Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

mai facem ma si noi intalnirea aia? putem sa ne intalnim si la victoriei acolo in rond unde se mai strang baietii ...facem si noi un colt al nostru de gsxr`isti ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai facem ma si noi intalnirea aia? putem sa ne intalnim si la victoriei acolo in rond unde se mai strang baietii ...facem si noi un colt al nostru de gsxr`isti ...

 

 

eu sunt pentru - in seara asta

poate il agat si pe survolaj de o aripa

 

dar sa nu vina sa ma bata stlk :moron: a zis ca sunt moldovean si ca merit sa fiu tepuit si batut :D

 

deci de acum merg doar inconjurat de cunoscuti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt pentru - in seara asta

poate il agat si pe survolaj de o aripa

 

dar sa nu vina sa ma bata stlk :moron: a zis ca sunt moldovean si ca merit sa fiu tepuit si batut :D

 

deci de acum merg doar inconjurat de cunoscuti :D

 

 

ma bag si eo in seara asta ! pe la ce ora? ( metoxile ...sandule...Nyt ) se mai baga cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am cum azi man..stabiliti o vineri ,o sambata si vin cu placere ! :D

 

 

imposibil - si weekednul asta sunt la nunta - :D

fratilor sunt falimentat de atatea nunti vara asta! - si mai urmeaza una :moron: - abia am bani de benzinica! - cum sa nu te duci sa te bati cu aia la reducere!

 

joi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar stabiliti o zi..vedeti-va...chit ca sunteti 3-4 si pe urma stabiliti alta zi si tot asa ! Cine poa' sa vina ok,cine nu data aviatoare ! Cel mai ok ! :D

 

 

Si lasa vrajeala cu banii delu ca ti-ai luat gixxer 2007-2009 ! :moron:

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar stabiliti o zi..vedeti-va...chit ca sunteti 3-4 si pe urma stabiliti alta zi si tot asa ! Cine poa' sa vina ok,cine nu data aviatoare ! Cel mai ok ! :D

 

 

Si lasa vrajeala cu banii delu ca ti-ai luat gixxer 2007-2009 ! :moron:

 

:D

 

zi delule...pe cine mai luam diseara! ? iesire asa de criza...la victoriei cu un pet la 2l de cola ! si o punga de seminte :lol:) !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar stabiliti o zi..vedeti-va...chit ca sunteti 3-4 si pe urma stabiliti alta zi si tot asa ! Cine poa' sa vina ok,cine nu data aviatoare ! Cel mai ok ! :D

 

 

Si lasa vrajeala cu banii delu ca ti-ai luat gixxer 2007-2009 ! :D

 

 

:moron: am sa jefuiesc o batrainica in umbra la colt de strada - sa ajung la tine

 

Nyt-ule atunci venim noi la tine ne luam dupa survolaj - mergem blana (eu merge degeaba blana - am toba stock iar)

bagam un American Cola si niste seminte Nutline - cum zice kidu' si facem burn pe ele :D (pe "coj")

Mesaj completat

:lol:

 

zi delule...pe cine mai luam diseara! ? iesire asa de criza...la victoriei cu un pet la 2l de cola ! si o punga de seminte :)) !

eu ma intalnesc cu survolaj sa dam jos o baterie de carburatare de la o zzerica!

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moron: am sa jefuiesc o batrainica in umbra la colt de strada - sa ajung la tine

 

Nyt-ule atunci venim noi la tine ne luam dupa survolaj - mergem blana (eu merge degeaba blana - am toba stock iar)

 

 

Lasa ca si Survolaj zici ca e cu troleu ! :D

 

 

Va astept..vineri sau sambata ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca si Survolaj zici ca e cu troleu ! :moron:

 

 

Va astept..vineri sau sambata ! :lol:

Vineri plec iar sambata seara am sa beau (la nunta) vin de cotnari! :D

 

sariti repede cu canistre sa aduc si inapoi! - plec cu conserva - deci am loc sa aduc inapoi

 

daca fur mireasa fac provizii o iarna - sa cer rosu sau alb? - de la care sta mai batoasa?

 

 

(trebuie sa o sadisfac pe mama lui stlk, scoate untul din mine femeia aia)

 

ce incerci sa zici de survolaj - ca are fudul mare? sau ca se misca greu? :D

Mesaj completat

:D - deci unde si cand

 

 

nunta e abia pe 25! (se resimte oboseala dupa 3 saptamani de munca non-stop, abia astept sa dorm si eu un weekend - cica saptamana asta nu o sa muncim in weekend !)

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nunta e abia pe 25! (se resimte oboseala dupa 3 saptamani de munca non-stop, abia astept sa dorm si eu un weekend - cica saptamana asta nu o sa muncim in weekend !)

 

 

:moron: Ai avut atatea incat te-ai obisnuit ca in fiecare sambata sa fi la nunti !

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moron: Ai avut atatea incat te-ai obisnuit ca in fiecare sambata sa fi la nunti !

 

 

ultimul weekend liber pe care l-am avut am fost la nunta verisoarei mele - si pana de pe autostrada - in rest am bagat munca (ca virginul la mama lui stlk)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ultimul weekend liber pe care l-am avut am fost la nunta verisoarei mele - si pana de pe autostrada - in rest am bagat munca (ca virginul la mama lui stlk)

 

 

si eu am pe 25 botezu` lu` nepoata`mea si ziua lu` "tata socru" ...cam trista treaba!

 

si totusi..ne vedem in seara asta pe undeva? astia putini cati suntem!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator litlle wayne

Mai baeti eu propun ca primul loc de inturnire sa fie la mine la coltu blocului,pe virtutii colt cu orsova

Mentionez ca e vad(trec multe gagici bune si avem cu ce ce clatii ochi)plc ca e magazin la coltu blocului si in calitate de ,,gazda'' fac cinste cu doua peturi a cate 2l de bere si 2 de suc,nu de alta da' abia maine iau salariul si nu am bani prea multi...si de mult n-am mai baut ceva stand in cocozaur pe bordura la coltu blocului

Delu.kidu veniti la mine? poate merem vis a vis de sir la terasa dupa aia....il sun si pe mandibula

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baeti eu propun ca primul loc de inturnire sa fie la mine la coltu blocului,pe virtutii colt cu orsova

Mentionez ca e vad(trec multe gagici bune si avem cu ce ce clatii ochi)plc ca e magazin la coltu blocului si in calitate de ,,gazda'' fac cinste cu doua peturi a cate 2l de bere si 2 de suc,nu de alta da' abia maine iau salariul si nu am bani prea multi...si de mult n-am mai baut ceva stand in cocozaur pe bordura la coltu blocului

Delu.kidu veniti la mine? poate merem vis a vis de sir la terasa dupa aia....il sun si pe mandibula

 

 

gata delule...mokangiala...mergem! :moron: ce zici delule?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator litlle wayne

cand vad ca va mocaiti atat...ne intalnim ,de fapt stai ca nu pot si alte motive nu puteam decat sa fac aiasta oferta underground

 

kidule ..de mult ma gandesc la capacele alea de cadru :moron:

Editat de litlle wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand vad ca va mocaiti atat...ne intalnim ,de fapt stai ca nu pot si alte motive nu puteam decat sa fac aiasta oferta underground

 

kidule ..de mult ma gandesc la capacele alea de cadru :moron:

 

 

sa inteleg ca tu esti infractoru? :D ... l-am lasat asa belit...nu`mi mai iau altele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca si Survolaj zici ca e cu troleu ! :moron:

 

 

Va astept..vineri sau sambata ! :D

 

Exact, abia astept sa schimb toba :D O tai pe aia veche de la Kawa ca nimeni nu se baga sa o cumpere - ii fac un cot frumos - trag o rechipare la TNG si ala e motoru. M-am saturat de electrica asta care o am. E bine ca in ea am si Exupu si Catalizatoru - deci scap ieftin cu cotu ca e scurt.

 

Momentan m-am bagat la scoala...asa ca nu mai e banuti de modificari acu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam ar trebui sa se pupe, nu face tiganii ca altii :moron: .

cam asa spunea cineva de tiganie...........insa ..........

Mesaj completat

Exact, abia astept sa schimb toba :D O tai pe aia veche de la Kawa ca nimeni nu se baga sa o cumpere - ii fac un cot frumos - trag o rechipare la TNG si ala e motoru. M-am saturat de electrica asta care o am. E bine ca in ea am si Exupu si Catalizatoru - deci scap ieftin cu cotu ca e scurt.

 

Momentan m-am bagat la scoala...asa ca nu mai e banuti de modificari acu.

 

 

 

:D imi este mie rusine de rusine de rusinea altora............si dragi moderatori, nu stergeti asta ca am un print screen de toata frumusetea. ati mai sters voi si altele , din pacate cu adevaruri....si prietenii stiu de ce....de datorii ce are omu' stie el care

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata delule...mokangiala...mergem! :moron: ce zici delule?

 

scuze - nu am mai apucat sa rapsund - deci azi e bine? pe la unirii?

 

eu treabuie sa ajung la kronau - ridic cateva kit-uri de pana :D dupa ultimul incident - e bine sa ai la tine si pt altii

 

 

eu zic sa mergem la Unirii la "mec" sa ne etalam motoarele sa atragem pasarici - si sa le lasam cu buza umflata (capac de monopost)

evident seminte si cola la 2

 

apropo daca vreiti sa dati/chemati si pe mine - am nr la semnatura! :D

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de tiganeli, eu am golit catalizatorul tobei stock si se aude ok DAR la rece nu-si tine relantiul (se opreste cateodata dimineata cand este frig), la turatii mici merge mai ''imprastiat'' :moron:

trebuie sa mentionez ca nu am sonda lambda si nici nu functioneaza exapul (trebuie sa remediez problema)

 

m-am chinuit destul cu toba - am taiat capacul cu flexul, am curatat cu autogenul interiorul (erau 3 camere), cel mai mult m-am chinuit sa tai teava in care erau sitele, nu am apucat sa fac poze in stadiul ala

post-45009-1284535830_thumb.jpg

post-45009-1284535836_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam asa spunea cineva de tiganie...........insa ..........

Mesaj completat

 

:D imi este mie rusine de rusine de rusinea altora............si dragi moderatori, nu stergeti asta ca am un print screen de toata frumusetea. ati mai sters voi si altele , din pacate cu adevaruri....si prietenii stiu de ce....de datorii ce are omu' stie el care

 

Datorie la tine?! Tzeapa pe tzeapa prietene drag : cum sa imi zici - bai nu prea are bani omul i-ai si tu pentru sincronizare doar 50 RON si tu pe partea ailalta sa ceri manopera peste 2-300 RO pentru niste chestii de rutina ce nu ar trebui mai mult de 100 RON. Ti-am spus in clar intr-un mesaj de care te iarasi te luai de mine si imi puneai vorbe in gura aiurea. Vezi-ti de spalatul tau in continuare, ca mecanic esti varza...si nu sunt singurul care a observat asta :moron: . Jecmaneste clientii, etc. Aia e treaba ta, dar pe mine nu ma jecmanesti asa la drum mare, desi stiam ca trebuie sa-ti dau 50 RON pentru un rahat de furtun de frana si mai si lucram impreuna, nu ti i-am dat tocmai datorita tzepei care mi-ai tras-o si nesimtirea ta care a venit o data cu cresterea popularitatii tale in randul "comunitatii".

 

Te rog frumos sa-i zici Oanei ce ai zis despre ea cand m-am despartit de ea si cand umbla dupa Gingiu - ca nu cred ca o sa-i convina, cat de mult poti vorbi pe la spate si fata in fata esti cel mai bun prieten. Ma bucur ca am terminat cu tine, te rog frumos sa iti vezi in continuare de ceea ce faci si sa uiti ca eu exist, asa am facut si eu cu tine de la ultima vorba pe care am avut-o.

 

La revedere!

 

P.S. Daca vrei sa continuam putem sa continuam - eu am si exemple si stiu o gramada de prostii care le-ai facut, dar eu imi tin gura inchisa pentru ca nu-s genul tau de tzepar si samsar. O viata cat mai placuta iti doresc plina de fericiri si bucurii.

 

OFF-TOPIC GRAV SI SCUZE PENTRU MODERATORI - IN CAZ CA NU STII EI AU DREPTUL PENTRU CA ESTE OFF-TOPIC TOT CEEA CE SCRII TU - ACUM CHIAR II ROG SA NU MAI STEARGA NIMIC, SA VADA CAT DE PENAL POTI SA FII.

Mesaj completat

Completare - sunt baiat cu cine e baiat cu mine - tu nu meriti...si am si eu o gramada de oameni care imi sunt datori si sunt tot aici pe forum activi, dar nu ma vezi ca imi spal rufele murdare in vazul lumii. Tine de buna crestere pe care tu n-ai avut-o cand ai fost mic :D

Editat de Survolaj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...