Sari la conținut

TURCIA 2010


ianachim
 Share

Postări Recomandate

va rog sa intrati on topic

discutiile privitoare la ce are, cine , ce, cat, cum pe PM

nu stiu daca ati observat dar aici este un topic cu plecare....la ......masa mare

BRAVOOOOOOOOOO !!!!!!

Trebuia pana la urma sa mai limpezeasca apele pe aici , ca s-au discutat de la tampenii pana la idiotenii s.a.

ps se apropie postu #1000 ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

BRAVOOOOOOOOOO !!!!!!

Trebuia pana la urma sa mai limpezeasca apele pe aici , ca s-au discutat de la tampenii pana la idiotenii s.a.

ps se apropie postu #1000 ....

 

Dydy, de ce ma faci tampit si idiot, ti-am facut eu tie ceva?

 

Asta (prop. de sus) era daca nu te-as cunoaste, dar pentru ca te cunosc si-mi esti drag, te intreb:

VII CU NOI IN TURCIA SA-TI INCERCI CALUTUL, SA VEZI CUM FACE DUPA CE MANANCA JAR?

 

DS

 

PS. Am uitat sa-l dau de gol: Dydy este posesor de FJR1300!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

PS. Am uitat sa-l dau de gol: Dydy este posesor de FJR1300!!!!!

 

* n'est pas posible! ...am ramas singura cu chopper, se pare.

:)

 

bine, ma duc sa plang 5 min., vin imediat!

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dydy, de ce ma faci tampit si idiot, ti-am facut eu tie ceva?

 

Asta (prop. de sus) era daca nu te-as cunoaste, dar pentru ca te cunosc si-mi esti drag, te intreb:

VII CU NOI IN TURCIA SA-TI INCERCI CALUTUL, SA VEZI CUM FACE DUPA CE MANANCA JAR?

daca nu te-as cunoaste , as zice ca vorbesti serios , dar trebuie sa fii de acord cu mine ca pe aicea s-au discutat aberatii ( voodoo , navigatii , electrica ,etc. )

tu ai intrat in ciorba abia acu 10-20 pag , ia uita-te mai la vale sa vezi ce s-a vorbit ( dar cred ca stii ) .

 

NU ,MERCI , DAR NU MERG LA STAMBUL , sunt cu polistirenu pe casa , lucrari , oameni , moloz etc. , dupa aia intru la interior .... :)

scuze " dadatorului de orgasme " ca am aberat p`acilea , dar e " on topic "

 

Mesaj completat

* n'est pas posible! ...am ramas singura cu chopper, se pare.

nu madama , ca nu l-am praduit ( inca ) , si parca nici nu l-as pradui ( tot inca )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma cand plecati? Tare m-as lipi si eu de grup. Asa sa fie doua choppere.
:)

avand in vedere ca.ti stiu cv esti bine venit

ai pm cu date de contact suna.ma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem diseara la AlterEgo (Vulturilor 35) sa discutam amanunte despre plecarea la Vadu.

Avem si cazare la Valentin, pensiunea Festina Lente, incalzire centrala. Valentin ne asteapta la pranz cu peste proaspat (ciorba si prajit).

Amanunte diseara...romanticilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deoarece se apropie ziua plecarii in Turcia va sfatuiesc sa luati la voi si cheia de rezerva .Eu mereu cind am iesit din tara am avut-o cu mine. Deasemenea este bine sa aveti o gentuta de umar in care sa purtati actele, banii , sau alte valori.

 

multumim tataie pentru grija care ne.o porti!

de aia ne.ai lasat in jungla singuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tatamare Manuel mai vorbim dupa citeva zile de Turcia. Vom vedea atunci care dintre noi este mai tataie. Deocamdata eu pot sa ma tin dupa tine. Dar fi sincer si spune daca tu te poti tine dupa mine. Au fost unii care dupa doua zile de cite 1000km au cedat . Eu nu am avut rabdare sa-i astept sa se odihneasca si am plecat singur din Szeget la ora sase dimineata. La ora 15 eram in Militari. Dar MIRCEA ,eu pe tine nu pot sa ma supar, asa ca spune ce vrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deoarece se apropie ziua plecarii in Turcia va sfatuiesc sa luati la voi si cheia de rezerva .Eu mereu cind am iesit din tara am avut-o cu mine. Deasemenea este bine sa aveti o gentuta de umar in care sa purtati actele, banii , sau alte valori.

 

:love:

 

vaaai! cineva acolo sus ma iubeste. chiar daca nu am cheie de rezerva la mine. ...ce stii tu! :love:

 

gentuta!? ...ce culoare sa fie? am vreo 7 posete, toate au culori diferite. m-ai pus in dilema acuma!

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orice poza va aparea sa stiti ca e lucrata de dusmani...

Mesaj completat

orice poza va aparea sa stiti ca e lucrata de dusmani...

 

poti sa dai vina pe apa rece oricand. stim si noi cum e marea in Aprilie. :love:

 

Ziceti bre, fuserati la Vadu? Sunt curios daca s-au mai retras apele.

 

De Paste am intrat cu mobra ca-i suptirica dar as vrea sa duc si masina la urmatoarea tura sa incapa mai multi. 5 oameni pe mobra mi se pare exagerat.

 

Vreme buna sa aveti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa dai vina pe apa rece oricand. stim si noi cum e marea in Aprilie. :love:

 

Ziceti bre, fuserati la Vadu? Sunt curios daca s-au mai retras apele.

 

De Paste am intrat cu mobra ca-i suptirica dar as vrea sa duc si masina la urmatoarea tura sa incapa mai multi. 5 oameni pe mobra mi se pare exagerat.

 

Vreme buna sa aveti.

 

* hai noroc, melciule!

o sa vezi un GS de 650 cum trage pe scoici, da' mai incolo nitzel.

eu n-am bagat chopperul pe plaja, ca abia il spalasem, deh! :love:

cu masina "Varadero" am luat tzeapa, deci nu ma mai incred in soferi (nu in ziua de Sabat!). noroc cu pescarii si vanatorii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa vezi un GS de 650 cum trage pe scoici, da' mai incolo nitzel.

 

Sa cenzurezi tu pozele cand le postezi ca sa nu vorbeasca cei cu probleme cu moderatorii sa cenzureze ei dovezile compromitatoare.

 

Oricum multa bere gratis va curge prin Turcia daca tinem departe de invidiosi pozele care vor face cinste echipei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa cenzurezi tu pozele cand le postezi ca sa nu vorbeasca cei cu probleme cu moderatorii sa cenzureze ei dovezile compromitatoare.

 

Oricum multa bere gratis va curge prin Turcia daca tinem departe de invidiosi pozele care vor face cinste echipei.

 

* bere gratis? ...era o formatie p-aici, nu? :love:

nu e specialitatea mea. da' putem sa negociem. de poze zic.

 

 

Mesaj completat

DAKAR, DA?!

 

* plescoi, mama, nu-ti fa griji, o sa vada toata lumea cum ajungi tu la saua de Dakar. cu piciorusele alea doua...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...