Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nyt, ai dreptate. Asa o sa procedez. Din primul post am crezut ca prietena mea e intrusul. Vad ca tu ai scapat de statutul acesta. O sa scap si eu dupa Vatra-Dornei?

 

scapi scapi daca imi dai mie tricoul tau..si cum zicea NYT,ma dau cu el,dorm cu el,mananc cu el....3 zile :10: ..si atunci scapi de INTRUS si primesti altceva,vedem noi la ce te pricepi :D

Mesaj completat

Daca tie de la gratar ti se zice Cookie, atunci eu sunt Evantai :D

 

ce bine zici :cheers:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Sorin + Au (aka batranii)

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimodo)

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel)

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH

8. stau-de-6(aka Intrusul :cheers:)

9. darkbay (aka Nicu) pe 31 iulie nu pot, ca-s la botez la nepoata-mea. In rest, vin. va rog doar sa eliberati drumul de caini pana atunci.

10.edi - singur, scuze cu hornetu

 

sa nu ma uitati - am sanse mari sa ajung

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaaaarrrrr.....ramane pe 15 Iulie??????....Nu de alta dar cum salariul vine pe 10 imi e ca daca plecam mai tarziu de 15 nu mai raman cu bani de gaz..... :10:

 

dar la mine vine salaru pe sfarsit de luna :D ...hai sa stabilim cand ne vedem(as prefera pe 23) ca sa putem sa rezervam sa fim numai noi...eu oricum vin oricand,orice ar fi... :cheers:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot sa ajung la VD din lipsa de bani, 99%. Asa ca ne intalnim prin toamna. Inca incerc sa imi revin dupa BM, asa ca VD nu incape pe lista de anul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine cineva pe amckart? Eu la ora 11.00 sunt acolo si stau cateva ore bune. Incerc sa profit astazi cat mai mult, am auzit ca vin ploile si ne tin o saptamana

Sunt la inventar acum...nu ma pot baga decat mai tarziu, pe dupa-masa......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot sa ajung la VD din lipsa de bani, 99%. Asa ca ne intalnim prin toamna. Inca incerc sa imi revin dupa BM, asa ca VD nu incape pe lista de anul asta.

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot sa ajung la VD din lipsa de bani, 99%. Asa ca ne intalnim prin toamna. Inca incerc sa imi revin dupa BM, asa ca VD nu incape pe lista de anul asta.

:P....pai si noi ce facem in lipsa de evantai?.... Iti dau eu un plin de benzina....te bagi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;)....pai si noi ce facem in lipsa de evantai?.... Iti dau eu un plin de benzina....te bagi?

 

uite ca la asta nu m-am gandit.....trag si eu un pic acolo cu cativa litri daca e :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P....pai si noi ce facem in lipsa de evantai?.... Iti dau eu un plin de benzina....te bagi?

Tot nu iese calculul pentru intregul drum, cazare pentru doua persoane, haleo si licoare magica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Sorin + Au (aka batranii)

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimodo)

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel)

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH

8. stau-de-6(aka Intrusul tongue.gif)

9. darkbay (aka Nicu) pe 31 iulie nu pot, ca-s la botez la nepoata-mea. In rest, vin. va rog doar sa eliberati drumul de caini pana atunci.

10.edi - singur, scuze cu hornetu

 

propun weekenul 23.07-25.07.ce ziceti?

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Sorin + Au (aka batranii)

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimodo)

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel)

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH

8. stau-de-6(aka Intrusul tongue.gif)

9. darkbay (aka Nicu) pe 31 iulie nu pot, ca-s la botez la nepoata-mea. In rest, vin. va rog doar sa eliberati drumul de caini pana atunci.

10.edi - singur, scuze cu hornetu

 

propun weekenul 23.07-25.07.ce ziceti?

 

man, in weekend-ul ala nu este intrunirea de la Predeal?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man, in weekend-ul ala nu este intrunirea de la Predeal?

 

pe mine nu ma atrage si nu stiu cati vor sa mearga la predeal..asta e alegerea fiecaruia....oricum la predeal o sa fie vreme nmaspa ca anu trecut si preturi exagerate :D ...dar nu e nimic batut in cuie,bine ar fi sa ziceti fiecare de pe lista si nu numai cand vreti si majoritatea decide :P

Mesaj completat

Ba da ! Poate reusim sa decalam un pic ..zic si eu !

 

tu inca nu ai drepturi depline si nici de veto(mai trebuie un gratar de facut) :P :) ..hai man da-o incolo de intrunire de la predeal ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun weekenul 23.07-25.07.ce ziceti?

Si mai sigur ca nu ajung, is plecat in Bulgaria exact in weekendul ala sa vad Doro Pesch, pt cine cunoaste :)

Mesaj completat

pe mine nu ma atrage si nu stiu cati vor sa mearga la predeal..asta e alegerea fiecaruia....oricum la predeal o sa fie vreme nmaspa ca anu trecut si preturi exagerate : P ...dar nu e nimic batut in cuie,bine ar fi sa ziceti fiecare de pe lista si nu numai cand vreti si majoritatea decide ; )

Mesaj completat

 

 

tu inca nu ai drepturi depline si nici de veto(mai trebuie un gratar de facut) :P ;) ..hai man da-o incolo de intrunire de la predeal : moto:

Merita intrunirea de la predeal, mie mi-a placut anul trecut, chiar cu ploaia care a fost, tot am trait clipe frumoase acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hm intrunirea de la predeal de anul trecut a fost foarte ok, cu exceptia ploii. Dar in rest a meritat tot efortul. Anul asta nu o ratez, chit ca duminica tre sa fiu la aeroport :)

Asa ca pentru cine vine la intrunirea de la Predeal: see you there!

Cat priveste VD, nici eu nu pot veni cu siguranta. Dar promit ca ne vedem la mare in septembrie.

 

 

Hmmm...cat e ceasu? 2? damn... ;) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, vad ca n-ai somn. n-ai cumva idee cum draq se instaleaza starcraft 2 beta ?

Uuu da, n-am somn si presimt o durere de cap cand o sa ma trezesc la pranz! ;)

 

 

God I love Google! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uuu da, n-am somn si presimt o durere de cap cand o sa ma trezesc la pranz! ;)

 

 

 

God I love Google! :P

eee, nu-i atat de simplu, mi se blocheaza la instalarea patch-urilor care nu apar pe descrierea facuta de nenea ala acolo. cica am un firewall pe undeva, dar nu l-am gasit nici pe calculator nici pe router. life sucks .. astept de vreo doi ani sa vad jocul asta, mi-am luat si calculatorul necesar .. si acum am un firewall "ninja" care-mi rupe in bataie pachetele cu patchurile si le trimite inapoi acasa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eee, nu-i atat de simplu, mi se blocheaza la instalarea patch-urilor care nu apar pe descrierea facuta de nenea ala acolo. cica am un firewall pe undeva, dar nu l-am gasit nici pe calculator nici pe router. life sucks .. astept de vreo doi ani sa vad jocul asta, mi-am luat si calculatorul necesar .. si acum am un firewall "ninja" care-mi rupe in bataie pachetele cu patchurile si le trimite inapoi acasa :)

:P Life sucks I know!

Dar din pacate nu ai gasit persoana potrivita pentru aceasta problema...eu abia daca am chef sa ma joc pe Facebook :P d'apoi jocuri asa serioase. I play other games ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eee, nu-i atat de simplu, mi se blocheaza la instalarea patch-urilor care nu apar pe descrierea facuta de nenea ala acolo. cica am un firewall pe undeva, dar nu l-am gasit nici pe calculator nici pe router. life sucks .. astept de vreo doi ani sa vad jocul asta, mi-am luat si calculatorul necesar .. si acum am un firewall "ninja" care-mi rupe in bataie pachetele cu patchurile si le trimite inapoi acasa ;)

Jocul original sau de pe net?

Mesaj completat

I play other games :P

Tell us the rules? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...