Sari la conținut

felicitari basty la padova bike show locul 3 cu rising


robychopper
 Share

Postări Recomandate

Cu stima si respect anunt ca BASTY a luat locul trei la PADOVA BIKE SHOW EXPO 2010

 

urmariti de la minutul 2.56[/b]

 

 

 

 

basty ai respectele mele stiam ca in momentul ce vei prezenta un motor facut de tine afara la vreun show bike vei castiga un premiu...si ma tata ai luat locul 3 din prima

 

jos `palaria si il las pe el sa spuna ce premiu a castigat

 

 

respectele mele jos palaria

post-66-1263958601_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca iesi in lume, si te intreaba cineva: de unde esti? Din Romania! aaaa! nu cunosc!

Hagi! Aha acum stiu!

asa vei fi si tu mai Basty!, cind va intreba lumea de noi ,spunem Basty! si vom fi recunoscuti, cu sigurnata in lumea Bikerilor!

spor sa ai.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu stima si respect anunt ca BASTY a luat locul trei la PADOVA BIKE SHOW EXPO 2010

 

 

 

basty ai respectele mele stiam ca in momentul ce vei prezenta un motor facut de tine afara la vreun show bike vei castiga un premiu...si ma tata ai luat locul 3 din prima

 

jos `palaria si il las pe el sa spuna ce premiu a castigat

 

 

respectele mele jos palaria

hehe...bravo man Basty,am si uitat ca pleci in Padova...Pacat ca nu am putut sa fiu acolo...dar vad ca au mai facut pinstrip si altii.... :cheers: .un pic sint mandru si eu....A doua motor decorat de mine ,care aduce premii in tara :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu stima si respect anunt ca BASTY a luat locul trei la PADOVA BIKE SHOW EXPO 2010

 

urmariti de la minutul 2.56[/b]

 

 

 

 

basty ai respectele mele stiam ca in momentul ce vei prezenta un motor facut de tine afara la vreun show bike vei castiga un premiu...si ma tata ai luat locul 3 din prima

 

jos `palaria si il las pe el sa spuna ce premiu a castigat

 

 

respectele mele jos palaria

 

 

Felicitari lui Basty !!!!!!

 

Se pare ca pana acum, este singurul in stare, sa duca "drapelul" chopperistilor din Romania peste hotare.

Editat de cristian ionescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bastybikes pe net prin lume ....

 

http://www.moto-net.com/p_article_print.php?RefArticle=3531 franta

http://www.editricecustom.it/index.php?opt...view&id=32# italia

 

 

felicitari inca o data

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bastybikes pe net prin lume ....

 

http://www.moto-net.com/p_article_print.php?RefArticle=3531 franta

http://www.editricecustom.it/index.php?opt...view&id=32# italia

 

 

felicitari inca o data

 

 

Multumesc la toata lumea !

 

Premiul pentru primele 3 locuri n-au dat bilet pentru a 69'a editie Daytona Bike week organizata de Rat's Hole in Martie .... Niprul va merge impreuna cu Nortonul austiecilor ( Genial ) si cu billet bikeul Lui El padrino ( sau poate dinsul va avea avion personal :lol:) ca la cum sa prezentat acolo ....)

 

Am cunoscut o gramada de oameni pasionati .....

 

Care este cheia succesului pentru a organiza asa un eveniment ???? In deosebire de Custom show-ul de la predeal unde costa o apa plata 4 lei , si sa iti pui un cort cu airbrush 500 euro , la padova daca te duceai cu standul tau primeai hotel gratuit ,expunere gratuita ,apica , berica etc .... Probabil in momentul in care o sa le iasa foamea din stomac organizatorilor romini de astfel de evenimente o sa iasa si la noi ceva ... dar probabil ca pina atunci nu va mai avea cine sa vina la evenimente ....

 

acum sa va pun poze sa va mai delectati ca ei pe si-eul lor vad ca nu prea se mindresc cu ce au reusit sa realizeze ... organizarea fiind de o modestie de neimaginat ... Pe linga custom bike-uri , era cite un pavilion de hotrod-uri unde cinta in permanenta cite o formatie rockabilly , un pavilion de Dragracing , O parcare unde se facea in continuu stuntriding , drifting , salturi cu crossurile , Un pavilon numai pentru airbrush cu muzeu de airbrushuri incepind cu scule din 1906 carti etc ... cultura ...cred ca zoli ar fi meritat sa fie acolo ...:lol:

 

 

 

Mesaj completat

bastybikes pe net prin lume ....

 

http://www.moto-net.com/p_article_print.php?RefArticle=3531 franta

http://www.editricecustom.it/index.php?opt...view&id=32# italia

 

 

felicitari inca o data

 

mai multe poze

Mesaj completat

hehe...bravo man Basty,am si uitat ca pleci in Padova...Pacat ca nu am putut sa fiu acolo...dar vad ca au mai facut pinstrip si altii.... :cheers: .un pic sint mandru si eu....A doua motor decorat de mine ,care aduce premii in tara :D

 

man uite poze cu airbrushurile ....

Mesaj completat

 

 

Dupa ce am plecat de acolo am avut o surpriza foarte placuta cind o anumita Alina plugariu ( credeam in prima faza ca era actrita aia de filme pt adunti ) care se intorcea cu masina ei proaspat produsa in italia , a intrat cu vre-o 60 la ora in caravan-ul nostru intr-o benzinarie in austria.... Draga de ea a scpus ca a intrat cu 110 in parcarea de autobanda dar ia aruncat masina pedala in sus si nu a mai stiut ce sa faca si a intrat cu masina in spatele caravanului exact unde era motocicleta mea care in martie trebuie sa plece la daytona ....

 

Cu foarte mult noroc motocicleta a scapat fara nici o zgrietura ... IN CONCLUZIE MERSUL CU GUME DE VARA SI PROSTIA UCID VISE !!!!

 

SI INCA O POZA CU nORTONUL AUSTRIACULUI BERNIE

Mesaj completat

mAI MULTE DETALII SI POZE O SA PUN LA URMATORUL UPDATE PE SITE-UL MEU WWW.BASTYBIKES.COM ...

Mesaj completat

In final sa incheiat cu o betivaneala cu batetii din austria si cu capionul mondial Stellan Edgard de la SE service Sweden ( si el de o modestie de nedescris ) care sa lasat cu picioare rupte evacuati de gardieni :D) totul a durat 30 -40 min...

o poza cu campionul ....elvisii dansind ....din pacate nu am fost niciunul in stare sa facem poze mai bune de atit ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super mobra si cred ca un boxer iese usor in evidenta intre 2v uri. saua mi se pare foarte frumos lucrata si interesanta

 

mi se pare totusi sa in pozele de pe siteul lui basty arata chiar mai bine (decat in pozele din alte linkuri)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...