Sari la conținut

Ce Machete De Motociclete Aveti?


Postări Recomandate

ce uoameni....cand am vorbit noi le vroiai de pomana.pretul meu e 25 lei pe bucata.tu nu ofereai atat.vroiai multe,la pretul tau.daca tu esti ala..........asa ca nici nu a fost vorba de a se da la pachet....

post-67586-0-43532900-1349520859_thumb.jpg

post-67586-0-62608200-1349520905_thumb.jpg

post-67586-0-44488000-1349520959_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce uoameni....cand am vorbit noi le vroiai de pomana.pretul meu e 25 lei pe bucata.tu nu ofereai atat.vroiai multe,la pretul tau.daca tu esti ala..........asa ca nici nu a fost vorba de a se da la pachet....

si pe asta cat vrei? 1 mil ? 2? ca deh, tu le dai la pretul vrut de tine nu cat merge piata. Spor la vanzare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pe asta cat vrei? 1 mil ? 2? ca deh, tu le dai la pretul vrut de tine nu cat merge piata. Spor la vanzare...

avand in vedere ca multe din machetele mele nu sant luate din ro,prea putin ma intereseaza preturile de pe piata.si e normal ca pretul sa il fac eu dupa cum imi place,intrucat o parte din machetele mele nu sant sau sant foarte rare pe piata din ro.....daca tipul care a luat transalpul din 1994 de la mine intra pe forum,il rog sa intre sa isi spuna parerea.daca pentru un transalp 600,din 1994 am cerut 25 lei,e treaba mea.eu pana acum nu am vazut nici unul de vanzare.asa ca,cine vrea,cumpara,cine nu isi cauta mai ieftin.astea sant preturile mele si le mentin,in ciuda unora...pentru macheta de bmw cu atas,ma gandeam undeva la 50-60 lei.dar tie,ca imi esti simpatic,o poti lua cu 120 lei..hai sa o lasam asa,sa ramanem in relatii amiabile.nu te cunosc,nu ma cunosti...de ce sa ajungem dusmani?din cauza unor preturi care tie nu ti.au placut?...nu se merita.in paranteza-pentru cei interesati,pot aduce la comanda transalpuri sin 1994 si 2002 la pretul de 12 eu(cu bonul de magazin....)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Vand machete moto scara 1/18:

Kawasaki kx

Yamaha yz

Ktm 525sx (modificat supermoto)

Honda Silver Wing

Yamaha Tmax

pret:10 lei bucata

Mai am si cateva piese de machete moto:motor kawasaki klr,evacuare dubla (de pe o macheta de hayabusa),o macheta intreaga de zx12R,2 discuri de frana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand machete moto scara 1/18:

Kawasaki kx

Yamaha yz

Ktm 525sx (modificat supermoto)

Honda Silver Wing

Yamaha Tmax

pret:10 lei bucata

Mai am si cateva piese de machete moto:motor kawasaki klr,evacuare dubla (de pe o macheta de hayabusa),o macheta intreaga de zx12R,2 discuri de frana

Valabil!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

se mai adauga o macheta yamaha r6.am ducati monster negru.nu am kawasaki zzr 1100,in schimb am modelul 1400.intrucat am primit pretul pietei pentru machetele mele(gen 10 lei,chiar daca cumparatorii vedeau pentru prima data in ro modelul asta,),pretul a crescut de la 25 lei la 30 lei plus taxe postale.peste 5 bucati,pretul e 25 lei....

post-67586-0-87208500-1359100585_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai adauga o macheta yamaha r6.am ducati monster negru.nu am kawasaki zzr 1100,in schimb am modelul 1400.intrucat am primit pretul pietei pentru machetele mele(gen 10 lei,chiar daca cumparatorii vedeau pentru prima data in ro modelul asta,),pretul a crescut de la 25 lei la 30 lei plus taxe postale.peste 5 bucati,pretul e 25 lei....

cu cat imi dai ducati monster negru? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

macheta r6 a plecat la brasov.pentru carcotasi,tin sa.i anunt ca sa dat la 30lei plus taxe postale.....ducati monster la 30 lei plus posta.nu ma intereseaza piata din ro,astea sant preturile mele si le mentin in ciuda unora.sant machete pe care am dat 15-20eu(se poate demonstra asta,verificand site-ul de und ele-am luat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...