Sari la conținut

TURCIA 2010


ianachim
 Share

Postări Recomandate

@ianachim vrea sa duca mai multi motociclisti in Turcia sa-i bage in hamam unde sa-i busheasca pe care-l prinde , fata sau baiat . E corect pina acum ?

 

 

un mic amendament

 

BAIETII II LAS PT TINE

SI CRED CA TE TREC SI PE TINE LA CADOURI DIN TURCIA ... ACADEA PRIMESTI :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal`tare

 

ma primiti? pt excursie... ca Cira sa nu fie singura chioparitza ... vin cu vaca mea

 

 

deja e o problema a "cirei" @cria

o sa mergi cu /pe langa ea

la stilul de mers al choper

ne vedem seara la hotel

Mesaj completat

ea o sa ia camera cu deea

cred

 

so

o sa.ti iei single ca baiatii la noi se cupleaza deja

pe cate o camera la dublu sa iesim mai ieftin

 

deci ai grija la costuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai atunci o lasam /sedinta/ pe saptamana a doua din feb sa vina si manuel din vacanta

 

deea fa.ti temele si ia in calcul orasele de campare

 

si discutam concret pe harta daca mai vedem altceva pe traseu

 

aveti dreptate e prea din scurt si deea are prob cu bestia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti dreptate e prea din scurt si deea are prob cu bestia

 

* are u talkin' to me? ....ah, da, eu vin in aprilie, am uitat daca ti-am zis. pana atunci deea n-are nici o problema cu mine :lol:

Mesaj completat

Ce inaltime are ?

:lol:

 

* pentru mine e cam scund, dar nu marimea conteaza :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah...eu sunt masina de asistenta...ma tin dupa voi, nu am pretentii :lol:

 

si chiar mi-era dor de un jadoo...antipaticilor!

 

Eu raman la ideea cu assos. E pe contiment, chiar la mare, ca sa ajungi acolo strabati muntii si niste drumuri misto cu curbe, au si pietre istorice de admirat...de toate pentru toti...si stiu si hotel in care sunt primita cu cainele :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah...eu sunt masina de asistenta...ma tin dupa voi, nu am pretentii :lol:

 

si chiar mi-era dor de un jadoo...antipaticilor!

 

Eu raman la ideea cu assos. E pe contiment, chiar la mare, ca sa ajungi acolo strabati muntii si niste drumuri misto cu curbe, au si pietre istorice de admirat...de toate pentru toti...si stiu si hotel in care sunt primita cu cainele :lol:

 

* bine, blondo!

vezi ca acuma trebuie sa-ti facem autocolante sa lipesti pe Leone: BMW, KTM, Suzuki & Co. poate dau si aia de la Motul si de la Metzler ceva.

 

ok, sunt de acord cu assos. ...muntii ca muntii, dar mare are assos-ul asta?! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baboo, am scris! Are mare...

nu are nisip...dar are mare , si pontoane, si barcute, si arici de mare, si smochini, si maslini, si un amfiteatru in ruina, si suveniruri...ce mai vrei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baboo, am scris! Are mare...

nu are nisip...dar are mare , si pontoane, si barcute, si arici de mare, si smochini, si maslini, si un amfiteatru in ruina, si suveniruri...ce mai vrei?

 

* uuf! iar am uitat sa-mi pun ochelarii! ce mai vreau? ...eh! nu pot sa-ti spun, bey, ...vise!

ce-a ajuns si topicul asta..! deschide odata fereastra aia! vrei sa ne dea sefu' afara!? mnee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* uuf! iar am uitat sa-mi pun ochelarii! ce mai vreau? ...eh! nu pot sa-ti spun, bey, ...vise!

ce-a ajuns si topicul asta..! deschide odata fereastra aia! vrei sa ne dea sefu' afara!? mnee.

 

avand in vedere ca e criza nu va dau afara

 

VA SCOT LA PRODUS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca e criza nu va dau afara

 

VA SCOT LA PRODUS

 

* bey, sefu', la produs sunt eu de multa vreme, iar ce produc este impozabil si exclusiv pentru profitul meu personal. tu esti sef, recunosc, dar numai in asociatia asta non-profit, muncim kostenlos la tine, ...e ca un fel de "Salvation Army". respectiv, noi iti facem aici "vad" si tu ne dai flori, de ziua noastra, nu?

 

pana trece iarna, eu stau oricum in casa. ne vedem la primavara!

 

cu respect,

a dvs.

cria

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca vin cu voi, normal ca nu pot s-o las singura pe d-nisoara Cira .........

 

pai traseu?

hoteluri? costuri? cort nu sau da?

data?

 

o sa o las pe cira sa.ti povesteasca daca nu ai chef sa citesti 43 de pagini

 

cu informatii, glume si mistocarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa..asta chiar e un vin bun !

Sper sa ciocnim un pahar -doua de ALA-votre !

 

:lol:

 

* eu stiu..., Alah n-are nimic impotriva?

 

am vin, e plina pivnita aici, dar n-am nici un chef sa-l beau. azi mi-am cumparat 3 doze de ayran, am baut doar una, e autentic! mai iau de la astia.

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* ntz!

eu nu povestesc din casa.

cine vrea sa mearga, trebuie sa dea test, parca asa ziceai.

din cele 43 de pagini.

 

a la votre!

 

adica vrei sa citesc cele 46 de pagini?! :lol: .hmmmm ..... cam 90% sunt glume, caterinca.... dar cele 10%??? sa pierd timpu cam 2-4 ore sa caut ceva mai important? nu mersi!!! e greu 5 min sa scrieti "ideile principale"

inseamna ca nu "vreti" sa vin cu voi..... (baniuesc... mai ales la cira, imi da impresie.... poate nu am intuitie buna)

Editat de CryAngel27
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideile principale le scrisesem eu mai vreo 2-3 pagini in urma . Da repet : @ianachim e regele . Duce un palc de baieti si fete in Turcia . Vor sa vada niste pietre ,ceva. Vor sa faca lucruri , sa umble , sa caute . Merg pe un drum anume , hotarit de el . La ceas de seara vor sa intre in case , in locuri adapostite , s-ascund . Maninca care cum poate si are ce . El nu le da . Ii lasa la masa lui , da' nu le da . Cind se face iar ceasul de drum , pleaca toti . El e mereu in frunte . Duce o lampa ca o stea cu care le-arata calea . In ea e scris drumul si in ea citeste el .

De vrei sa te insotesti cu ei , du-te la locul lor de taina . "La Jadu " ii zice . Infatiseaza-te lui . O sa te caute , o sa te cerceteze . De vei fi drept in fata lui te ia .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideile principale le scrisesem eu mai vreo 2-3 pagini in urma . Da repet : @ianachim e regele . Duce un palc de baieti si fete in Turcia . Vor sa vada niste pietre ,ceva. Vor sa faca lucruri , sa umble , sa caute . Merg pe un drum anume , hotarit de el . La ceas de seara vor sa intre in case , in locuri adapostite , s-ascund . Maninca care cum poate si are ce . El nu le da . Ii lasa la masa lui , da' nu le da . Cind se face iar ceasul de drum , pleaca toti . El e mereu in frunte . Duce o lampa ca o stea cu care le-arata calea . In ea e scris drumul si in ea citeste el .

De vrei sa te insotesti cu ei , du-te la locul lor de taina . "La Jadu " ii zice . Infatiseaza-te lui . O sa te caute , o sa te cerceteze . De vei fi drept in fata lui te ia .

 

 

* bey, asta mi-a placut cel mai tare! ...m-ai facut sa rad de era sa cad de pe canapea (tot zic eu ca o vand, ca sa nu mai am pe ce sta, ca-mi reproseaza sefu' ca stau prea mult pe ea)

 

:lol:

 

P.S. acuma sunt curioasa cine "impusca" numarul 15.000 de vizionari ale topicului (la ora asta sunt 14.998)!!

 

noapte buna!

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe topicul asta e cea mai mare deversare de prostie pe care am intalnit-o intr-un forum public. sigur ca nu ma obliga nimeni sa citesc, dar citesc tot felul de lucruri, pe net si aiurea ca sa aflu lucruri interesante. aici bateti apa in piua cativa fara sa aveti nimic de spus, ce spuneti e neinteresant si denota o inteligenta sub medie. nu discut faptul ca plecati unde plecati, cum plecati, e libertatea fiecaruia, doar ca va faceti nevoile in ochii altora, cam asa arata pe aici, a wc public.

p.s. din cel turcesc si fara cabine separate pt baieti si fete. inchideti frate usa si rezolvati-va in intimitate.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@CryAngel27 - ai picat testul, pare rau, te reprogramam in toamna :lol:

 

daca nici numele meu nu poti sa il scri corect (e cria, n "cira"), e clar, nu vom tine pasul impreuna, nici la drum scurt, nici la drum lung sau incrucisat.

 

ca sa te integrezi intr-un grup trebuie tact, rabdare, buna-dispozitie si open-mind cat incape. ce vrei tu probabil e altceva decat vrem noi. daca vrei sa vezi ce vrea grupul asta, chiar trebie sa iti rapesti 2-4 ore din viata.

 

personal, cred ca o sa-mi dedic mai multe ore, cand voi ajunge in Bucuresti, pentru consolidarea grupului format (deja). glumele, aberatiile, nervii, intrebarile, schimbarile de plan, argumentele, impunsaturile usoare (tot ce citesti aici), fac pana la urma parte din spiritul de echipa si din "planul de omogenizare" (ca sa citez un prieten). o parte dintre noi ne stim in viata reala (adica ne-am vazut mutrele, stim ce ne permitem si ce nu unii cu alti), o parte ne stim doar din scris, dar asta e doar inceputul. marile calatorii ca si marile prietenii se formeaza incet, in timp, cu rabdare.

 

cam atat pentru astazi.

 

pax et bonum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe topicul asta e cea mai mare deversare de prostie pe care am intalnit-o intr-un forum public. sigur ca nu ma obliga nimeni sa citesc, dar citesc tot felul de lucruri, pe net si aiurea ca sa aflu lucruri interesante. aici bateti apa in piua cativa fara sa aveti nimic de spus, ce spuneti e neinteresant si denota o inteligenta sub medie. nu discut faptul ca plecati unde plecati, cum plecati, e libertatea fiecaruia, doar ca va faceti nevoile in ochii altora, cam asa arata pe aici, a wc public.

p.s. din cel turcesc si fara cabine separate pt baieti si fete. inchideti frate usa si rezolvati-va in intimitate.

 

Ai dreptate..pardon...

 

Aveti dreptate Domnu Doru,...cel putin eu imi recunosc submediocritatea IQ-ului.

Poate mai am vreo sansa sa mai creasca .

 

Dumneavoastra insa sunteti BATRAN...un mosulica...cu multa intelepciune...dar batran.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...