Sari la conținut

Cine a calarit Valentine's Day?


Duz
 Share

Postări Recomandate

Nu va ganditi la altceva decat la motociclete? ;)

 

Eu mi-am facut curaj si am iesit... Cam pe inghet asa, dar foarte frumos. Am tras o fuga scurta dar pe la Buftea deja nu mai imi simteam mainile si m-am intors. Voi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am cu ce - inca

dar am vazut doi "cioparisti" destul de bine imbracati

veneau dinspre A2 - i-am vazut la Piata Trapezului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum afara.. e urat, ninge, ploua, combinate...fleoscaiala e pe jos. :) Pe cand ieri, am avut parte de un soare cu dinti care, m-a impins de la spate sa ii ofer la fata (si lu Suzi) cel mai frumos cadou de Valentine's Day! Un drum scurt: Medgidia-Kogalniceanu-Constanta, sa vedem marea. :)

Asfaltul a fost in mare parte uscat dar pe alocuri existau portiuni de apa si zapada :) noi oricum ne-am echipat bine de acasa pentru conditiile meteo nefavorabile, in consecinta carciul nu si-a facut aparitia decat la intoarcere, pe inserat ;)

Atasez si cateva poze:

post-42710-1266248075_thumb.jpg

post-42710-1266248214_thumb.jpg

post-42710-1266248342_thumb.jpg

post-42710-1266248402_thumb.jpg

post-42710-1266248503_thumb.jpg

post-42710-1266248584_thumb.jpg

:) VREAU SOARE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite, intr-adevar oameni seriosi... ;)

Dar da... luni m-a apucat disperarea cand am vazut ca iar ninge. Dar toate cele 3 prognoze meteo de pe telefonul meu spun ca o sa se mai incalzeasca. Sambata si duminica se zice ca o sa fie soare si in jur de 14-12 grade. De abia astept, ca nu mai suport sa stau in casa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 15 grade:X:X in sfarsit de dezmortim si noi... Si eu am iesit duminica... o tura de vreo 2 ore asa.. dar cand am scos capu pe geam luni .. imi venea sa plang!

Ar fi lux 15 grade. Sper să fie aÂşa că tare aÂş avea chef de niÂşte curbe mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accuweather spune ca sambata o sa fie 14 grade si soare, iar duminica aceeasi temperatura, doar ca o sa ploua. Dar o sa vedem noi in weekend ce o sa fie. Ca o mai si dau in bara astia.... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...