Sari la conținut

Ploiesti, Motorrock 3


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 164
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In primul rand va multimesc tuturor celor prezenti la eveniment. Tot in primul rand, multumesc FRATILOR de la DAC. Fara voi sigur trebuia sa spanzuram pa cineva in 2007 ;) . Multumesc Mariei care fiind atat de vigilenta nu a lasat sa intre in camping nici macar pe fratele meu care era cazat acolo de mine dar am uitat sa-i dau banderola. Super paza. Va multumim mult!

Raspund acum tipului care a fost deranjat de motociclistul care era plin de energie vineri seara turand motorul prin zona.

Daca ai citit bine numele clubului nostru, acesta este SILVER PISTONS FREE SPIRIT. Fiecare a fost liber sa se simta bine si sa se exprime liber. Nu-i puteam cenzura nimic, asa cum nici tie nu ti s-a impus nici o regula. FREE SPIRIT !

 

PS Acum centralizam pozele si filmarile si sigur o sa apara cateva DVD-uri cu poze. Numai eu am vreo 3 Giga descarcati din camera mea. Asa ca va astept cu poze si filmari , eventual CD-uri pentru a putea realiza acest album al intalnirii. Pozele vor aparea si pe site-ul clubului, dar vor fi micsorate pentru a putea incarca cat mai multe.

 

Adresa mea de mail este isac_sebastian@yahoo.com. Va multumesc tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

POZE DE GRUP DAC MOTORS...:lol:( Eu plecasem deja...nu e corect,vroiam si eu in poza asta!!!

 

Si 2 lucruri mai am sa va ma spun:

 

1. Cea mai tare intrunire la care am fost pana acum!!! SP tineti-o tot asa. ;)

2. BRATARA?! BRATARA?! Ia bratara neamule' !!! =)) :ok:)

 

 

Las' Maria, oricum tu eshti membra de vaza....ai fost la inaltime...

 

si la propriu.....post-7020-1148380100_thumb.jpg

Lupii, mai!!

 

 

I-ai intimidat shi pe body-guarzii lui Covaci!! :P post-7020-1148379996_thumb.jpgpost-7020-1148380195_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mii de multumiri organizatorilor , viceprimarului din Ploiesti ,politiei, pentru acest sfirsit de saptamina , orcum toti au fost la inaltime .

viorel 93

www.clubstefanesti.lx.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mii de multumiri organizatorilor , viceprimarului din Ploiesti ,politiei, pentru acest sfirsit de saptamina , orcum toti au fost la inaltime .

viorel 93

www.clubstefanesti.lx.ro

 

Special pentru tine, ca ne-ai parasit sambata......data viitoare nu

te mai primim decat cu pasagera.. :lol: (Florina, a fost singur shi nelinistit..) ;)

post-7020-1148380927_thumb.jpg

post-7020-1148380990_thumb.jpg

post-7020-1148381021_thumb.jpg

post-7020-1148381057_thumb.jpg

post-7020-1148381082_thumb.jpg

post-7020-1148381111_thumb.jpg

post-7020-1148381163_thumb.jpg

post-7020-1148381612_thumb.jpg

Editat de CARMELLA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-9414-1148386062_thumb.jpgsalutare.......

am si eu o rugaminte la voi.....

daca aveti poze cu mireasa vreau si eu....

nu a facut nimeni??????

daca aveti imi puteti trimite si mie pe adresa de mail ca pe aici nu gasesc......

adresa mea este clementinaackasha@yahoo.com....

aaaaaaaa apropo eu am fost mireasa..... ;) .....

va sarut pe toti si asfalt uscat........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raspund acum tipului care a fost deranjat de motociclistul care era plin de energie vineri seara turand motorul prin zona.

Daca ai citit bine numele clubului nostru, acesta este SILVER PISTONS FREE SPIRIT. Fiecare a fost liber sa se simta bine si sa se exprime liber. Nu-i puteam cenzura nimic, asa cum nici tie nu ti s-a impus nici o regula. FREE SPIRIT !

 

Data viitoare promit ca o sa cant opera toata noaptea desi n-am voce... o sa ma urc pe toate motocicletele sa fac poze, o sa fac colectie de ancore de la toare corturile .... ca na, sunt FREE SPIRIT. De asemenea promit ca nu ma mai duc la buda, o sa fac langa fiecare cort.... asa imi dicteaza free spiritul meu ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data viitoare promit ca o sa cant opera toata noaptea desi n-am voce... o sa ma urc pe toate motocicletele sa fac poze, o sa fac colectie de ancore de la toare corturile .... ca na, sunt FREE SPIRIT. De asemenea promit ca nu ma mai duc la buda, o sa fac langa fiecare cort.... asa imi dicteaza free spiritul meu :lol:

 

;)

Cred ca pe undeva ai pierdut shirul ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-9414-1148386062_thumb.jpgsalutare.......

am si eu o rugaminte la voi.....

daca aveti poze cu mireasa vreau si eu....

nu a facut nimeni??????

daca aveti imi puteti trimite si mie pe adresa de mail ca pe aici nu gasesc......

adresa mea este clementinaackasha@yahoo.com....

aaaaaaaa apropo eu am fost mireasa..... :ok: .....

va sarut pe toti si asfalt uscat........

Poze cu mireasa?? ;)

 

Asta-i singura mireasa pe care am vazut-o... :lol:

post-7020-1148387969_thumb.jpg

post-7020-1148388087_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Analogie... ironie.... ma rog, probabil nu esti destul de profund sa intelegi.

Sa ma explic...

Daca nu se impun reguli si fiecare face ce-l taie capul indiferent daca ii deranjeaza pe ceilalti.... inseamna ca si eu o sa pot face ce am zis mai sus, fara sa-mi zica nimeni nimic. Acum ai inteles?

Din moment ce s-a incercat o asigurare impotriva hotilor... ma rog, sa avem corturile in siguranta, motoarele intregi si netrantite.... trebuia sa se asigure cumva si linistea psihica si minimul de odihna de care un om are nevoie ca sa poata sa conduca a doua zi in siguranta (cum zicea cineva mai sus).

Din 3 zile, nu cred ca era greu 3 ore pe noapte macar sa se linisteasca toata lumea si sa doarma....

 

Dar, again... democratie prost inteleasa... FREE SPIRIT prost inteles...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pitbulitza.....daca cumva nu ai observat noaptea de simbata spre duminica nu a mai fost asa de agitata si pina pe la 6 dimineata (cind un stres cu manele in cap a inceput sa tureze o vitezana sa dormit in liniste)Si noi am fost deranjati de acel motor vineri spre simbata dar omul a fost pus in tema si nu a recidivat urmatoarea noapte.

Cum nu exista intrunire fara batai,furturi,motoare turate,cazaturi spectaculoase si alte incidente mult mai neplacute ca asta ...eu sper ca acest incident sa ramina singurul de care sa putem vorbii in viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data viitoare promit ca o sa cant opera toata noaptea desi n-am voce... o sa ma urc pe toate motocicletele sa fac poze, o sa fac colectie de ancore de la toare corturile .... ca na, sunt FREE SPIRIT. De asemenea promit ca nu ma mai duc la buda, o sa fac langa fiecare cort.... asa imi dicteaza free spiritul meu :P

ABIA ASTEPT ;) :lol: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pitbulitza.....daca cumva nu ai observat noaptea de simbata spre duminica nu a mai fost asa de agitata si pina pe la 6 dimineata (cind un stres cu manele in cap a inceput sa tureze o vitezana sa dormit in liniste)Si noi am fost deranjati de acel motor vineri spre simbata dar omul a fost pus in tema si nu a recidivat urmatoarea noapte.

Cum nu exista intrunire fara batai,furturi,motoare turate,cazaturi spectaculoase si alte incidente mult mai neplacute ca asta ...eu sper ca acest incident sa ramina singurul de care sa putem vorbii in viitor.

 

Ma intreb de ce nu l-ati "atentionat" chiar de vineri, de cand a inceput sa se vada ca exagereaza rau. Mi-a placut ca ii auzeam pe toti in corturi injurand dar nimeni nu a scos capul sa zica ceva... Daca eram baiat si aveam vreo 50 de kg in plus sigur ieseam din cort ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Analogie... ironie.... ma rog, probabil nu esti destul de profund sa intelegi.

Sa ma explic...

Daca nu se impun reguli si fiecare face ce-l taie capul indiferent daca ii deranjeaza pe ceilalti.... inseamna ca si eu o sa pot face ce am zis mai sus, fara sa-mi zica nimeni nimic. Acum ai inteles?

Din moment ce s-a incercat o asigurare impotriva hotilor... ma rog, sa avem corturile in siguranta, motoarele intregi si netrantite.... trebuia sa se asigure cumva si linistea psihica si minimul de odihna de care un om are nevoie ca sa poata sa conduca a doua zi in siguranta (cum zicea cineva mai sus).

Din 3 zile, nu cred ca era greu 3 ore pe noapte macar sa se linisteasca toata lumea si sa doarma....

 

Dar, again... democratie prost inteleasa... FREE SPIRIT prost inteles...

 

Draga mea, nu ma cunoshti si pentru asta nu este corect sa emitzi opini despre cat de profund gandesc.

De asemenea am intzeles foarte clar ce ai scris spre deosebire de de tine care nu prea ai intzeles ce a scris boieru'. Ideea era ca SP nu a ingradit libertatea nimanui. Tu impreuna cu ceilaltzi care au fost deranjatzi trebuia sa va ducetzi si sa rezolvatzi situatzia nu sa ashteptatzi de la altzii. Eu personal am fost deranjat de "desteptul" ala dar eram mult prea obosit sa-l fugaresc dar nici nu plang pe forum si arat catre SP cu degetul pentru ca nici eu si nici tu nu avem nici cea mai vaga idee ce inseamna sa faci o astfel de intrunire si cate ai pe cap mult mai multe decat sa alergi dupa astfel de "deshteptzi".

Eu impreuna cu Dacii shi Silvarii am avut grija sa nu se mai intample, la aceleashi cote, "experientza" de vineri

 

PS: oricum comparatzia cu a-tzi face nevoile la cortul fiecaruia ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...