Sari la conținut

30 mai 2006 - 81 De Ani... Accident


skullz
 Share

Postări Recomandate

Acum doi ani am luat interviu uni mosulica simpatic din Moldova, avea 74 de ani parca si un Virago de 250. Anul asta am auzit ca si-a luat ceva de 500 sau 600. Astia da motociclisti :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cati batranei ati vazut pe motociclete vestice? Majoritatea au comuniste si ma intreb cat putea sa-i dea in goarna la un IJ ca sa fie declarat vitezoman? Jurnalistii lu peste... cat de ipocrit poti sa fii sa spui asa ceva...

Sau mai stii ?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa incerc sa scot doar reportajul cu pricina si sa-l pun pe net, e bestial mosulica, vine la intruniri. Sper sa nu fie vorba de acelasi ca tare m-as oftica.

Oricum in cazul de fata 100% au exagerat astia din presa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa incerc sa scot doar reportajul cu pricina si sa-l pun pe net, e bestial mosulica, vine la intruniri. Sper sa nu fie vorba de acelasi ca tare m-as oftica.

Oricum in cazul de fata 100% au exagerat astia din presa.

eu tin cu tataie m, chiar daca nu s-a asigurat. Camionii astia, sa nu puna frana si ei... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati mai vrajelile ca tata desi are ... sa ma gandesc ...61 de ani imi ia toalele,motorul si chiar si casca cu geam fumuriu si mai da cate o tura.Asta e povestea daca imi vine amenda acasa si vine sa imi ia permisul vreun militian pt viteze supersonice.Sunt curios daca tine?Ca oricum tata nu mai are nevoie de permis!Si cred ca la intimidare il scot si prin oras de cateva ori!Poate o ia si pa mama!Si sincer va spun ca nu-i urc pe fireblade ca sa scap de ei! :blbl:SI SCUZE CA AM UITAT CA TOPICUL ASTA E LA ACCIDENTE!

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, deja e norocos batranelu dak a ajuns la varsta asta si inca mai poate sa calareasca motorul. Se vede ca a inceput motociclismul pe comuniste. Daca ar fi facut acest lucru multi dintre cei care nu mai sunt printre noi, sunt sigur ca alta le-ar fi fost soarta.

 

Dar cand abia ti-ai luat permisul si deja te dai pe o vitezana japoneza nu prea mai ai multe sanse sa ajungi la 81 de ani sa te plimbi cu motorul alaturi de nepotei !!!

 

Mosulica asta a fost norocos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...