Sari la conținut

Oferte Garaje


daw_hanson
 Share

Postări Recomandate

Salutare. Am gasit de inchiriat un garaj la casa de cultura, peste drum de magazinul Athos. Omu vrea 50 de euro pe luna. Presupun ca incap cel putzin 4 motoare in garaj. Daca mai sunt doritori, ar fi o treaba. Datzi un semn daca suntetzi interesatzi. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Draq shtie ce are??? Cica e gol...deci 3 peretzi shi un acoperish. Dar daca e hapsan, ce sa-i faci?? Singur oricum nu-l iau ca e o avere :rock:. Asha ca...ghinion...fir-ar mama lui de garaj. Eu speram la vreo 5-6 sute de mii. Dar...daca vreau sa tzin "ditamai" motoru in garajul dotat cu ushi metalice pe care il are...tre sa platesc...sau nu :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit, ca nu-i mult. la 2-3 motoare se imparte altfel. sa vezi ce misto este cand iti cere 100 euro...

ofera-i 150 ron, si gata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare!

Am gasit un garaj de inchiriat in spatele bloculuiu meu (vis-a-vis de Colonadelor). E de beton, cu usa metalica. Incap foarte lejer doua motoare. Nu am vorbit inca cu proprietara de impartit, dar nu cred ca va fi o problema.

 

60 de lei pe luna de caciula (sper sa nu creasca pretu daca zic ca o sa fim 2)

 

Daca sunteti interesati, vorbim saptamana viitoare - eu acum plec catre Turda si stau cateva zile.

 

Contact pe forum sau la tel. 0745-509654

 

Marius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit, ca nu-i mult. la 2-3 motoare se imparte altfel. sa vezi ce misto este cand iti cere 100 euro...

ofera-i 150 ron, si gata...

 

Pai tocmai asta e problema...de unde iau alea 2-3 motoare...:rusinica:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cei care sunt la mine in fata blocului... cel cu aprilia n-are bani de garaj, cel cu gfx-ul il vinde, al 3-lea si l-a vandut deja si eu il am stricat, nu mi-l fura nimeni, poate gasesc un mecanic bun cu timp sa mi-l puna la punct...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Salutare

Permiteti-mi sa ma prezint sunt Sorin am 25 de ani si o mare dilema....mai sunt cateva saptamani si trebuie sa-mi vina si mie dupa indelungi asteptari si sacrificii facute, motoreta, am inceput sa realizez ca nu am unde sa o tin, multi m-au sfatuit sa nu o tin in aer liber ca romanu' are simtul proprietatii f dezvoltat si se poate servi oricand, deci o solutie ar fi un garaj asa ca daca e cineva care sta in Tomis Nord pe Badea

Cartan sau in apropiere sau care stie pe cineva...care stie pe cineva care ar fi dispus sa ma primeasca si pe mine in barlogul lui (contra cost bineinteles) i-as fi f recunoscator

voi de altfel unde va tineti motoretele? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Eu unul nu te-as sfatui sa o o lasi in aer liber in fata blocului decat daca ai prelata la ea, un sistem antifurt si o alarma. Mie mi-au furat bateria la una din motociclete (si o tineam in scara blocului) iar unei cunostinte care sta vis-a-vis de mine i-au furat oglinzile. In plus mai e si faza ca poate sa ti-o zgarie vreunu doar asa ca "sa moara si capra vecinului".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Permiteti-mi sa ma prezint sunt Sorin am 25 de ani si o mare dilema....mai sunt cateva saptamani si trebuie sa-mi vina si mie dupa indelungi asteptari si sacrificii facute, motoreta, am inceput sa realizez ca nu am unde sa o tin, multi m-au sfatuit sa nu o tin in aer liber ca romanu' are simtul proprietatii f dezvoltat si se poate servi oricand, deci o solutie ar fi un garaj asa ca daca e cineva care sta in Tomis Nord pe Badea

Cartan sau in apropiere sau care stie pe cineva...care stie pe cineva care ar fi dispus sa ma primeasca si pe mine in barlogul lui (contra cost bineinteles) i-as fi f recunoscator

voi de altfel unde va tineti motoretele? :wink:

 

shefule daca gasesti si mai are loc una ma primiti si pe mine? cotizez la timp si corect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...