Sari la conținut

10 ianuarie 2010


Postări Recomandate

mai uoameni buni, da' va mai F.U.T.E.T.I. M.U.L.T. I.N. K.U.R. pe topicul meu??? mai ales tastaciclistu' Ianachim...Daca nu ati inteles nik, stati dreaq pe motorism.ro, si nu mai iesiti cu mobrele pe straji...

hai sanatate MOTOCICLISTILOR adevarati !!!

 

sa zici mersi ca ti.am tinut topicul de k.aca.t ridicat

Mesaj completat

Asta e, din nefericire cu fetele ai tu probleme, ianachime... bafta maxima ca oricum pm-urile alea s-au dus de suflet. Dar... ce cauti pe net? Nu iesisesi cu mobra sa mai faci 900 km? Sau te-ai impiedicat in echipamentul de protectie? Ah, am uitat, trebuia sa mai cresti cu 1 numarul de posturi... scuze.

 

ai pm

sa nu ne mai fu.te.m in cu.r pe postul omului :wacko:

Mesaj completat

sa zici mersi ca ti.am tinut topicul de k.aca.t ridicat

Mesaj completat

 

 

ai pm

sa nu ne mai fu.te.m in cu.r pe postul omului :lol:

ce sa fac si eu daca nu sunt asa aratos ca tine, dau pm si imi e rusine sa o ard prin baruri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana sa inceapa hartza, asta era un topic foarte amuzant. Chiar i-l aratam unui prieten motociclist aseara si imi impartasea parerea, doar ca el credea ca e la misto facut. Ma cam indoiesc, mai ales dupa ce vad reactia autorului, cateva posturi mai sus. Ok, nu e placut sa fi ironizat, insa trebuie sa intelegi ca daca ii

iei pe altii la misto cu topicul tau (imi dau seama ca nu a fost cu intentie) e pe undeva firesc sa ti se raspunda cu aceeasi moneda.

 

Da'noi cand deschidem topicurile Dumneavoastra si gasim (la "Imagini din calatoriile pe doua roti") poze cu motoarele in benzinarie, nu credeti ca-i cam acelasi lucru?

Eu unu cred ca am vazut un singur astfel de topic in ultimii ani, numai cu poze intr-o benzinarie. Diferenta ar fi ca acolo chiar a existat o "calatorie pe 2 roti" si dintr-un motiv sau altul nu s-au facut mai multe poze.

Editat de LinX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

După parcurgerea acestui topic, propun înființarea secțiunilor "Imagini din garajele noastre", "Imagini din benzinăriile patriei și de aiurea" și "Imagini din ieșirile celor fără permis".

Fără supărare, da? :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

După parcurgerea acestui topic, propun înființarea secțiunilor "Imagini din garajele noastre", "Imagini din benzinăriile patriei și de aiurea" și "Imagini din ieșirile celor fără permis".

Fără supărare, da? :wacko:

 

 

..mai merge unul:

"imagini cu mine pe motoru' de la salonul moto"

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vroiam sa intreb cit i-a consumat omului mobra la drumul asta infernal de lung.. garaj/coltu'strazii/garaj :wacko:

Consumul a fost de 0.28 l

Succesuri!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...