Sari la conținut

Road Patrol Timisoara


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca intrebarea era pentru mine, fabi, nu am stat in capatul campusului. Eram langa parau, chiar in dreptul masinii care a incasat-o. Bun loc, mai toate s-au intamplat in dreptul nostru, inclusiv demonstratia de incapatanare si haz data de ATV-istul din balta (fain tip)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat la toate pozele Âşi am citit toate post-urile voastre. Concluzie : vreme frumoasă, concursuri frumoase, fete frumoase, distracție frumoasă. Nici un cuvânt (unul măcar) negativ. Cum dracu de la Bacău au ieÂşit atâtea discuții (mai ales pe forumul ăsta) iar în Banat nimeni nu a avut nimic de obiectat ?!?!?!?!? Ori a fost întrunirea perfectă la TimiÂşoara ori aici, în Moldova, e "mâncătoria" mai mare. Nu mai înțeleg aproape nimic dar Âştiu una: în vest lumea e altfel! Pentru cei care nu au uitat : reascultați Pet Shop Boys "Go West!".

 

Pai trebuia sa se intample "ceva"??? :cheers: Trebuia sa ne vorbeasca careva de rau neaparat??? B) De ce oare?

Nu-i mai bine asa? Sa n-ai nimic rau de zis...decat concluzia ta... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot vreti puncte negative va zic eu unu ! Ceva ce numa la noi e posibil ! Sambata dupa masa m-am trezit cu un holsurub infiletat in cauciuc (s-a vazut ca era cu intentie ). Era infiletat exact la limita cat sa nu sparga cauciucu daca nu il vedea puteam dracu sa mor pe drum . Unii sunt chiar inconstienti nu isi dau seamna ce inseamna o explozie sau o pana la cauciucu de pe fata (mai ales la viteza mare ) !!

Niste oameni de tot rahatu !

Organizarea mi-a placut nu am avut ce comenta ! Aaa ba da : de ce au scos streptease-u ca am tot astpetat si l-a un moment data a venit sa ne anunte ca nu va fi :cheers:((. In rest super misto .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot vreti puncte negative va zic eu unu ! Ceva ce numa la noi e posibil ! Sambata dupa masa m-am trezit cu un holsurub infiletat in cauciuc (s-a vazut ca era cu intentie ). Era infiletat exact la limita cat sa nu sparga cauciucu daca nu il vedea puteam dracu sa mor pe drum . Unii sunt chiar inconstienti nu isi dau seamna ce inseamna o explozie sau o pana la cauciucu de pe fata (mai ales la viteza mare ) !!

Niste oameni de tot rahatu !

Organizarea mi-a placut nu am avut ce comenta ! Aaa ba da : de ce au scos streptease-u ca am tot astpetat si l-a un moment data a venit sa ne anunte ca nu va fi :cheers:((. In rest super misto .

 

 

Eu sper ca nu a fost infiletat de cineva...., te-ai gandit ca poate totusi l-ai cules de pe drum(ca te si miri ce se mai arunca din conserve)?

 

Si noua ne-a parut rau dupa striptease...., speram ca la anul sa nu se mai intample...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca il culegeam de pe drum in momentul inca se lasa moto pe roata din fata imi spargea roata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa cred ca stiu eu cine ti-a infiletat holsurubul in roata, o tanti sau un nenea, in orice caz avea plete, nu avea motor, avea o dacie alba sau albastru deschis cu nr de TM si era mort de beat eu eram in trecere si era intuneric si nu am observat ce vroia sa faca. Imi pare rau ca nu am intervenit nu era din lumea motoicletelor un orasean, pot sa zic dornic de distractie, ba nu de prostie exagerata. Sa speram ca la anul se va face intrunire moto si la Resita si ca Street Wolvs MC se vor oficializa!

 

Mai cateva poze. Cred ca dacia lui ala este asta dar nu sunt sigur, cand a mers la ea parca nu avea, portbagaj sus, dar era noapte si nu am vazut bine plus ca eram in trecere. Imi pare sincer rau!

post-9681-1151007386_thumb.jpg

post-9681-1151007434_thumb.jpg

post-9681-1151007453_thumb.jpg

post-9681-1151007470_thumb.jpg

post-9681-1151007486_thumb.jpg

post-9681-1151007534_thumb.jpg

post-9681-1151007550_thumb.jpg

post-9681-1151007630_thumb.jpg

post-9681-1151007653_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clubul Road Patrol M.C. multumeste tuturor participantilor la acest festival, si la anul va asteptam cu alte surprize. Pana atunci, cu unii dintre voi ne vom vedea la iarna la "Bikes on Ice 2007". Salutari tuturor :cheers: .

 

post-8130-1151006587_thumb.jpg post-8130-1151006669_thumb.jpg post-8130-1151006692_thumb.jpg

 

post-8130-1151006718_thumb.jpg post-8130-1151006757_thumb.jpg post-8130-1151006780_thumb.jpg

 

post-8130-1151006799_thumb.jpg post-8130-1151006823_thumb.jpg post-8130-1151006846_thumb.jpg

 

post-8130-1151006873_thumb.jpg post-8130-1151006894_thumb.jpg post-8130-1151006919_thumb.jpg

 

post-8130-1151006941_thumb.jpg post-8130-1151006968_thumb.jpg post-8130-1151006991_thumb.jpg

 

post-8130-1151007017_thumb.jpg post-8130-1151007040_thumb.jpg post-8130-1151007071_thumb.jpg

 

post-8130-1151007098_thumb.jpg post-8130-1151007117_thumb.jpg post-8130-1151007145_thumb.jpg

 

post-8130-1151007236_thumb.jpg post-8130-1151007263_thumb.jpg post-8130-1151007289_thumb.jpg

 

post-8130-1151007309_thumb.jpg post-8130-1151007334_thumb.jpg

 

Daca mai aveti poze, nu le tineti numai pentru voi B) .

Editat de emil_rpt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum sa iti spun domnule sau emil dar aesta esti/sunteti ? Nu prea cunosc multe persone din lumea moto sunt nou si eu si taicamiu! Il cunosc pe Mihai cel care a distru o mare parte din acea masina si care a si condus-o cel du Dnerpul acela CS 90 KJW.

post-9681-1151009576_thumb.jpg

Editat de fabi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai trebuia sa se intample "ceva"??? :lol: Trebuia sa ne vorbeasca careva de rau neaparat??? :cheers: De ce oare?

Nu-i mai bine asa? Sa n-ai nimic rau de zis...decat concluzia ta... :cheers:

N-am vrut să aud neapărat ceva negativ despre întrunirea de la TimiÂşoara. Doar m-am mirat că unii Âştiu să facă lucrurile O.K. iar alții nu reuÂşesc decât să strice mai tare, de la an la an, ceva ce a fost frumos cândva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distractie, fain, vreme perfecta, organizarea la fel distractie cat incape la Road Patrol MC Timisoara, numai un singur lucru nu prea mi-a placut, dar la cata distractie, formatii rock, concursuri au fost, imi trece. Acel lucru era drumul pana la camping care era cam nasol pt chopere sau viteziste, pt enduro era autostrada, la apropierea intrarii de camping ne-a fugit de cateva ori spatele, dar din fericire nu am cazut, in rest totul mai bine decat perfect. Flicitari organizatorilor :lol: ! Poate ne vedem si la Pecica! La anul sper sa fie la fel, poate chiar mai bine si tot asa fara incidente nefericite!

 

P.S. Ce ami face Tony? Motociclistul care a avut acel accident grav de circulatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distractie, fain, vreme perfecta, organizarea la fel distractie cat incape la Road Patrol MC Timisoara, numai un singur lucru nu prea mi-a placut, dar la cata distractie, formatii rock, concursuri au fost, imi trece. Acel lucru era drumul pana la camping care era cam nasol pt chopere sau viteziste, pt enduro era autostrada, la apropierea intrarii de camping ne-a fugit de cateva ori spatele, dar din fericire nu am cazut, in rest totul mai bine decat perfect. Flicitari organizatorilor :cheers: ! Poate ne vedem si la Pecica! La anul sper sa fie la fel, poate chiar mai bine si tot asa fara incidente nefericite!

 

P.S. Ce ami face Tony? Motociclistul care a avut acel accident grav de circulatie.

 

Tin sa multumesc organizatorilor pe acesta cale pentru portiunea de la drumul principal la camping... :cheers: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o fost oribil drumu , si eu era sa o patesc , noroc ca mergeam ca melcu si eram cu ambele picioare jos !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu nuami tu ai mers asa toti cu choppere si viteziste au mers la fel, aia cu enduro au avut un mare mare noroc ca au prins autostrada lor. Si mai pun cateva poze din ce mai am, poze cu drumul. Dar totul trece cand vezi ce fain a fost. Nu? :lol: :cheers:

post-9681-1151071650_thumb.jpg

post-9681-1151071679_thumb.jpg

post-9681-1151071709_thumb.jpg

post-9681-1151071733_thumb.jpg

post-9681-1151071760_thumb.jpg

Editat de fabi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

:D :moto:

Nu vi se pare ca ceva nu e in regula cu poza asta? :) :)

post-3763-1151077908_thumb.jpg

 

Nuuu...??!?? Sau da...?

:lol: :cheers: :cheers: :crack: :crack: :laugh:

Ce beton e Sorine !! Anul trecut, la intrunire la Trust am crezut ca zici doar la misto ca o vei face asa.

Era undercover :D :D :rose: !

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorcer nu s-a prins ca Enduro mania chiar a fost fericit pe dereul lui pentru bucata aia de drum. :lol: E totusi baiat de treaba(sorceru'), da' se alinta nitel, crezand ca gumele de la Kawa mea se impacau mai bine cu pietrisul. Personal m-am distrat copios vazand ca pe unde eu mergeam ca pe oua (nu ale mele, bai!) un endurist a trecut fluierand, cu circa 80.

Fabi, tie-ti sunt dator cu multumiri, esti singurul care a prins si grupul meu in miscare la parada, in ultima poza din seria de mai sus :cheers: Nu se vede mare lucru, da' macar pot si eu sa arat nevestei ca am fost la parada si nu la muieri :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar ca in ultima poza o prins tot petrosaniu :

De la stanga la dreapta : zzr 600- mitica , fzr 500-eu , el 250-zoli, gilera rc 125 - radu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine zici ca pt unii !! Nici eu nu am prins paharu ala de whisky :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...