Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

Jolly Roger

in prima faza

 

dupa mult timp mancat la teama mobrei, intr-u nfinal am inceput sa o fac incet incet

 

dupa cateva ore de munca

 

intr-un final tema aleasa este "Jolly Rogers" 1967-1996 varianta Hi-Vis

 

meserie :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aoleu ce roti murdare ;) :laugh:

 

 

super, imi place 'pista' aia si numarul, 202

 

 

mda imi este teama sa o spal :D

le spalam - dar zilnic prin pipera - in parcare praful de pe lume (de la constructiile din jur - de la cladirea inca netrminata in care e biroul)

nu mai zic ca zilnic trebuie sa o iau pe pamant (e distractiv dimineata pe iarba cu roua)

 

 

oricum ma gandam sa le revopsesc - in negru si sa pun niste chestii galben-revlectorizant pe ele - dar nu vreau sa o incarc aiurea!

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarul ca rim stripe-urile alea fac minuni. aveam rotile la fazer negre, fara rim st. si aratau exact cum arata o masina cu jante de tabla. dupa ce am pus rim st. s-a schimbat treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere - doreste cineva sa ne intalnim saptamanal cum fac altii cu cbr etc etc...? Mai ne cunoastem, un suc, mai discutam de moto, mai furam o idee de la unu de la altu. Veniti cu propuneri.

 

P.S. Cei din Bucuresti ofc :laugh:

Editat de Survolaj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere - doreste cineva sa ne intalnim saptamanal cum fac altii cu cbr etc etc...? Mai ne cunoastem, un suc, mai discutam de moto, mai furam o idee de la unu de la altu. Veniti cu propuneri.

 

P.S. Cei din Bucuresti ofc ;)

 

 

Eu nu vreau mah ! Si asa iti vad moaca aia prea des ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere - doreste cineva sa ne intalnim saptamanal cum fac altii cu cbr etc etc...? Mai ne cunoastem, un suc, mai discutam de moto, mai furam o idee de la unu de la altu. Veniti cu propuneri.

 

P.S. Cei din Bucuresti ofc :P

 

 

la mine acasa - in fiecare zi dupa munca sa ne facem muci ;)

 

avantaje: 3 camere libere(nu pleaca nimeni), loc de mobre, Auchanul aproape (preturi mici)

dormim ca porcii pana dimineata :D, apoi la munca - nu iau chirie :lol:

 

acum serios

pai hai sa vedem cine raspunde - eu vin - preferabil intr-un loc accesibil pentru toata lumea - dar daca nu vine nimeni din militari/crangasi nu are rost gasim locatia in partea aia (desi regia suna bine)

 

eu zic miercurea si asa numai cocalari la arc :laugh: care o dau in uili pe langa mame cu copii de mana

 

eu doar zic ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator dtkmt
pozeeeeee !!!!!!!

poze n-am dar poti sa vezi toba de la mobra mea in poza lu' delu

 

Eu sunt de acord sa ne intalnim iar ..regie...imi suna foarte bine...si cel mai important,e aproape de mine iar eu sunt al dracu de lenes si imi e scarba sa merg cu mobra prin oras.v-a riscati sa ne intalnim sambata seara le o saorma(ieftina si buna) in regie?

Delu,frate as vea ca porcu' sa stii ca imi cad ochelari cand beau prea mult si nu mai vad.Basca ca ma apuca draci si daca am vreun calculator cu conexiune la enternet mai compun un pm cu injuraturi cuiva drag si raman si fara contul asta :laugh: ;) :D ...noroc ca am ip dinamic

 

Hai care se risca sa ne intalnim in week?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu la o iesheala sambata seara ! Anuntati ora si locul si vine si eu ! :lol:

 

imi retrag cuvintele :laugh:

sambata si duminica sunt la nunta verisoare mele

 

el mobrist, ea mobrista - ma duc cu mobra - costum cravata pantofi si casca ;) pana la calarasi am sa ajung cu musculite pe frac

Mesaj completat

poze n-am dar poti sa vezi toba de la mobra mea in poza lu' delu

 

poze pot sa pun eu cu mobra ta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Naspa bre' Sa nu bei prea mult la nunta ca se inverzeste viziera ;)

nu beau cand sunt cu motorul

 

sau ...

 

si asa ma intorc duminica :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator dtkmt

oricum,daca aveti chef ne putem vedea in week la o bere ...light.Iar delu da un rand la toata lumea drept penalizare la urmatoarea intalnire

Mi-ar plecea sa mai aflu cate ceva de la cei care stiu mai multe decat mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0726 456 821

k5 1000- 24.000 km

pret de plecare 5.000

 

E frumoasa foc,

Daca nu te grabesti prea tare,vreau sa o iau eu :laugh:

Saptamana viitoare ma duc sa vorbesc de un credit...si poate vin si eu sa o vad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veniti cu idei si locatii si in ce zi.

eu raman cu miercurea in regie! :laugh:

terase la care se poate sta - la preturi decente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-37109-1282894374_thumb.jpg

post-37109-1282894386_thumb.jpg post-37109-1282894394_thumb.jpg post-37109-1282894416_thumb.jpg post-37109-1282894423_thumb.jpgpost-37109-1282894434_thumb.jpg

 

2500E + un supermoto minim 2005, stare f. buna, acte in regula si te alegi cu un k7 impecabil :laugh:

 

Mobra mea: Productie 2007, 20.000+, primul propietar, carte service, ITP 07 2011, linie racing fata(nemontata), crash-pad'uri Rizoma, cazuta pe partea stanga - implicit crash-pad un pic avariat, carena foarte putin zgariata(se vede in poza un autocolant alb pe carena st ... l-am pus pentru a schimba un pic aspectul... se poate da jos fara nicio problema, fara sa afecteze aspectul original al carenei), alarma Sorpio.

Oglinzile trebuiesc schimbate! Este o problema generala la acest model de motocicleta. Cu timpul se slabesc foarte mult ...

Daca aveti intrebari, sunt deschis la discutii!

 

0766.569.300 Gabriel sau gabi_matei2000@yahoo.com

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2500E + un supermoto minim 2005, stare f. buna, acte in regula si te alegi cu un k7 impecabil :laugh:

 

Mobra mea: Productie 2007, 20.000+, primul propietar, carte service, ITP 07 2011, linie racing fata(nemontata), crash-pad'uri Rizoma, cazuta pe partea stanga - implicit crash-pad un pic avariat, carena foarte putin zgariata(se vede in poza un autocolant alb pe carena st ... l-am pus pentru a schimba un pic aspectul... se poate da jos fara nicio problema, fara sa afecteze aspectul original al carenei), alarma Sorpio.

Daca aveti intrebari, sunt deschis la discutii!

 

0766.569.300 Gabriel sau gabi_matei2000@yahoo.com

 

 

Schimba opinca aia de pe fatza si mai discutam ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...