Sari la conținut

TURCIA 2010


ianachim
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne vedem maine la o bere in kusadasi :lol:

 

 

Cam asa se prezinta inviorarea de dimineata in grupul nostru ;) :laugh: :) si se mai intreba Mihai de ce am ajuns "asa tarziu":D

 

post-14862-1272741224_thumb.jpg

Editat de mih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* si cria a ajuns cu bine, de la Veliko. Astazi - primii 400 km cu Sageata, BMW F650 GS, bicilindru, motorul din cauza caruia nu am mai plecat in Turcia :) Ironic, este?

 

prima Kamenitza cu Sageata, un deliciu! merita din plin. ...da' si eu :laugh:

 

P.S. mih, voi o sa-i speriati rau de tot pe turci! apoi or sa vina elefantii dupa voi ...si or sa primeasca "amenzile" :lol:

 

P.P.S. manuel, mancare si bautura avem si aici, in Romania!

post-17655-1272741637_thumb.jpg

post-17655-1272741656_thumb.jpg

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari elefantilor! Bucurati-va de soare si de cadane!

 

...cria, chiar va sta bine impreuna:) Vineri te iau pasagera in masina sau ma tradezi cu sageata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moaama, ce bine iti sta! Si ce Sageata de toata lauda!

Lui Dan nu ii statea asa bine pe ea ca era cam mare (el) tie iti sta exact. Ce combinatie aveti vineri ca am auzit ceva, imi dai si mie ceva detalii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* hm, am avut un complimet interesant acum 2 seri: tie iti sta bine pe orice. si pe chopper aratai ...intr-un fel. noroc ca nu sunt eu "sensibila" la replici d-astea :laugh:

 

in fine,

Dan - multumiri pentru felul in care l-ai intretinut si ca ai facut voodoo sa-l iau si sa mergi tu linistit in Turcia;

Plescoiutz - merci! ca mi-ai aratat ca se poate (adica de la Intruder la GS..., un pas mic pentru omenire, dar unul mare pentru mine);

Bogdan - multzam ca, fara sa vrei, mi-ai scos din cap GS-ul de 800 (prea mare si prea nervos ptr. o fata delicata ca mine, tocmai descalecata de pe un chopper);

Iulian - multzam ca ai aparut la HD la test-ride, asa am avut o sclipire: nu, nu e Iron! e GS-ul! nu ti-am spus pana acum, pentru ca ai fi pus la indoiala stabilitatea mea mintala.

Ianachim - esti un coordonator varza! dar toti te iubim.

Manuel - a la votre! ai cei mai multi prieteni, probabil ca stii sa ti-i "tii". felicitari!

Mihai - daca nu te aveau copiii astia, trebuiau sa te cumpere. alta cheltuiala....

Deea - esti blonda mea preferata, always.

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* si cria a ajuns cu bine, de la Veliko. Astazi - primii 400 km cu Sageata, BMW F650 GS, bicilindru, motorul din cauza caruia nu am mai plecat in Turcia :) Ironic, este?

 

prima Kamenitza cu Sageata, un deliciu! merita din plin. ...da' si eu :laugh:

Superba...un motor polivalent, exact de ce ai nevoie in Romanica si nu numai. Iti dorim sanatate, timp liber, multe drumuri frumoase si bani ca sa ai cu ce le face...Ro si Caty. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* nimeni n-are curaj sa mai scrie ceva pe topicul asta. dar asta e! urma scapa turma..., un premiu onorific pot sa duc.

 

pentru presa (de scandal):

 

din cauza unor probleme tehnice care au survenit in ultimul moment, masina de back-up nu mai vine acum in Turcia. nici chopperul. Zburatorul se vinde (traiasca Zburatorul!)

 

fumeia cu chopperul si-a luat o alta mobra. dar e noua si nevinovata. asa ca o sa ne facem de cap impreuna aici pana vin turcii.

ceea ce va dorim si voua, dragi cititori :)

 

drumuri bune si uscate, elefantilor!

 

Cititorii multumesc din inima pentru spectacolul oferit! Am zis mereu ca nu mai postez aici pana cand se va vedea ca fetele n-or sa plece nicaieri...mai ales pentru Cria puteam sa bag mana in foc!

 

Deh,am crezut ca se mai schimba omul...dar uite ce nu e asa!

 

Oricum, a fost un delir sa citesc aceasta mica confirmare a mea, sa vad daca imi mai functioneaza bine busola!

 

Superb! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce numar ai sa te salutam in trafic?

 

* numarul nou il iau saptamana viitoare, ...intai RAR-ul. pana atunci functionez cu cel vechi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt mai baba asa si sunt intr-o perioada de bilanturi si statistici, asa ca...lasand la o parte comentariie rautacioase si invidioase de pe margine... evolutia topicului e urmatoarea:

 

- au plecat 6 elefanti in Turcia

- a fost o plimbare pe motoare la mare

- cineva si-a luat motor nou

- au fost cateva betii de pomina

- am avut petrecere cu tort si lumanari in alter ego

- momente literare multumita Criei si poetului de la Corbu

- gratare si meciuri

- multe Livia :cheers:

- si urmeaza reintregirea grupului pe plaja in Bulgaria

 

...bilant bun, zic eu.

 

See you, guys! Sa aveti drum bun si va asteptam cu parlenka si zagorka!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am sa caut pe plaja si niste ayran, tabuleh, sarailii, lahmacun si kefir. poate si scoici. ...orice se poate la sud de Dunare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal la toata lumea

din anumite motive

manuel si cu mine a trebuit sa ne intoarcem

am plecat ieri din din antalya si acum am ajuns cu bine

ceilalti 4 calareti sunt prin stambul conform graficului

 

insa pozele si filmele sunt la mineeee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* si cria a ajuns cu bine, de la Veliko. Astazi - primii 400 km cu Sageata, BMW F650 GS, bicilindru, motorul din cauza caruia nu am mai plecat in Turcia :moto: Ironic, este?

 

prima Kamenitza cu Sageata, un deliciu! merita din plin. ...da' si eu :blink:

 

P.S. mih, voi o sa-i speriati rau de tot pe turci! apoi or sa vina elefantii dupa voi ...si or sa primeasca "amenzile" :hug:

 

P.P.S. manuel, mancare si bautura avem si aici, in Romania!

 

Cornelia, frumos si bun armasar ti-ai mai tras ! Felicitari si s-o stapanesti sanatoasa pe Sageata, va sta bine impreuna. De-abia astept sa iesim in noua formula. Puuupiiiiici! :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...