Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poze de pe AMC din 26.03.2011 asa cam un pic cu intarziere

 

http://dlf.transfer.ro/patra_parte-transfe...0mar-2782cd.ZIP

http://dlf.transfer.ro/doua_parte-transfer...9mar-820ce5.ZIP

http://dlf.transfer.ro/treia_parte-transfe...9mar-8c90e2.ZIP

http://dlf.transfer.ro/prima_parte-transfe...9mar-e627de.ZIP

Mesaj completat

dupa ce m-a urecheat george un pic si pe buna dreptate ....... (imi cer scuze george)......

 

ar cam trebui cam toti care mergem la bacau sa fim un pic mai interesati...

 

 

asa ca :) dupa vreo 2 saptamani atasez si eu pozele cu zona de cazare......nu e lux dar eu zic ca merge .....sa avem bani si de pista nu numai pt cazare...

pensiunea asta e pe E85 la intrarea in localitatea Nicolae Balcescu , dinspre Bucuresti....E cam la 6km de Bacau si ca sa ajungem pe pista nu trebuie sa intram in oras .....

 

Si dupa cum am spus mai sus UN PIC MAI MULT INTERES....ar fi frumos sa ne vedem la Bacau...

post-48532-1301556619_thumb.jpg

post-48532-1301556626_thumb.jpg

post-48532-1301556631_thumb.jpg

post-48532-1301556636_thumb.jpg

post-48532-1301556644_thumb.jpg

post-48532-1301556649_thumb.jpg

post-48532-1301556654_thumb.jpg

post-48532-1301556658_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii mai munceste maaaa, nu stau toata ziua cu....p...a in mana :D (a se citi paleta=racheta) :)

 

ete p...a munca ma-sii.de fapt de ce ma agit?nu mie imi trebuie maneta..... :D

Mesaj completat

poze de pe AMC din 26.03.2011 asa cam un pic cu intarziere

 

http://dlf.transfer.ro/patra_parte-transfe...0mar-2782cd.ZIP

http://dlf.transfer.ro/doua_parte-transfer...9mar-820ce5.ZIP

http://dlf.transfer.ro/treia_parte-transfe...9mar-8c90e2.ZIP

http://dlf.transfer.ro/prima_parte-transfe...9mar-e627de.ZIP

Mesaj completat

dupa ce m-a urecheat george un pic si pe buna dreptate ....... (imi cer scuze george)......

 

ar cam trebui cam toti care mergem la bacau sa fim un pic mai interesati...

 

 

asa ca :D dupa vreo 2 saptamani atasez si eu pozele cu zona de cazare......nu e lux dar eu zic ca merge .....sa avem bani si de pista nu numai pt cazare...

pensiunea asta e pe E85 la intrarea in localitatea Nicolae Balcescu , dinspre Bucuresti....E cam la 6km de Bacau si ca sa ajungem pe pista nu trebuie sa intram in oras .....

 

Si dupa cum am spus mai sus UN PIC MAI MULT INTERES....ar fi frumos sa ne vedem la Bacau...

 

 

da de prin camere ceva poze?sa vada si omul unde doarme daca vine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu am facut ... dar fac atunci de paste si le atasez ...dar io zi ca e ok spatiul ..... ca oricum n-o sa stim unde dormim ...uniii ...

Mesaj completat

ce se mai intampla cu lista aia........ unii mai vine unii numai vine...... , sau cum e??...... o reluam??? ......sau cum facem???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai se aduna lumea la constitutie deseara ?

 

daca da, la ce ora si unde ?

 

[NR - pentru neadaptati sau carcotasi patologici: a doua parte a celei de-a doua intrebari e o gluma si trebuie tratata ca atare.]

Editat de darkbay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem pe la 6:30 - 7 dar nu la constitutiei .... la rondul BGS pe bdul Unirii .....inainte de intersectia cu str, Traian cumm vii dinspre Unirii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu am facut ... dar fac atunci de paste si le atasez ...dar io zi ca e ok spatiul ..... ca oricum n-o sa stim unde dormim ...uniii ...

Mesaj completat

ce se mai intampla cu lista aia........ unii mai vine unii numai vine...... , sau cum e??...... o reluam??? ......sau cum facem???

 

 

dar de motelul de langa pista selena, ce spuneti? problemele de logistica dispar si este super ok pt ca sarim din pat direct pe pista :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar de motelul de langa pista selena, ce spuneti? problemele de logistica dispar si este super ok pt ca sarim din pat direct pe pista :D

 

la 130-150ron camera(atat costa), pt mine e exclus.plus ca daca se sta acolo in incinta,gratareala pica si sta la povesti naiba pana cand are chef :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa mai caut si eu prin intermediul unor colegi de munca, ceva locatie pentru dormit, aproape de circuit.

Intre timp: edy te rog afla si tu daca au vreun site ceva cu informatii privind numarul de camere, contact, preturi, etc. Ca sa facem oferta clara.

Dupa asta, reluam lista cu preferintele fiecaruia de dormit: camera simpla, dubla, la gramada, cort, etc. Fiecare cum doreste.

Dupa ce am stabilit asta si aflam pretul exact, parerea mea este ca ar trebui platit un avans ca sa nu avem surprize.

 

Eu una vin sigur, chit ca doar pt 2 zile (inca nu stiu daca imi pot lua liber)

 

Asa ca o sa revin cu info daca am gasit ceva pensiune sau nu, edy esti insarcinat cu treaba de mai sus, te rog! Vezi ca o sa te bat la cap! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa mai caut si eu prin intermediul unor colegi de munca, ceva locatie pentru dormit, aproape de circuit.

Intre timp: edy te rog afla si tu daca au vreun site ceva cu informatii privind numarul de camere, contact, preturi, etc. Ca sa facem oferta clara.

Dupa asta, reluam lista cu preferintele fiecaruia de dormit: camera simpla, dubla, la gramada, cort, etc. Fiecare cum doreste.

Dupa ce am stabilit asta si aflam pretul exact, parerea mea este ca ar trebui platit un avans ca sa nu avem surprize.

 

Eu una vin sigur, chit ca doar pt 2 zile (inca nu stiu daca imi pot lua liber)

 

Asa ca o sa revin cu info daca am gasit ceva pensiune sau nu, edy esti insarcinat cu treaba de mai sus, te rog! Vezi ca o sa te bat la cap! :)

 

preturile......camere cu 5 paturi-150ron

camere cu 2 paturi-90ron

nr de camere......nu mai tin minte exact dar destule si destule si locurile

atata stiu eu din ce am vb cu patroana.sunt si cu 3 paturi camere.am uitat pretul pretul.....am vb eu cu patroana la telefon,i-am dat toate detaliile,stie povestea,asteapta sa o sun sa ii spun exact numarul de persoane.se poate face mega haos acolo,nu deranjam pe nimeni,dansa zicea ca daca cumva vor fi si alti clienti ii va anunta dinainte ca facem noi haos;se poate manca acolo un mic dejun o masa calda;camerele au dus propriu fiecare,cele cu 5 paturi au doua bai...daca am uitat ceva,mai intrebati.asa ca.....ar fi bine de batut lista aia in cuie ca sa se poata face rezervarea.cat despre avans,nu prea e nevoie

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFF TOPIC :) hai ma care mai merge la intrunire? se mai tine? trebuie dat telefoane... ziceti careva ceva... veniti sau nu veniti, mergem sau nu merge, ca daca nu mergem eu ma opresc la Baia Mare, sa vezi ce intrunire trag acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa facem lista pentru ocuparea camerelor/preferinte.

Incep eu, astfel putem vedea cati venim si cum rezolvam cu cazarea.

 

Edy pls fa rost de poze si la camere, sa nu avem vreo surpriza (ma indoiesc, dar sa fie cat se poate de clar). Si preturile exacte la camere impreuna cu nr. lor in functie de paturi, daca vreti imi dati mie nr de tel al doamnei de acolo si vorbesc eu cu ea.

 

1 - Ravenitza + 1 - camera dubla.

2 -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa facem lista pentru ocuparea camerelor/preferinte.

Incep eu, astfel putem vedea cati venim si cum rezolvam cu cazarea.

 

Edy pls fa rost de poze si la camere, sa nu avem vreo surpriza (ma indoiesc, dar sa fie cat se poate de clar). Si preturile exacte la camere impreuna cu nr. lor in functie de paturi, daca vreti imi dati mie nr de tel al doamnei de acolo si vorbesc eu cu ea.

 

1 - Ravenitza + 1 - camera dubla.

2 -

preturile......camere cu 5 paturi-150ron

camere cu 2 paturi-90ron

nr de camere......nu mai tin minte exact dar destule si destule si locurile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare pt. cine stie: la cort nu se poate sta?

loc este destul acolo si de cort..si e moca :)

Mesaj completat

OFF TOPIC :scratch: hai ma care mai merge la intrunire? se mai tine? trebuie dat telefoane... ziceti careva ceva... veniti sau nu veniti, mergem sau nu merge, ca daca nu mergem eu ma opresc la Baia Mare, sa vezi ce intrunire trag acolo :)

 

esti bine venit bro oricand....stii cum sa ajungi pe mine aici ma gasesti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.

 

camerele sunt decente in interior....nu sunt de patru stele dar e ok......( eu am fost acolo si am vazut )

 

poze din interior am sa pun de pasti cand plec spre moldova

 

PS. si daca cineva vrea sa stea langa circuit poate sa obteze si pentru optiunea asta ......eu zic ca nu e obligatoriu sa stam toti adunati......ca ne putem aduna intr-un loc sau altul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS. si daca cineva vrea sa stea langa circuit poate sa obteze si pentru optiunea asta ......eu zic ca nu e obligatoriu sa stam toti adunati......ca ne putem aduna intr-un loc sau altul....

 

in cazul asta care mai e ideea intrunirii?daca fiecare sta in alt loc pt ce se merge de fapt acolo?pt pista aia?.....personal nu cred ca asa ceva isi are locul...dar fiecare face cum crede de cuviinta :)

Mesaj completat

2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)

2 Members: Orcul, george05

 

 

Iar numai eu cu tine, molie? :)

 

evideeeent :)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)

3 Members: MetalWarrior, george05, Orcul

 

Na ca am venit si eu cu voi pe aici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...