Sari la conținut

Ofer Mobra 50


Teonica
 Share

Postări Recomandate

salut

cine ma ajuta si pe mine cu un ambreiaj de mobra

mai exact doar volanta sau cum s-o chema partea aia cu dinti care este actionata de roata dintata de pe ambielaj

pls pls

 

Mesaj completat

Am Âşi eu o Mobra 50 înscrisă în circulație. N-am mai mers cu ea de câțiva ani de când am tras o busitură zdravănă. Mi-e milă să o dau la REMAT aÂşa că o dau cuiva care vrea să o pună din nou pe picioare sau să folosească piesele Âşi faptul că e înscrisă în circulație. Prețul este simbolic. Dacă este cineva interesat, putem lua legătura Âşi treaba se rezolvă repede.

Cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

Am Âşi eu o Mobra 50 înscrisă în circulație. N-am mai mers cu ea de câțiva ani de când am tras o busitură zdravănă. Mi-e milă să o dau la REMAT aÂşa că o dau cuiva care vrea să o pună din nou pe picioare sau să folosească piesele Âşi faptul că e înscrisă în circulație. Prețul este simbolic. Dacă este cineva interesat, putem lua legătura Âşi treaba se rezolvă repede.

Cu bine.

 

Unde esti '' Codrut 01 '' asta e o super ocazie pt. tine ar fi pacat sa o ratezi la cei '' 14'' ani ai tai ar fi un proiect de inceput excelent pt. tine . Succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yo.sunt aici, zimi un pret si asi vrea sa vad nijte poze, salutare

Lasa ca vorbim cu @Teonica si-l convingem sa ti-o aduca si acasa pe banii lui. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca cumva prin absurd nu o ia codrut, as vrea-o eu pentru fratele meu care are 16 ani si isi doreste mult o mobra inscrisa sa o reconditioneze si sa mearga cu ea.Suntem din bucuresti iar momentan ,,freaca'' la un carpati incomplet si neanscris care i-a cazut din greseala in mana si de atunci s-a cam aprins si tot viseaza ....la diverse.

Codrut...mai vrei si poze?? suie-te intr-un microbuz ca vorba aia prahova e aproape de buc si vino la om acasa, sapa-i curtea , vopseste-i gardul si ia-o :crack: .Am glumit ...o mobra inscrisa e mai rara asa ca incearca sa nu pierzi ocazia. In celalt caz ma bag si eu ca tot o sa vina ziua fratelui in curand ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca cumva prin absurd nu o ia codrut, as vrea-o eu pentru fratele meu...

..."prin absurd"...??? ..adica ce? Pai ia-o, ce-o mai lalaiti atat? Omul o da in conditiile scrise la inceput, ce "..." este greu de inteles? O vrei bine, nu salut!

Are PM, nu mai umpleti forumul cu prostii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

Am Âşi eu o Mobra 50 înscrisă în circulație. N-am mai mers cu ea de câțiva ani de când am tras o busitură zdravănă. Mi-e milă să o dau la REMAT aÂşa că o dau cuiva care vrea să o pună din nou pe picioare sau să folosească piesele Âşi faptul că e înscrisă în circulație. Prețul este simbolic. Dacă este cineva interesat, putem lua legătura Âşi treaba se rezolvă repede.

Cu bine.

Salut! Ma intereseaza Mobra la modul cel mai serios. Vad ca esti din Bucuresti, asa ca ne va fi usor sa ne intalnim si sa ne intelegem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cum sunteti voi dar cand un ,,pusti'' gen codrut cauta si se plange pe aici ca are un sac de piese si isi doreste mult una de mult timp si mai ales ca el a aparut primul in acest topic , inaintea mea ....imi pare omenesc sa aiba prima sansa sa o ia el. Ok atunci o sa trimit PM, eu o pot ridica intr-o ora, nu asta este problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sall,, dak sunteti interesati, puteti sa o luati k la mn se pune problema de transport, oricum am reparat suzuki gt 50 ul leu si am cu ce sa ma mai plimb pe aici, o zi buna si bafta la vanzare;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: pai daca nimeni n-a cerut si benzina pt 3 ani, piese de schimb pe 5 ani, transport la domiciliu, etc...

Mai mult decat sa-i iau Mobra de acasa, sa-l scap de ea de la financiar (fac actele) si sa-i ofer si o suma modica, n-am ce sa-i ofer.

Asa ca, daca mai sunt si altii care doresc sa dea o Mobra in conditiile astea, eu astept sa fiu contactat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt curios ce insemna la fiecare in parte suma asta modica.....In unele cazuri si scapatul asta de la financiar e o problema, daca impozitul nu a mai fost platit de cativa ani buni.Oricum omul nu cred ca e parolist, fiind primul lui post aici..ia-l de unde nu-i :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt curios ce insemna la fiecare in parte suma asta modica.....In unele cazuri si scapatul asta de la financiar e o problema, daca impozitul nu a mai fost platit de cativa ani buni.Oricum omul nu cred ca e parolist, fiind primul lui post aici..ia-l de unde nu-i :crack:

Daca omul incepe cu "Ai idee cat costa o bicicleta?", suma sigur nu va mai fi modica. Scapatul de la financiar n-ar trebui sa fie o problema, daca vorbim doar despre impozitul pentru Mobra. Daca este inmatriculata pe numere noi, de cati ani ar putea sa fie neplatit? Putem, in cazul asta, sa varsam suma modica in contul impozitului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: eu imi inchei aici activitatea in topicul asta fiindca ma simt ca la ora de limba romana...unu spune o propozitie si 10 generatii o comenteaza in 2-3 pagini.Sunt convinsa ca daca initiatorul topicului nu opreste avalansa, aici se va trezi cineva sa intrebe si peste cativa ani... :wacko:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...