Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

TIN SA IL FELICIT PE DOMNUL @rahanu :exARLEQUIN bannat pe MOTOCICLISM.RO 10 ani;

motiv: avatar cu tenta sexuala;

moderator - un roman moralist, emigrat in australia, ce-si zice mandru BAIAZID.

Merci tovarasul moderator!

CU OCAZIA SCOATERII DIN RANDUL MODERATORILOR A EMIGRATULUI @BAIAZID.

VA MULTUMIM DOMNULE FOST MODERATOR PENTRU TOATE BANURILE, SUSPENDURILE SI WARNURILE ACORDATE IN PERIOADA DUMNEAVOASTRA DE GLORIE. VESNICA NOASTRA RECUNOSTINTA!

 

eheee.... is good to be back!

ne vedem joi!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

welcome back :D ....poate scapam si noi restu de warn-uri :laugh:

Dream on.....mah....daca nu ai ceva warn acolo nu esti considerat motociclist de tastatura....:D.....Bucura-te mah, ca altii nu au ce avem noi.....;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dream on.....mah....daca nu ai ceva warn acolo nu esti considerat motociclist de tastatura....:P.....Bucura-te mah, ca altii nu au ce avem noi.....;)

 

yavoooool...sigur ca da!asta era visul meu de racer de tastatura: sa ma laud celorlalti colegi de breasla ca am 30% warn de la un baiazid ciupetz :D

Mesaj completat

In rest nu ma deranjeaza, merg oriunde...mare/valcea. Eu una merg in 2 mai la mare mereu...acolo ma simt ok (cazare buna, oameni ok, plaja ok), dar e doar o idee.

 

me to up for 2 Mai! :laugh: ...been there,love it...cel putin acum cativa ani era liniste,preturi decente....hai ca ne punem noi de acord pana in toamna.doar ca eu voi veni cu alt mijloc de transport,nu cu motorul..ca e nesimtire cat costa benzina la 2500km cat as avea eu de facut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunirea de juma` de sezon a HORNETISTILOR

vezi locatie

 

16-18 IULIE vatra dornei

 

ASADAR AU MAI RAMAS :

 

 

1. Sorin + Au (aka batranii) CONFIRMAT

2. Dani + Cristina(aka Moldo) CONFIRMAT

4. George (aka Quasimo"t"o) CONFIRMAT

5. darkbay (aka Nicu) va rog doar sa eliberati drumul de caini pana atunci. CONFIRMAT

6.duku- singur deocamdata (doar pt 16-18 iulie )

 

....etc,etc,etc...

 

Drept urmare va fi cea mai "chill"(ca sa citez pe stiu eu cine) intalnire de hornetisti ever......Pentru ceilalti : mai aveti 2 zile sa luati hotararea corecta - adica sa veniti la Vatra....:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunirea de juma` de sezon a HORNETISTILOR

vezi locatie

 

16-18 IULIE vatra dornei

 

ASADAR AU MAI RAMAS :

 

 

1. Sorin + Au (aka batranii) CONFIRMAT

2. Dani + Cristina(aka Moldo) CONFIRMAT

4. George (aka Quasimo"t"o) CONFIRMAT

5. darkbay (aka Nicu) va rog doar sa eliberati drumul de caini pana atunci. CONFIRMAT

6.duku- singur deocamdata (doar pt 16-18 iulie )

 

....etc,etc,etc...

 

Drept urmare va fi cea mai "chill"(ca sa citez pe stiu eu cine) intalnire de hornetisti ever......Pentru ceilalti : mai aveti 2 zile sa luati hotararea corecta - adica sa veniti la Vatra....:laugh:

 

yahahuuuu....spalat motor,uns lant,pregatit combinezon,gandit traseu.....si ramas azi dimineatza fara benzina :laugh: ..totul e sub control....iar pentru cei care au zis ca vin si nu mai vin: :(

Mesaj completat

pe langa cei din lista mai sunt 2 baieti:

-samiku(oradea) hornet plus inca un baiat tot de acolo...nu stiu despre cine e vorba :D

Mesaj completat

pentru cei care se vor hotari in ultimul moment.....vineri dupa ora 15 incepe adunarea la vatra dornei :) ..asa ca:feel free 2 join the club

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Melodia ce va trona peste Intalnirea de la Vatra Dornei : Parazitii&Cainele-Arde :laugh:

 

@george : primul care ajunge (din istorie stiu ca tu vei fi ala) pune beri la rece pentru cei ce ajung mai tarziu....:D

 

pai normal ca ajung primul....doar trebuie sa pastrez traditia :( :laugh:

 

o sa arda vremea de data asta.....si sa speram ca ne intoarcem cu soarele deasupra capului :)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yahahuuuu....spalat motor,uns lant,pregatit combinezon,gandit traseu.....si ramas azi dimineatza fara benzina :laugh: ..totul e sub control....iar pentru cei care au zis ca vin si nu mai vin: :(

Mesaj completat

pe langa cei din lista mai sunt 2 baieti:

-samiku(oradea) hornet plus inca un baiat tot de acolo...nu stiu despre cine e vorba :laugh:

Mesaj completat

pentru cei care se vor hotari in ultimul moment.....vineri dupa ora 15 incepe adunarea la vatra dornei :) ..asa ca:feel free 2 join the club

 

 

 

din motive medicale ale bebelusului ma vad nevoit sa renunt la aceasta intalnire la vatra - - - - imi pare rau dar asa e cand esti si familist

as fi anuntat mai repede dar nu a mers serverul motociclism.ro vreo 3-4 zile

cu respect aveti grija de voi si distractie maxima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi tu ca doar vremea o sa arda ....

 

breeeee.....stiam io ca o sa arda mai multe,dar speram sa nu zici nimic.... :( ..sa speram ca nu o sa-l arda pe nicu nimic dupa intruneala :) :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, drumul e curatat de caini asa ca nicu e in siguranta...:D...

Mesaj completat

Later edit: Maine este "THE DAY"...:D

 

sau sa fie azi ZA DEY? :D ..aproape muscasem momeala,mai aveam un pic si fugeam la moto si o luam la drum ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mnezeii ma-sii de vreme. Am fost la pranz sa dau un acont pentru niste cumparaturi si la intoarcere m-am udat mai tare decat o nimfomana la Famingo Boys.

Si stau ud de 4 ore si acum tre sa ma duc sa fac si niste provizii. Arrgghhh..

 

Sorine, rezolva pentru vreme buna maine , da ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mnezeii ma-sii de vreme. Am fost la pranz sa dau un acont pentru niste cumparaturi si la intoarcere m-am udat mai tare decat o nimfomana la Famingo Boys.

Si stau ud de 4 ore si acum tre sa ma duc sa fac si niste provizii. Arrgghhh..

 

Sorine, rezolva pentru vreme buna maine , da ?

Yes sir! Already done it! ;) ....Si mii de scuze, voiam sa scap de toata apa ce o mai aveam si de aia am cerut ploaie azi....nu stiam ca esti pe traseu. Am incredere ca ai facut proviziile ok, in ciuda ploii ....:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yes sir! Already done it! :D ....Si mii de scuze, voiam sa scap de toata apa ce o mai aveam si de aia am cerut ploaie azi....nu stiam ca esti pe traseu. Am incredere ca ai facut proviziile ok, in ciuda ploii ....:(

 

nu mai ploua......va fi caniculaaaaaaaaa :D ...am rezolvat eu cu Nenea care ne da cu vremea ;) ...cateva ore si incepe haosul chill-uit :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge cineva la predeal???

eu plec vineri dupa-amiaza cu inca un prieten din bucuresti.

daca mai este cineva, poate aranjam sa plecam grupati mai multi!!!

Eu merg dar nu stiu sigur inca cand plec. Asa ca ne vedem direct acolo.

 

Drum bun copii si sa va intoarceti cu multe poze!

 

Am fost si eu azi la intalnirea de hornetisti si nu ati venit voi. De o luna nu v-am mai vazut... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg dar nu stiu sigur inca cand plec. Asa ca ne vedem direct acolo.

 

Drum bun copii si sa va intoarceti cu multe poze!

 

Am fost si eu azi la intalnirea de hornetisti si nu ati venit voi. De o luna nu v-am mai vazut... ;)

Eu ca de obicei am fost ocupat cu serviciul :D si nu am avut cum sa ajung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah ! sa beti si pt mine , noi o bere doua acolo ! da ? distractie placuta si cat mai mult asfalt uscat si fara caini :D

 

am si mancat am si baut pt tine bro` :D ..asfaltul a fost suuuuper uscat iar cainii au lipsit..dar au aparut caprele :P ..dar a scapat cu bine nicu :(

 

cu poze ne aruncam in cateva zile maxim :)

 

Mesaj completat

putina distractie pe tihuta.....uia vedeti ce ati pierdut

Mesaj completat

si inca 2....ca merge nteu` ca o trotineta

post-35274-1279574710_thumb.jpg

post-35274-1279574724_thumb.jpg

post-35274-1279574921_thumb.jpg

post-35274-1279574932_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...