Sari la conținut

Ce Machete De Motociclete Aveti?


Postări Recomandate

sigur nu le dai? poate am ceva care sa te multumeasca. iti dau si cate 2 pe fiecare a ta :cheers:

 

nu,nu le dau dar nu demult am mai vazut speed triple pe aici prin zona...daca o sa mai vad il iau si atunci facem afaceri :) ...iar zx9 chiar nu am vazut..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu,nu le dau dar nu demult am mai vazut speed triple pe aici prin zona...daca o sa mai vad il iau si atunci facem afaceri :) ...iar zx9 chiar nu am vazut..

 

hai te rog eu cauta poate mai gasesti Triumph..poate facem o afacere :cheers: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa cumpar si eu o macheta de motocicleta pentru un prieten a carui zi de nastere se apropie.

Cam ce s-ar gasi pe la 40-50 de euro si de unde se pot cumpara?

 

Vreau sa cumpar si eu o macheta de motocicleta pentru un prieten a carui zi de nastere se apropie.

Cam ce s-ar gasi pe la 40-50 de euro si de unde se pot cumpara?

cu 40-50 de euro poti cumpara o macheta de motocicleta la o scara destul de mare(1:6 mi se pare)..poti cauta pe ebay..de obicei aceste machete la scara mai mare sunt kituri de asamblare:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti. sunt nou venit pe forum si vreau sa vada si altii ce am strans in 4-5 ani. priviti si comentati...

Bun venit!

Da,se pare ca ai magneti in palme. :burnout:

Cate sunt?

Ne-am bucura daca ai pune niste fotografii mai detaliate(grupuri mai mici),sa se vada mai bine.

Si,daca ai,enumera dublurile,poate le schimbi aici.

Editat de bachus_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti. sunt nou venit pe forum si vreau sa vada si altii ce am strans in 4-5 ani. priviti si comentati...

 

uite pe cineva care e mai tare ca mine :burnout: 137 pe langa 114 ale mele..diferenta o face faptul ca eu nu am nici 2 ani de cand ma ocup de machete,fata de 4-5 ai tai.

 

uite pe cineva care e mai tare ca mine ;) 137 pe langa 114 ale mele..diferenta o face faptul ca eu nu am nici 2 ani de cand ma ocup de machete,fata de 4-5 ai tai.

 

acu vad ca esti si nemtean de'al meu..bravo tinere :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gresit spunand 5 ani, prima macheta fiind cumparata in dec 2004, de Craciun.

In primul an am cumparat foarte putine, 5-6 buc. Dupa ce au inceput sa se adune pe raft am fost din ce in ce mai impulsionat sa cumpar, iar de un an incoace am cumparat numai 4-5 buc deoarece nu prea mai gasesc modele pe care sa nu le am ;)

Dar ma pot mandri pe langa cele 137 buc cu un Dodge Tomahawk direct din America, dar din pacate la scara mica

Si va rog sa nu uitam de pretioasa divizie "PUFULETI" :agree: , de 4 buc (sa nu radeti dar sunt din pufuletii lu soacramea :burnout: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

115...Suzuki GSV-R Moto GP 2005 (John Hopkins No 21)

 

Are careva un TDM? caut de mult si nu am gasit pls. daca il vedeti cumparati-l si va dau dublu pe el :crack:

 

eu mi'am luat TDM 850 din Carrefour (Is). Daca as sti ca mai gasesc.ti'as lua sau ti l'as da pe al meu...am sa fac o vizita zilele astea sa vad daca mai au in Carrefour,pt ca in alta parte nu am vazut( in Iasi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca ai cumparat numai din Romania?Am vazut o Husqvarna(in dreapta,langa KLR-ul verde poza 12) si un BMW vechi(in stanga poza 17).Unde le-ai gasit?Te rog pune cate o fotografie cu ele.

nu sunt cumparate numai din romania. pentru o perioada de 5 ani am fost sofer de microbuz la doua firme din iasi, am umblat prin toata tara, si foarte mult si pe afara in curse de italia, astfel am cumparat multe bucati de prin italia, austria sau germania. cele mai multe le-am cumparat din omv din tara, de prin magazine scumpe de jucarii(chiar si din iulius mall iasi), dar si cateva bucati care le-am primit din state. acum nu pot sa spun chiar la fiecare bucata in parte de unde o am. in anii 2005-2006 cand mi-a mers cel mai bine cu serviciul, cumparam aproape in fiecare saptamana cate una-doua bucati, atunci am adunat cele mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce motociclete sunt astea 2?

astea doua motociclete sunt doua din cele mai importante din colectie. sunt de la wheely, le am din america, si reprezinta doua prototipuri la care nu le stiu munele (le-am primit fara cutii din cauza spatiului din bagaje). interesanta este partea mecanica a lor, cea rosie avand furca fata monobrat, si cea maro nu are furca fata ci sistem de directie ca cel de la bimota tesi 3d. ambele sunt full metal, numai putin plastic (carene, roti)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...