Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

PERIOADA: sfarsit de aprilie-inceput de mai(din motive evidente :) ,matematice chiar)

 

LOCATIE: SELENA TRACK (Bacau)

 

PARTICIPANTI:

 

1) George05 + Nyt

2) MetalWarrior

3) Sorin128 + Aura (+ un/o mic(a) hornetist(a))

4) edu2009

5) darkbay

6) cristigh + atharia

7) Rookie

8) Ravenitza!!!

9) tudor@manowar.ro + Catau'

10) cappac adi

 

ce bine incepe sa arate lista ;)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

PERIOADA: sfarsit de aprilie-inceput de mai(din motive evidente :P ,matematice chiar)

 

LOCATIE: SELENA TRACK (Bacau)

 

PARTICIPANTI:

 

1) George05 + Nyt

2) MetalWarrior

3) Sorin128 + Aura (+ un/o mic(a) hornetist(a))

4) edu2009

5) darkbay

6) cristigh + atharia

7) Rookie

8) Ravenitza!!!

9) tudor@manowar.ro + Catau'

10) cappac adi

 

ce bine incepe sa arate lista ;)

De ce ai pus inceputul lui mai? 'tiar matematica sa-ti fie :D

 

Sa inteleg ca o sa mai avem un/o mica hornetist/a printre noi in curand?

 

 

Mesaj completat

hai sa se mai scrie cineva, ca eu 's superstitios :P

La numarul 11? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce ai pus inceputul lui mai? 'tiar matematica sa-ti fie ;)

 

Sa inteleg ca o sa mai avem un/o mica hornetist/a printre noi in curand?

 

pai da mestere...ca teoretic s-ar putea sa apara noul suflet viespar pe sfarsit de luna mai si atunci pierdem prezenta a 3 persoane,2 veterane.....cine stie cunoaste :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai da mestere...ca teoretic s-ar putea sa apara noul suflet viespar pe sfarsit de luna mai si atunci pierdem prezenta a 3 persoane,2 veterane.....cine stie cunoaste :)

Am inteles, dar sunt probleme financiare legate de 1 Mai care e atunci si lumea si-l petrece care pe unde apuca si se cheltuie multi bani ;)

Asa pana la sfarsitul lui mai se mai repara bugetul, zic si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles, dar sunt probleme financiare legate de 1 Mai care e atunci si lumea si-l petrece care pe unde apuca si se cheltuie multi bani :P

Asa pana la sfarsitul lui mai se mai repara bugetul, zic si eu...

 

la vatra si la mare am fost maxim 8-9 motoare(din cate peste 12-14 anuntate initial).lumea se plangea de buget si alte cele(scuze se gasesc nu e problema).....eu doar am propus ceva acolo pt sorin+au in special.ramane,ca pana acum cu intrunelile,sa decida majoritatea perioada.oricum,pt cine chiar vrea sa participe este o lunga iarna inainte in care se pot strange bani,nu pe ultima suta in 2-3 saptamani( ca vb aia,sunt 3-4 zile de pista plus cheltuieli aferente,nu vad cum se pot strange banii astia in 3 sapt) :) .si mie mi-ar conveni pe sfarsit de mai ca doar e o zi speciala atunci.vedem ce zice lumea,eu ma duc oricand oriunde.... ;)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii va multumesc mult ca v-ati gandit si la noi. Intr-adevar, daca fac un calcul matematic simplu la sfarsitul lunii Mai ma voi lauda cu un nou mic suflet de hornetist printre noi. Asadar o perioada de genul sfarsitul lunii Mai nu ne va aduce in Bacau dacat in cazul in care vom muta maternitatea pe pista (Nu ar fi o idee rea ca acest copil sa se nasca la standuri dar e un pic nefezabil..:P ). O alta perioada ne-ar putea aduce alaturi la deschiderea de sezon. DAR, cum zicea si George mai sus, majoritatea alege, ca de fiecare data. Nu exista drept de veto in functie de "vechime" intre prieteni.

 

Va multumesc inca o data pentru gandurile de bine. :)

 

P.S. : Cata, daca numeri plus 1 sau minus doi in cazul meu+Autu+mic hornetist nu iti mai da 13....;)

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multimea decide. Eu sunt pentru orice data disponibil pentru ca 1mai nu conteaza unde il petrec, este doar o zi ca oricare alta pana la urma ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e asa importanta data ! Ca e sf. lui mai ,inceputul lui iunie mai e timp kklau pana atunci ,asa ca nu e panica ! ;)

Ce este facut din timp iese bine in final. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce este facut din timp iese bine in final. :)

 

 

Eu vin in intampinarea invataceilor ! Mai aveti timp de exersat..de photoshopat unii din voi :P ! Sa trecem de sarbatori intai si videm noi ce si cum ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce este facut din timp iese bine in final.

;) :)

Mesaj completat

Eu vin in intampinarea invataceilor ! Mai aveti timp de exersat..de photoshopat unii din voi ! Sa trecem de sarbatori intai si videm noi ce si cum !

uite bre la asta micu` ce "acid" e :D

 

PS:pt toti invataceii...nyt-ule frate,cu ce ai mers la amck ultimele dati cand altii se dadeau cu jenunchii pe jos? :P :P

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS:pt toti invataceii...nyt-ule frate,cu ce ai mers la amck ultimele dati cand altii se dadeau cu jenunchii pe jos? :) ;)

 

 

Cu sprijin moral carcotasule ! :P

 

Da tu ce faceai weekend-ul asta care a trecut ,ca unii din noi + invatacei erau pe amc ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu sprijin moral carcotasule !

 

Da tu ce faceai weekend-ul asta care a trecut ,ca unii din noi + invatacei erau pe amc ! :D

 

ma dadeam...pe gutin :)...cu motoarele altora :P

Mesaj completat

Bagi cutitul la rana?

e acolo demult..el doar il rasuceste ;)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un mic update : Blonda a fost vanduta :D

 

eh....si cu ce mai fac eu impresie prin cartier cand vin acolo? ;) ..lasa bro`,e mai bine asa pt moment,apoi de la anu` este vreme de luat alta ;) ..si vb lui sorin: sufletul de hornetist ramane :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un mic update : Blonda a fost vanduta :crack:

Vine alta la momentul potrivit. Bine ca ai facut fericit un alt viitor hornetist in devenire.

Mai vedem blonda, sau a zburat din Bucuresti? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...