Sari la conținut

Salonul International de Motociclete MILANO


PingyXP
 Share

Postări Recomandate

salut,

 

pai daca pui problema asa ....

Noi mergem cu avionu(160lei dus-intors), mai ieftin mai rapid, nu avem prea mult timp de pierdut...

Varianta cu motocicleta am luat-o in calcul avand in vedere sezonul si distanta vre 5000km dus-intors

Editat de PingyXP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

pai daca pui problema asa ....

Noi mergem cu avionu(160lei dus-intors), mai ieftin mai rapid, nu avem prea mult timp de pierdut...

Varianta cu motocicleta am luat-o in calcul avand in vedere sezonul si distanta vre 5000km dus-intors

 

 

cam 4000 km dus intors lam facut de trei ori la acelasi eveniment adevarat e mai ieftin cu avionul dar alta satisfactie e moto poate voi fii acolo si anu asta va salut drum bun Pompiliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

pai daca pui problema asa ....

Noi mergem cu avionu(160lei dus-intors), mai ieftin mai rapid, nu avem prea mult timp de pierdut...

Varianta cu motocicleta am luat-o in calcul avand in vedere sezonul si distanta vre 5000km dus-intors

 

Salut,nu am pus problema in nici un fel,dar,ma asteptam ca fiind un topic pe motoretism si despre un eveniment moto sa mergem cu mobrele. Vad ca mam inselat...DRUM BUN... :)

 

@pompiliu...dak ai vreun gand da de veste...merg si eu dar nu asa in forta...facem o plimbare\vacanta sau cum vrei sa ai zici nu vaj vaj cum iti place lui matale :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut topic aici in speranta ca mai sunt si alti care merg auto/moto/avion si ne-am putea intalni pe acolo.

Mi-ar fi facut foarte mare placere sa merg cu motocicleta, din pacate timpul alocat acestei mini vacante este limitat, mobra accidentata si anotimpul care nu prea ma indeamna la un traseu atat de lung. Merg sa vad o expozitie de motociclete in adevaratul sens al cuvantului cu lansari de motociclete, firme si produse de care probabil nu am mai auzit pana acum, si o atmosfera corespunzatoare.

 

Daca ajungeti la salon mi-ar face placere sa ne vedem la o bere si daca aveti nevoie de cazare m-as putea interesa pentru voi.

 

Intradevar, low cost-ul te lasa la Bergamo dar se poate ajunge foarte usor la Milano.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut topic aici in speranta ca mai sunt si alti care merg auto/moto/avion si ne-am putea intalni pe acolo.

Mi-ar fi facut foarte mare placere sa merg cu motocicleta, din pacate timpul alocat acestei mini vacante este limitat, mobra accidentata si anotimpul care nu prea ma indeamna la un traseu atat de lung. Merg sa vad o expozitie de motociclete in adevaratul sens al cuvantului cu lansari de motociclete, firme si produse de care probabil nu am mai auzit pana acum, si o atmosfera corespunzatoare.

 

Daca ajungeti la salon mi-ar face placere sa ne vedem la o bere si daca aveti nevoie de cazare m-as putea interesa pentru voi.

 

Intradevar, low cost-ul te lasa la Bergamo dar se poate ajunge foarte usor la Milano.

 

Eu vreau sa merg cu motorul,intentionez sa ajung miercuri seara.

Sint interesat de cazare.

Ai P.M.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa merg cu motorul,intentionez sa ajung miercuri seara.

Sint interesat de cazare.

Ai P.M.

 

Se pare ca vremea nu va fi asa tragica; maxime de 7-9gr si nu se anunta precipitatii dar tot nu ma bag. Cu ocazia asta ti-am raspuns si la sms; oricum, da-mi un semn sa bam o cafea, cand faci o pauza de incalzire prin zona. Drum bun celor care veniti calare (si nu numai). :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare daca vrei sa ajungi miercuri seara marti trebuie sa pleci imi pare rau ca nu te pot insoti cu motorul dar asa sant vremurile sper sa tina vremea cu tine ia in calcul ca la ora 16-17 este intuneric nustiu pe unde o iei poate vorbim azi la telefon distanta cea mai scurta este prin iugoslavia si pregateste sa ai euro marunti la tine sa platesti telepasurile tocmai ce nuti place te salut drum bun deasa vremea e rea la buc ploua cred ca si la brasov frig va fii cat cuprinde imbracate bine mai ales ca va trebui sa mergi mult si pe - :) ntuneric te salut te insoteam cu placere alta data te salut Pompi -

post-20188-1257746119_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajung si eu Joi si stau pana Duminica. Lasati niste numere de telefon sa ne auzim pe acolo :P

Nu mi-am rezervat Hotel, imi da cineva cateva idei? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo pt. idee, altadata ziceti mai repede, ca sa prindem bilete de avion cum ati luat voi. Cu motorul e ziua cam scurta, daca tot te duci pana acolo, sa ai timp macar sa vizitezi ceva pe drum. Cateva intrebari :

Cu ce companie ati fost , cu wizz Air?

De la aeroport din Bergamo cu ce ati ajuns in centru in Milano, sunt shuttle -uri sau tren ?

Salonul e departe de centru? banuiesc ca sunt destule mijloace de transport pana acolo

La ce modele s-au putut face drive -test ? au fost si alte spectacole/demonstratii ? la Birmingham de pilda cand am fost era supercross in centrul respectiv de expozitii, a fost misto

Mi s-a parut mai slabut anul asta mai ales fata de acum 2 ani, dar criza, ce sa-i faci...la anul speram ca va fi mai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las' ca spal eu rusinea ....

 

 

cu ce? :D ca din cate i9mi aduc eu aminte...sunt mandru posesor de Honda cu tricou MV Mangusta! :alcy: apropo...donez tricou rosu, marime M(cred) inscriptionat MV Agusta! :D

 

Sa va fie de bine excursia! :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...