

1. george05 + cineva probabil -2 paturi

2. STEL ICE - cu sau fara nevasta(avec le bemeweu)-CORT

3. METAL WARRIOR-solo-CAMERA(1 LOC) SAU SALTEA(in functie de necesitati)

4. RAZVINTE - solo-CORT

5. ROOKIE22 +pasager (viitor motorist sper)-CAMERA(2 LOCURI)

6. SORIN128 + Autu-CAMERA(2 LOCURI)

7. lgxmedia - solo-CAMERA(1 LOC)

8. ravenitza - solo - CAMERA (1 loc.)

9. marius + mary-CAMERA(2 LOCURI) (CU AUTOBUZUL de VFReu)

10 georgian + amanta(hornetu) adica doar eu si ea solo-SALTEA

11. darkbay (Nicu cu CBF - o exceptie) + una (Nico - probabil cu motor pana la data aia si probabil tot un beemwee - daca nu ne primiti, venim in invazie-CAMERA(2 LOCURI)

12. arycy (costi) + 2 , sotia andreea insarcinata cu un viitor hornetist ... mini me si cred ca vin doar cu masina . fara blonda-CAMERA(2 LOCURI...lui mini arycy inca nu ii trebuie un loc intreg biggrin.gif )

13.florin-v-cu al sau fezeu(am postat eu pt el ca "e interzis" forumul pt el pt o perioada de 30zile)-CAMERA(1 LOC)

14. adi + ramona-CAMERA(2 LOCURI)

14-bis. Jhon (Arlequin) - solo -cort

15. Dani - (aka Moldo) (postez eu ca el nu are acces deocamdata) - solo deocamdata - indiferent de "cazare"

16. Alex_ander - solo - la cort, in camera pe saltea daca este vremea nefavorabila

17.vladdygo-cort sau saltea

 

Mesaj completat

alta problema, decat sa ma loghez pe forum sa citesc/postez mai bine ma arunc de la et. 10, am stat 5 minute (cronometrat) sa deschida pagina de logare plus apoi pagina de reply, unde draci e gazduit forumul asta dom'le ca in rest orice site merge beton... in ritmul asta nu voi mai intra pe aici...

 

penibil forumul deja la cum merge......admini isi bat joc in stil mare,nu fac "curatenie" pe unde ar trebui,site-ul cred ca e gazduit in grota... :laugh: ....deh,treaba de 2 bani...bine ca 4tunning-ul merge de rupe.dar noi astia cu doua roti ne miscam mai greu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am venit weekendul trecut pe dealul negru... far sa exagerez absolut deloc asa ceva eu nu am mai vazut, nici daca erau bombardamente nu putea sa arate un drum in halul ala, iar la cum arata, nu e nevoie de reasfaltare ci trebuie sa refaca toata infrastructura... deci nu o sa aiba buget... eu unul nu merg nici batut pe acolo cu moto... cratere de jumatate de metru, nu ai ce sa ocolesti, totul e o groapa, am lovit scutul (noroc ca am metalic) de vreo 3 ori...

Eu sper sa-l repare pana atunci, defapt sa-l repare cat mai repede. Am destule drumuri de facut spre Valcea cu motorul si vreau asfalt bun :wink:

Bucata Dedulesti - Valcea era noua si de vis, sper ca aia sa fie la fel si sa aiba mai putin de reparat.

 

Hai primavara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. george05 + cineva probabil -2 paturi

2. STEL ICE - cu sau fara nevasta(avec le bemeweu)-CORT

3. METAL WARRIOR-solo-CAMERA(1 LOC) SAU SALTEA(in functie de necesitati)

4. RAZVINTE - solo-CORT

5. ROOKIE22 +pasager (viitor motorist sper)-CAMERA(2 LOCURI)

6. SORIN128 + Autu-CAMERA(2 LOCURI)

7. lgxmedia - solo-CAMERA(1 LOC)

8. ravenitza - solo - CAMERA (1 loc.)

9. marius + mary-CAMERA(2 LOCURI) (CU AUTOBUZUL de VFReu)

10 georgian + amanta(hornetu) adica doar eu si ea solo-SALTEA

11. darkbay (Nicu cu CBF - o exceptie) + una (Nico - probabil cu motor pana la data aia si probabil tot un beemwee - daca nu ne primiti, venim in invazie-CAMERA(2 LOCURI)

12. arycy (costi) + 2 , sotia andreea insarcinata cu un viitor hornetist ... mini me si cred ca vin doar cu masina . fara blonda-CAMERA(2 LOCURI...lui mini arycy inca nu ii trebuie un loc intreg biggrin.gif )

13.florin-v-cu al sau fezeu(am postat eu pt el ca "e interzis" forumul pt el pt o perioada de 30zile)-CAMERA(1 LOC)

14. adi + ramona-CAMERA(2 LOCURI)

15.. Jhon (Arlequin) - solo -cort

16. Dani - (aka Moldo) (postez eu ca el nu are acces deocamdata) - solo deocamdata - indiferent de "cazare"

17. Alex_ander - solo - la cort, in camera pe saltea daca este vremea nefavorabila

18.vladdygo-cort sau saltea

19.nyt-cort(gixxer 600 k8)

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LISTA CORECTA:

1. george05 + cineva probabil -2 paturi

2. STEL ICE - cu sau fara nevasta(avec le bemeweu)-CORT

3. METAL WARRIOR-solo-CAMERA(1 LOC) SAU SALTEA(in functie de necesitati)

4. RAZVINTE - solo-CORT

5. ROOKIE22 +pasager (viitor motorist sper)-CAMERA(2 LOCURI)

6. SORIN128 + Autu-CAMERA(2 LOCURI)

7. lgxmedia - solo-CAMERA(1 LOC)

8. ravenitza - solo - CAMERA (1 loc.)

9. marius + mary-CAMERA(2 LOCURI) (CU AUTOBUZUL de VFReu)

10 georgian + amanta(hornetu) adica doar eu si ea solo-SALTEA

11. darkbay (Nicu cu CBF - o exceptie) + una (Nico - probabil cu motor pana la data aia si probabil tot un beemwee - daca nu ne primiti, venim in invazie-CAMERA(2 LOCURI)

12. arycy (costi) + 2 , sotia andreea insarcinata cu un viitor hornetist ... mini me si cred ca vin doar cu masina . fara blonda-CAMERA(2 LOCURI...lui mini arycy inca nu ii trebuie un loc intreg biggrin.gif )

13.florin-v-cu al sau fezeu(am postat eu pt el ca "e interzis" forumul pt el pt o perioada de 30zile)-CAMERA(1 LOC)

14. adi + ramona-CAMERA(2 LOCURI)

15.. Jhon (Arlequin) - solo -cort

16. Dani - (aka Moldo) (postez eu ca el nu are acces deocamdata) - solo deocamdata - indiferent de "cazare"

17. Alex_ander - solo - la cort, in camera pe saltea daca este vremea nefavorabila

18.vladdygo-cort sau saltea

19.nyt-cort(gixxer 600 k8)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey evribadii...

ne vedem joi seara la o bericik prin iron city, sau propuneti voi altceva dar tot asa mai retro si mai ... jeftin.

ce ziceti, cine-va!?!?

 

eu o sa beau maine seara o bere in garaj langa motor :angry: ....in cinstea tuturor viespilor...

 

in alta ordine de idei....avans pana acum au platit doar 2 persoane,deci treaba nu e prea roz.iar daca pana sambata nu se strang banii o sa fiu nevoit sa anulez tot

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu o sa beau maine seara o bere in garaj langa motor :angry: ....in cinstea tuturor viespilor...

 

in alta ordine de idei....avans pana acum au platit doar 2 persoane,deci treaba nu e prea roz.iar daca pana sambata nu se strang banii o sa fiu nevoit sa anulez tot

Si daca ma tii in apartamentul tau sa dorm cu Sky in pat si io tot vin la Baia Mare. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ma tii in apartamentul tau sa dorm cu Sky in pat si io tot vin la Baia Mare. :P

 

in pat cu Sky?pai crezi ca te primeste? :angry: ..are fitze,doarme singur...dar pe tine te pun cu georgian pe jos ca va fi cald :laugh: ..si va dau sa beti palinca inainte sa aveti impresia ca e moale pe jos :hurt:

Mesaj completat

Hai fratilor da-ti banii ce dracu... nu va trageti pe poponeata acuma...WTF

 

sper macar avansul sa il strang,ca apoi o rezolvam noi cumva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey evribadii...

ne vedem joi seara la o bericik prin iron city, sau propuneti voi altceva dar tot asa mai retro si mai ... jeftin.

ce ziceti, cine-va!?!?

 

 

Eu o sa ajung prin Alter Ego cam in jur de ora 20-20.30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...