Sari la conținut

Accidente - Colectia Neagra


SpeedM
 Share

Postări Recomandate

Am Adunat Special pentru membrii forumului motociclism.ro mai multe clipuri Cu accidende.

Recomand Incepatorilor si celor care fac "cascadorii" Cu motorul.

Ps: Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuia...

 

Descarca "Colectia neagra" :

 

www.alexzander.ro/Share/Colectia_Neagra.rar
Editat de SpeedM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa dezarhivare apar o gramada de fisiere cu extensia .flv cu ce se pot vedea????

 

PS. pe urma am vazut ca contine si programelul. frumoase filmulete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg care e smecheria la .flv player -imi creaza o stare de nervi ..pe bune :cheers: nu pot derula nu pot face nimic (daca vreau sa revad o faza mai importanta trebuie sa reiau totul de la capat si sa revad tot filmuletul pana la momentul "x"), si ma chinui mereu (din reflex)sa derulez, sa mut sa fac una-alta .. cred ca daca as fii nevoit sa-l folosesc pe asta de acum ininte as scoate peri albi in max 4 saptamani :|

..poate gasesc o metoda sa le tranform in mpeg, avi, wmv, ... etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg care e smecheria la .flv player -imi creaza o stare de nervi ..pe bune :ok: nu pot derula nu pot face nimic (daca vreau sa revad o faza mai importanta trebuie sa reiau totul de la capat si sa revad tot filmuletul pana la momentul "x"), si ma chinui mereu (din reflex)sa derulez, sa mut sa fac una-alta .. cred ca daca as fii nevoit sa-l folosesc pe asta de acum ininte as scoate peri albi in max 4 saptamani :|

..poate gasesc o metoda sa le tranform in mpeg, avi, wmv, ... etc

 

Da....flv Player :cheers: ...este cam stresant. Voi cauta o Alternativa pentru acest player si cand o voi gasi ,Voi posta Aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine faceai altfel..uploadai cateva filmulete pe forum..ca asa...stau vreo 5 ore ca sa descarc tot...nu crezi?..pls fa asta ca sa le luam si noi ca nu toti putem :cheers: ms

Editat de Yo_InKognito
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare!!!

Foarte educativ!!!

De vazut... chiar daca unele se repeta... Playeryul ala e de cacao dar oricum mesajul e clar. Mi-a plecut ala cu 4 idioti... si cu babuta cu cainele-vitel... o sa va prindeti voi...sau macar v-am stanit interesul.

 

Oricum, inainte sa vad eram precaut f precaut pe motor. Totusi ma intrebam (dar nu f tare) cum o fi sa fac un wheelie...asa macar o data. MI-A TRECUT DEFINITIV !!!

 

Apropo: daca intra unu din voi in mine si imi beleste motoru sau pe mine :cheers: :ok: :) :crack: :crack: :crack: :crack: :crack: :crack: :crack: :ok:

 

A se remarca ca sunt 11... voi stiti de ce si care 10+1

Editat de andreisamoil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Take longer to look for bikes" al 7-lea clip e genial, asa ceva ar trebui facut si la noi si dat spotul pe toate canalele, m-am saturat de reclame la iaurt de slabit :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Take longer to look for bikes" al 7-lea clip e genial, asa ceva ar trebui facut si la noi si dat spotul pe toate canalele, m-am saturat de reclame la iaurt de slabit :hug:

 

Da,F. Interesant Acel Clip (Uitativa La Primul POST - O sa Gasiti acolo un link catre acest CLIP)

 

UPDATE:

Am Mai Adaugat cateva Clipuri *** Colectia Neagra 2 *** (de aceasta data in format .WMV Care Va Putea fi deschis cu Aproape orice Media Player)

 

Cat pentru:

mai bine faceai altfel..uploadai cateva filmulete pe forum..ca asa...stau vreo 5 ore ca sa descarc tot...nu crezi?..pls fa asta ca sa le luam si noi ca nu toti putem biggrin.gif ms

 

Am Sa pun Din Nou Prima COLECTIE (pe Evonet De aceasta data Pentru Ca Au Serverul In Romania -AlexZander.ro are serverul in Texas - Evonet Va Va permite sa descarcati mai repede Fisierelel)

 

EDIT:=====================================

 

Din Pacate Nu pot Modifica Primul Mesaj..Asa ca Voi Pune Aici Noile Link-uri:

 

Colectia Neagra (1 - Sunt Aceleasi CLIPURI ca in primul POST - Doar Ca Acum Nu Mai Sunt ARCHIVATE.) va Fi (Momentan Incarc fisierele pe server - Asta Va dura ceva, tinand cont de viteza de transfer 20KB/s )

 

 

COLECTIA NEAGRA 2:

www.alexzander.ro/Share/Colectia_Neagra2.rar

 

 

Clipul LAUDAT :cheers: De : Katy

"Take longer to look for bikes"

http://cosmolove.evonet.ro/A.Colectia_Neag...w.AlexZander.Ro

** In Acest Director Veti Gasi Clipul: "Take longer to look for bikes" Si Playerul Pentru .FLV .

 

 

Enjoy :cheers:............ :bigstar: Scarry ;)

Editat de SpeedM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare!!!

Foarte educativ!!!

De vazut... chiar daca unele se repeta... Playeryul ala e de cacao dar oricum mesajul e clar. Mi-a plecut ala cu 4 idioti... si cu babuta cu cainele-vitel... o sa va prindeti voi...sau macar v-am stanit interesul.

 

Oricum, inainte sa vad eram precaut f precaut pe motor. Totusi ma intrebam (dar nu f tare) cum o fi sa fac un wheelie...asa macar o data. MI-A TRECUT DEFINITIV !!!

 

Apropo: daca intra unu din voi in mine si imi beleste motoru sau pe mine ;) :bigstar: :cheers: :cheers: :hug: ;) :P :P :P :crack: :ok:

 

A se remarca ca sunt 11... voi stiti de ce si care 10+1

deci sunt si motoristi cu experienta ...care nu au facut weelie.....mie mi-era rusine sa zic ca mi-e frica.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sunt si motoristi cu experienta ...care nu au facut weelie.....mie mi-era rusine sa zic ca mi-e frica.... ;)

 

 

hhehehe. Nu am carnet decat de 1 an. Nu am experienta. Dar in masura posibilului incerc sa gandesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

www.metacafe.com sau www.youtube.com si cauti crash sau motorcycle sau chestii dastea si gasesti destule accidente.

Desigur (dar de ce sa mai pierzi timpul cautand cand sunt deja Toate intr-o singut fisier ?)

annyway...

Uite aici inca un clip:

http://www.humordump.com/2782/Insane_Guy_on_a_Bike

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...