Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu dau nume, te simti?! Cei care veti fi sub influenta unor zei mareti printre aburi de placere...

ma simt ma simt..ca parca vad ca nu o sa nimeresc nicicum locul potrivit de somn :laugh:

 

in legatura cu INTALNIREA DIN MAI......avand in vedere ca 3 persoane de pe lista initiala s-au retras,ramanand astfel locuri LA PAT libere,iar eu am platit avansul din buzunarul meu pentru ei.....sa tineti cont cei care doriti sa dormiti LA PAT ca mai sunt 4 locuri(daca bine am numarat) libere...adica 2 camere.iar atunci la fata locului o sa vedem cum va fi cu plata,ca daca nu se ocupa toate locurile pe cel putin 3 nopti va fi o mica problema...organizatorica si financiara...pentru mine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

locatia evenimentului ? :laugh:

 

 

 

Recapitulare: INTALNIREA HORNETISTILOR 2010 perioada 27-31 mai!! (joi pana luni)

 

1)lgxmedia-50 ron

2)adi capac+ramona-100 ron

3)sorin128+au-100 ron

4)dani moldo-50 ron

5)arycy+andreea-100 ron

6)metalwarrior-50 ron

7)rookie-50 ron

8)nmurgu+nico -100 ron

9)george05 -50ron

10)ravenitza -50 ron

11)nyt -50 ron

 

+

 

12) Razvinte -CORT

13) Georgian -SALTEA

14) Stel Ice -CORT

15) Arlequin -CORT

 

16) Vladdygo - Posibil

 

adica:

-6 camere(12PATURI) formate din persoane care vin impreuna(iubiti,prieteni sau alte cele)

-2 camere(4 PATURI) se vor ocupa de burlaci

 

Pretul pentru camera: 35ron/persoana/noapte

Pretul pentru saltea: 10ron/persoana/noapte

 

Cont: Rus Georgel Dan

RO 35 BPOS 25206905929 RON 01

 

Numar de telefon: 0751 41 33 71 -george

 

DECI,avansul a fost achitat de catre doritori.

 

Eu una urmeaza sa mai virez si restul de bani pentru toate noptile de cazare ca sa scap de o grija, am sa te anunt personal George exact cand am facut transferul :)

 

+ 1 pat liber :D Florin V nu mai poate ajunge, asa ca ramane un pat liber, cine mai vrea cine mai doreste?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma simt ma simt..ca parca vad ca nu o sa nimeresc nicicum locul potrivit de somn :huh:

 

in legatura cu INTALNIREA DIN MAI......avand in vedere ca 3 persoane de pe lista initiala s-au retras,ramanand astfel locuri LA PAT libere,iar eu am platit avansul din buzunarul meu pentru ei.....sa tineti cont cei care doriti sa dormiti LA PAT ca mai sunt 4 locuri(daca bine am numarat) libere...adica 2 camere.iar atunci la fata locului o sa vedem cum va fi cu plata,ca daca nu se ocupa toate locurile pe cel putin 3 nopti va fi o mica problema...organizatorica si financiara...pentru mine :D

Cine sunt ceilalti retrasi? Eu cred ca vor fi anuntari surpriza si nu vor ramane locuri libere, iar totul va decurge bine!

Mai nou m-am angajat, si primul lucru pe care l-am cerut sefului a fost liber de joi pana luni la sfarsitul lui mai. Acum sper sa nu apara alte probleme pana la sfarsitul lui mai si totul sa fie ok.

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UPDATE LA LISTA :)

 

1)lgxmedia-50 ron

2)adi capac+ramona-100 ron

3)sorin128+au-100 ron

4)dani moldo-50 ron

5)arycy+andreea-100 ron

6)metalwarrior-50 ron

7)rookie-50 ron

8)nmurgu+nico -100 ron

9)ravenitza -50 ron

10)nyt -50 ron

11)cristiGH+andreea(s-a promis avans :) )

12)stefan chivu+coleg de serviciu viespar(urmeaza plata integrala)

+

13) Razvinte -CORT

14) Georgian -SALTEA

15) Stel Ice -CORT

16) Arlequin -CORT

 

17) Vladdygo - Posibil

 

tocmai s-au reocupat camerele.si daca bine numar eu aici acuma sunt din nou mai multi doritori la pat,lucru pe care nush cum sa il rezolv decat cu saltele:(

Pretul pentru camera: 35ron/persoana/noapte

Pretul pentru saltea: 10ron/persoana/noapte

 

Cont: Rus Georgel Dan

RO 35 BPOS 25206905929 RON 01

 

Numar de telefon: 0751 41 33 71 -george

Mesaj completat

Cine sunt ceilalti retrasi? Eu cred ca vor fi anuntari surpriza si nu vor ramane locuri libere, iar totul va decurge bine!

Mai nou m-am angajat, si primul lucru pe care l-am cerut sefului a fost liber de joi pana luni la sfarsitul lui mai. Acum sper sa nu apara alte probleme pana la sfarsitul lui mai si totul sa fie ok.

:huh:

 

cei retrsi erau florin v+pasager si pasagerul lui rookie......dar dupa noua numaratoare da cu +2,lucru pe care o sa vad cum il rezolv cu cei in cauza(adica cei care mi-au confirmat azi). :blink:

 

felicitari IN SFARSIT pe noul loc de munca,acuma vezi cum faci sa nu te prind ca nu vii la mine la maramu` :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De plec sambata de dimineata si ma intorc duminica, si tot vin :huh:

Cum m-am anuntat prima data, in caz de cuplu care vrea sa vina si nu e loc la pat, eu il cedez pe al meu pentru o saltea :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De plec sambata de dimineata si ma intorc duminica, si tot vin :D

Cum m-am anuntat prima data, in caz de cuplu care vrea sa vina si nu e loc la pat, eu il cedez pe al meu pentru o saltea :huh:

esti bine venit linga salteaua mea :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e mult pana atunci ?

abia astept sa fiu inconjurat de prieteni , viespi , R-OH (alcool) , si carne pe gratar :blink: ... si sa imi fie rusine din nou ca maine si la BM o sa vin cu conserva :huh:

maine-poimaine ma trezesc ca ma scoateti din club ca ma dau mai mult cu masina decat viespea :D

p.s. cativa dintre voi stiu de ce (prietenii stiu de ce )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e mult pana atunci ?

abia astept sa fiu inconjurat de prieteni , viespi , R-OH (alcool) , si carne pe gratar :blink: ... si sa imi fie rusine din nou ca maine si la BM o sa vin cu conserva :huh:

maine-poimaine ma trezesc ca ma scoateti din club ca ma dau mai mult cu masina decat viespea :D

p.s. cativa dintre voi stiu de ce (prietenii stiu de ce )

E....mare lucru...vom fi 2 dati afara din cauza de conserve... :) .... nu pentru ca "prietenii stiu de ce" ci pentru ca noi avem un concurs de castigat...deci ia zii la cat -6 ai ajuns? :) ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E....mare lucru...vom fi 2 dati afara din cauza de conserve... :D .... nu pentru ca "prietenii stiu de ce" ci pentru ca noi avem un concurs de castigat...deci ia zii la cat -6 ai ajuns? ....

 

cred ca va castiga arycy-ul ..dupa discutia telefonica de ieri sunt aproape sigur ca el ne invinge in lupta pentru suprematie :huh: ...apoi legat de conserve,eu as pune intr-un colt si v-as bate cu bota peste varfurile degetelor ca pangariti stupul in fiecare joi :)

 

1)lgxmedia-50 ron

2)adi capac+ramona-100 ron

3)sorin128+au-100 ron

4)dani moldo-50 ron

5)arycy+andreea-100 ron

6)metalwarrior-50 ron

7)rookie-50 ron

8)nmurgu+nico -100 ron

9)ravenitza -50 ron

10)nyt -50 ron

11)cristiGH+andreea(s-a promis avans )

12)stefan chivu+coleg de serviciu viespar-280ron(achitat integral O CAMERA)

+

13) Razvinte -CORT

14) Georgian -SALTEA

15) Stel Ice -CORT

16) Arlequin -CORT

 

deci,oficial,sunt +2 peste locurile LA PAT(adica cristiGH+andreea) :blink: ...dati-mi si voi va rog o rezolvare,cei burlaci :unsure:dupa cate vad vali e dispus sa faca un loc in pat

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca va castiga arycy-ul ..dupa discutia telefonica de ieri sunt aproape sigur ca el ne invinge in lupta pentru suprematie :blink: ...apoi legat de conserve,eu as pune intr-un colt si v-as bate cu bota peste varfurile degetelor ca pangariti stupul in fiecare joi :D

Da, da...norocul nostru ca esti departe ca altfel ne-o furam... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah voi nu aveti treaba pe la viespi ? ca stati prea mult paci pe forum :blink:

Pai cum?....Vrei sa o termin si sa nu mai am ce scrie p-aci?...:huh:....

 

P.S. : Am mai facut un post....:D....

 

Adn here we are AGAIN!!!:

 

5 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)

3 Members: arycy, sorin128, george05

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1)lgxmedia-50 ron

2)adi capac+ramona-100 ron

3)sorin128+au-100 ron

4)dani moldo-50 ron

5)arycy+andreea-100 ron

6)metalwarrior-50 ron

7)rookie-50 ron

8)nmurgu+nico -100 ron

9)ravenitza -50 ron

10)nyt -50 ron

11)cristiGH+andreea(s-a promis avans )

12)stefan chivu+coleg de serviciu viespar-280ron(achitat integral O CAMERA)

+

13) Razvinte -CORT

14) Georgian -SALTEA

15) Stel Ice -CORT

16) Arlequin -CORT

 

deci,oficial,sunt +2 peste locurile LA PAT(adica cristiGH+andreea) : unsure: ...dati-mi si voi va rog o rezolvare,cei burlaci : unsure:dupa cate vad vali e dispus sa faca un loc in pat

Yo ma alatur saltelei langa Georgian in cazul in care vine Cristi si Andreea, asta daca nu cumva vor sa impartim patul :)

 

La SMAEB toata lumea si-o fura de la mine daca se vine fara viespe :)

 

Diseara apar la intalnire :huh:

Mesaj completat

5 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)

3 Members: arycy, sorin128, george05

:D iar mah noi astia 3 ?!? :blink:

Eronat, eram si eu printre voi, va aduc speranta ca veti avea mobrele gata in scurt timp...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo ma alatur saltelei langa Georgian in cazul in care vine Cristi si Andreea, asta daca nu cumva vor sa impartim patul

 

La SMAEB toata lumea si-o fura de la mine daca se vine fara viespe

Diseara apar la intalnire

Mesaj completat

 

Eronat, eram si eu printre voi, va aduc speranta ca veti avea mobrele gata in scurt timp...

Da mah Vali da' erai "stealth" :D .... Multumim frumusel de incurajari :blink: ... Dupa vestile de aseara se pare ca s-ar putea sa pierd in favoarea lui George ... Mai ramai tu ariciule in cursa... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

raman singur in cursa si ies pe locul 2 :blink:

Stii bancul cu vopseaua galbena?

Cica bate unu la usa altuia la ora 3 noaptea : " Baaa, ai vopsea galbena?"...si asta: " Ba, esti prost?...Ce dreaqu la ora asta ma scoli din pat pentru vopsea galbena?...N-am...Lasa-ma dreaq sa dorm"...peste o ora, doua...primul suna din nou la usa astuia: " Ia mah (cuvant jignitor), ti-am adus vopsea galbena!!!..." :huh:...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii bancul cu vopseaua galbena?

Cica bate unu la usa altuia la ora 3 noaptea : " Baaa, ai vopsea galbena?"...si asta: " Ba, esti prost?...Ce dreaqu la ora asta ma scoli din pat pentru vopsea galbena?...N-am...Lasa-ma dreaq sa dorm"...peste o ora, doua...primul suna din nou la usa astuia: " Ia mah (cuvant jignitor), ti-am adus vopsea galbena!!!..." :huh:...

 

noah pai si noi de ce nu i-am dus lui arycyu` nistea vopsea la ora 2 noaptea?ah,stiu...eram prea ocupati sa gandim strategia pentru "concurs" :blink:

Mesaj completat

mah voi nu aveti treaba pe la viespi ? ca stati prea mult paci pe forum

 

bre nea castana,noi nu muncim la viespi..am fost destul de prostalai sa ii platim pe altii sa munceasca,si de aia suntem inca activi in cursa pentru marele titlu de "LOOSERUL ZILE" :D

Mesaj completat

Pai cum?....Vrei sa o termin si sa nu mai am ce scrie p-aci?...

 

P.S. : Am mai facut un post....

 

Adn here we are AGAIN!!!:

 

5 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)

3 Members: arycy, sorin128, george05

 

esti de toata groaza..noi 3 stam pe forum si facem kilometrii virtuali(stii tu unde fac trimitere) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...