Sari la conținut

Ivan Dnepr


Ivan Dnepr
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vlad, daca te ajuta cu ceva am eu carje de aluminiu. Nu stiu pentru cate kg, dar oricum, daca iti pot fi de folos, da un Pm si vorbim. Stau si relativ aproape de tine - Ozana cea limpede si frumos curgatoare.

 

Sanatate multa! ;)

 

Cristina

 

multumesc mult ... am vorbit deja cu ionut si ma ajuta el cu carjele ... daca ale lui nu fac fata, i le dau inapoi si apelez la cele de la tine ... dau PM daca-i necesar

 

 

 

multumesc tuturor pentru urarile de bine

 

va doresc sanatate maxima & bafta extremala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau sa aud ca ai fractura.Te-am vazut alunecand pe rampa,eram chiar sus,pe scuter,noroc cu cizmele!!

Insanatosire Grabnica..

 

 

 

;) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-e si groaza sa ma gandesc ce pateam daca nu aveam cizmele de motocross in picioare ...

 

hai ca in cateva saptamani trece

 

in 4 saptamani sunt ca nou dupa prognoza medicilor ... eu sper ca voi fi ok chiar mai repede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa sa te faci u bine...sper sa ne intalnim si la anu la ploiesti si daca e sa ne dam impreuna in lac(urmeaza un cumpar un xt)

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa sa te faci u bine...sper sa ne intalnim si la anu la ploiesti si daca e sa ne dam impreuna in lac(urmeaza un cumpar un xt)

 

;)

 

multam de urari

eu cam intr-o luna sunt "back in boots" ... daca tot suntem vecini poate ne insotesti mai repede decat urmatorul Motorrock la o endureala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam in august reusesc sa termin si cu permisul si cu motocicleta...si din august sper sa ajung si eu la cateva intalniri si la o endureala...

 

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...aÂşa arăta ursulețu', vesel, sperând încă în justețea cauzei Âşi în rezistența oaselor.... :lol: ...înțeleg că nu a fost să fie...sorry, răbdare, toate alea trec... ;)

post-106-1148319515_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[multumesc mult si lui norway_gl pentru ca a incercat sa ma prinda chiar in momentul caderii, dar, omule, nu mai incerca asta ... dr-ul de 800 nu e motor de trial sa-l poti tine si nici eu nu sunt micutz ]

 

SANATATE MAXIMA ivane

ideea nu era sa te prind in mom caderii (nu sunt kiar asa de dus cu pluta), ci eu iti spusesem ca voi sta in rampa pt a te ajuta sa urci in cazul in care te vei dezechilibra.numai ca tu ai venit cam tare de jos si tarana de pe jos cumulat cu roata fata pe pana au dus la cazatura.eu nu am mai avut timp sa reactionez si mi-a fost polizat piciorul de roata spate a DR-ului. in felul asta am aflat si eu cum actioneaza crampoanele prin namol :lol:

sa ai grija de tine si INSANATOSIRE GRABNICA ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivane ca de la olog la olog ;) iti doresc insanatosire grabnica si imi cer scuze ca am venit atunci cand era toata lumea la tine si te-am intrebat daca ai nevoie de ajutor .... dar m-am speriat cand am vazut incidentul.

 

Sa vedem care incaleca primul in sha :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol moment...

te-am vazut dimineata cu piciorul muci (aveam cortul langa tine),dar nu te-am mai batut la cap cu intrebari - banui ca erai satul deja,la cum roia lumea pe acolo.

Refacere rapida! cat despre DR, chiar l-am admirat cat a stat parcat pe "lac",pacat ca s-a terminat prost ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivane... nu credeam sa mai postezi iar aici. Bine totusi ca nu era mai grav. Sanatate maxima ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc tuturor

multumesc domnu' doctor pentru poza .. zambetul a ramas mai ales cand am aflat ca ligamentele nu s-au rupt si nu ma opereaza ... oasele se pare ca se repara repede [sunt obisnuite cu fracturile ... prima am avut-o la 4 ani si de atunci cred ca am consumat vreo 7 saci de gips] ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oasele se pare ca se repara repede [sunt obisnuite cu fracturile ... prima am avut-o la 4 ani si de atunci cred ca am consumat vreo 7 saci de gips] ...

 

Domnu' fara gluma, vreun test de oase (structura osoasa) ai facut? ca si anu' trecut tot dintr-un rahat te-ai rupt si vad ca nici istoricul nu e prea faimos ... nu stiu, cizme din titan cu structura de magneziu, fa ceva pentru oasele tale ... sau ia-ti naibii un armasar mai usurel, chit ca ti se potriveste manusa nenea doctorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ufff, ce ghinion, n-am mai intrat de 2-3 zile pe forum... daca mai e de actualitate, am eu o pereche de carje de-alea clasice din lemn, i-am interzis maica-mii sa le dea ca nu se shtie cand itzi tre', atunci cand umbli cu motoru'... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia acum am aflat... sper sa te refaci cat mai repede...

sanatate maxima!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...