Sari la conținut

Ce Machete De Motociclete Aveti?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

I :ok: BOXER

 

BMW : R1150

R1200

a 3-a nu stiu ce model e ca am cutat pe net si n-am gasit-o asa ca mai pun si o poza fata poate o stiti voi

 

AAAA VA ROG DIN SUFLET, DACA STITI DE UNDE POT LUA CEVA SIDECAR MODEL BMW SAU ZUNDAPP DATI PM!!!

post-13243-1176364436_thumb.jpg

post-13243-1176364450_thumb.jpg

post-13243-1176364467_thumb.jpg

post-13243-1176364706_thumb.jpg

Editat de magic4ce
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ce colectie misto.. ;) Eu mai am pe acasa un tractoras cu remorcuta,nu vrei sa ti-l dau la schimb pe tir?Hai te rog eu... :smoke:

 

 

 

Si acum vorbind serios,am o honda cbr 900rr fireblade de la welly,si vreau sa o dau la schimb pe un chooper sau ceva clasic?Este cineva interesat? :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am 3 machete, da trebuie sa m-ai "largesc" colectia, de fapt sa o fac sa devina o mica colectie.Am: Hayabusa, ZX10R si R1.(hehehe de ar fi adevarate :smoke: )

Sper ca n-am postat mai demult aici ;) :nono:

Editat de BlackCrown
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi mi-am imbogatit colectia cu o Honda GoldWing de care sunt tare mandru...mai este si rosie pe deasupra :duel: In curand si poze :ok:

Editat de mixi_dixi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Eu am profitat de promotia acordata de importator si m-am aruncat in choppere. E adevarat ca ma chinui sa-mi aduc din Germania un BMW 650 dar chopperele sunt visul meu de cand eram mic. Pacat ca nu merg si pe drumuri forestiere.

 

 

 

HD%201958%20FLH%20Duo%20Glide%20(1).jpg

 

HD%201968%20FLH%20Electra%20Glide%20(1).jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am un Porsche gt3 ,scara 1:18.Daca vedeti undeva,candva un SL55 AMG,spunetimi si mie :scratch:

 

a,motociclete n am.inca.

Editat de serious sam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

am si eu vreo 30 de machete maisto, dar acum sunt in zugraveli s toate sunt parcate frumos intr-o cutie. revin cu poze dupa ce termin cu zapaceala din casa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

As incerca sa pun si eu colectia pe net, da sunt multe poze.... Sunt in jur de vreo 90 de machete moto.

 

--- Mesaj completat în 08 Oct 2007 16:10 -------------
As incerca sa pun si eu colectia pe net, da sunt multe poze.... Sunt in jur de vreo 90 de machete moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-17394-1192026808_thumb.jpg - Asta mi-am luat-o pe cand cautam ce motor sa imi iau si ii innebuneam pe toti cu cereri de sfaturi :friends:

post-17394-1192026889_thumb.jpg - Asta am luat-o acu' cateva zile, ca deh, imi trbuia si miniatura ei :laugh: Asa o fi fost si motorul cand a fost mic?!?! :laugh:

post-17394-1192026961_thumb.jpg - Si astea sunt prima mea dragoste in materie de machete. La fiecare cumparatura din Carrefour, mai bagam cate o d'asta :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...