Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

sa sti ca am esit la bazaiala cu asigurare cu detoate :D , tu ce mai astepti?? :wink:

cum bah ce astept ? :drink: astept rezervoru si plasticaraia sa vina de la vopsit ! intre timp eu mai am de facut un sincron la carburatie , RCA , ITP , schimbat bujii , ulei , filtre , si pana de paste zic eu ca e gata mobra pentru noul sezon :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azi a inghitit mobra primi 54 de km pe anul asta cu gume noi, rulmenti noi pe roti, trage de rupe. Ori am uitat eu cum este sa tragi de gaz, dar prea e nervoasa :wink: Legat de noile gume, sunt de vis. Urmeaza sa le exploatez mai avansat dupe ce-si fac rodajul.

Maine plimbare :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum bah ce astept ? astept rezervoru si plasticaraia sa vina de la vopsit ! intre timp eu mai am de facut un sincron la carburatie , RCA , ITP , schimbat bujii , ulei , filtre , si pana de paste zic eu ca e gata mobra pentru noul sezon

 

ne putem lua de mana si sa ne dam foc :drink: ..numa noi ce stam pe bara pana prin aprilie...restu s-or satura cand o sa incepem noi :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne putem lua de mana si sa ne dam foc :wink: ..numa noi ce stam pe bara pana prin aprilie...restu s-or satura cand o sa incepem noi :D

300 de km in weekend si nu m-am saturat. Cine nu a fost pe portiunea Giurgiu-Oltenita, trebuie sa mearga. Super drum virajat si liber. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

300 de km in weekend si nu m-am saturat. Cine nu a fost pe portiunea Giurgiu-Oltenita, trebuie sa mearga. Super drum virajat si liber. :rose:

 

sa va fie de bine tuturor celor care v-ati motorit si v-ati simtit bine..eu stau si imi rod unghiile ca se misca motorul meu cu spatele deja..la cat se tot lenevesc toti :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anuntam de azi ca maine, Joi - 25.03.2010, ora 20.00 se reincepe intalnirea in Piata Constitutiei.

Cine face prezenta? :rose:

Eu sunt la munca si sigur nu stati voi pe afara pana la ora 23 cand ajung eu spre casa...:rose:

Sa faceti poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anuntam de azi ca maine, Joi - 25.03.2010, ora 20.00 se reincepe intalnirea in Piata Constitutiei.

Cine face prezenta? :rose:

:rose: eu n-am apucat inca sa montez piesele pe a mea iar cu aprilica nu vin

have fun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anuntam de azi ca maine, Joi - 25.03.2010, ora 20.00 se reincepe intalnirea in Piata Constitutiei.

Cine face prezenta? :rose:

 

As propune un alt loc de intalnire, sincer casa aia mi se pare mare urata, si nu avem ce face acolo. Eu propun un bar moto, nu conteaza care (personal as opta pt cel de la vatra Luminoasa insa momentan vad ca nu s-a deschis). Bagati propuneri.

O sa incerc si eu sa ajung mai des.

P.S. Nu se poate mai devreme?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anuntam de azi ca maine, Joi - 25.03.2010, ora 20.00 se reincepe intalnirea in Piata Constitutiei.

Cine face prezenta? :rose:

 

I'm in!!!

 

As propune un alt loc de intalnire, sincer casa aia mi se pare mare urata, si nu avem ce face acolo. Eu propun un bar moto, nu conteaza care (personal as opta pt cel de la vatra Luminoasa insa momentan vad ca nu s-a deschis). Bagati propuneri.

O sa incerc si eu sa ajung mai des.

P.S. Nu se poate mai devreme?

 

Mai devreme nu cred ca poate ajunge toata lumea din cauza joburilor, iar alt loc... se merge la un bar dupa in grup dupa tot timpul. Locul e mare, se ajunge usor fiind in centru din orice colt fiecare si poti sta de vorba langa motoare, sa mai intrebi una alta... sucul dupa :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai devreme nu cred ca poate ajunge toata lumea din cauza joburilor, iar alt loc... se merge la un bar dupa in grup dupa tot timpul. Locul e mare, se ajunge usor fiind in centru din orice colt fiecare si poti sta de vorba langa motoare, sa mai intrebi una alta... sucul dupa :rose:

Corect! Dupa ce ne stangem vedem pe unde bem sucul :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anuntam de azi ca maine, Joi - 25.03.2010, ora 20.00 se reincepe intalnirea in Piata Constitutiei.

Cine face prezenta? :rose:

Prezent! - dar fara mobra inca - voi avea insa seaua modificata in portbagaj - macar atata lucru - :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent! - dar fara mobra inca - voi avea insa seaua modificata in portbagaj - macar atata lucru - :P

 

noah..si te plangi?pai lasi scaunul soferului pe spate,pui saua peste el,iei combi de moto,si te dai racing cu "jeruntii" pe jos sa polizezi usile de la ford-an :( :)

Mesaj completat

cred ca ajung si eu , tot cu titiul

 

si uite cum intrunirea viesparilor cu motoare...se tranforma in intrunirea viesparilor cu conserve la activ si moto la pasiv :rose: ...

fratiloooooor viespari,beti o bere si pt mine :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noah..si te plangi?pai lasi scaunul soferului pe spate,pui saua peste el,iei combi de moto,si te dai racing cu "jeruntii" pe jos sa polizezi usile de la ford-an :( :P

Mesaj completat

 

 

si uite cum intrunirea viesparilor cu motoare...se tranforma in intrunirea viesparilor cu conserve la activ si moto la pasiv :rose: ...

fratiloooooor viespari,beti o bere si pt mine :rose:

Mah nu"te rade" ca si asa fac misto cate unii care merg cu mine in masina ca ma aplec in scaunu' masinii cand iau curba :)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah nu"te rade" ca si asa fac misto cate unii care merg cu mine in masina ca ma aplec in scaunu' masinii cand iau curba :)...

:rose: mai stiu eu pe unu :P :rose: mai nasol e cand iau viraj pe stanga ca dau cu capatana in geam :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai devreme nu cred ca poate ajunge toata lumea din cauza joburilor, iar alt loc... se merge la un bar dupa in grup dupa tot timpul. Locul e mare, se ajunge usor fiind in centru din orice colt fiecare si poti sta de vorba langa motoare, sa mai intrebi una alta... sucul dupa :rose:

 

Da, in fine, nu toata lumea are bebe de 1 an si tre sa participe la baitza seara de seara, ca sa nu mai zic cacu criza speram sa nu mai munciti asa de mult/tarziu...Fiind minoritar, o sa ma conformez, cu rugamintea ca sucul sa fie din maltz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca vin si eu...dar nu bag mana in foc :cheers: , am cam disparut de prin comunitatea moto vreo 3-4 ani(am fost lup de stepa ca sa zic asa) si nu mai stiu pe nimeni...

Te asteptam cu bratele deschise. Nu e problema ca "ai disparut" si nu mai stii pe nimeni, suntem foarte prietenosi.

 

bohagon va fi si el

OOO....facem loc, facem loc.....;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are sa imi imprumute si mie o cheie de bujii ? :cheers: sambata vreau sa ii schimb si eu uleiul , filtrele , bujiile si curatat si sincron la barburatoare :)

din pacate mobra o sa mai stea inca o saptamana pe bara ca nu sunt gata plasticele si rezervorul de vopsit ;) ...ma mancat undeva sa aleg eu o culoara mai altfel , auto , tot galben ( vroiam galbenul specific seat leon si am ales pana la urma cel de peugeot ) dar care necesita un undercoat adica un strat de vopsea 'speciala' sa scoata in evidenta culoarea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te asteptam cu bratele deschise. Nu e problema ca "ai disparut" si nu mai stii pe nimeni, suntem foarte prietenosi.

 

 

OOO....facem loc, facem loc.....:))

 

faceti muuuult loc sa incapa "autobuzul" ;)

Mesaj completat

cine are sa imi imprumute si mie o cheie de bujii ? ;) sambata vreau sa ii schimb si eu uleiul , filtrele , bujiile si curatat si sincron la barburatoare

din pacate mobra o sa mai stea inca o saptamana pe bara ca nu sunt gata plasticele si rezervorul de vopsit ...ma mancat undeva sa aleg eu o culoara mai altfel , auto , tot galben ( vroiam galbenul specific seat leon si am ales pana la urma cel de peugeot ) dar care necesita un undercoat adica un strat de vopsea 'speciala' sa scoata in evidenta culoarea

 

deci o sa ai hornet frantuzesc :) ....fratzica,las` ca macar le scoatem deodata mobrele :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...