Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare, am un k7 1000 si vreau sa-l scot din tara. Din pacate trebuie sa renunt la TwoBrothers si sa pun tobele originale. Toba originala de pe partea stanga e putin infundata in urma unei tumbe deci caut o toba originla de K7 1000. Nu ma intereseaza noua pt. ca nu vreau sa dau bani multi doar pentru o chestie optica. prefer totusi sa cumpar una daca o gasesc la bani convenabili.

Am fost odata in Popesti la un service care vindea si motociclete Suzuki, nu-mi mai amintesc cum se numeste firma ? vazusem acolo un K7 1000 busit rau dar tobele erau intacte. Asta era cu ceva ani in urma dar totusi daca isi aminteste cineva cum se numea firma va rog sa postati. Sau eventual o firma de dezmembrari moto din Buc. Va multumesc.

Editat de Brugus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut... cine imi poate spune ce reprezinta afisajul incercuit?? este pus pe un k3. multumesc anticipat.

te intereseaza ce reprezinta afisajul sau ce e acel dispozitiv????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza..... nu am mai vazut.. am 1694 de poze cu k1,2,3 si nu am mai vazut asa cva.. multumesc.

pei nu e un produs OEM, si poate indica temp, voltajul bat, rpm , km/h sau cronometru pt turele de circuit<personal nu cunosc produsul dar altceva nu poate fi>

Mesaj completat

apropo de intruniri

9-10 aprilie e salonul moto. organizam ceva sa facem o intrare ca la intrunirile de buse din state?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Eu unul vreau sa ma intalnesc cu toata gasca de aici.Am doi amici gsx-r-isti.pe delu si mandibula si m-am intalnit cu kidu,cand eu asteptam in statia ratb iar el pleca cu mobra

As vrea sa ne intalnim la smaeb la o bere,dar numa daca vreti si voi.Altfel ma duc la intalnirile ceberistilor(sper sa nu citeasca ravenitza asta)

 

@mz 125 omule...da' tu numai dileme deasta complicate ai in cap?

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut... cine imi poate spune ce reprezinta afisajul incercuit?? este pus pe un k3. multumesc anticipat.

Unde ai gasit "DULAPUL" asta fratioare???

Scorpion face alarme.. si cine stie ce mai face,(poate se supara cineva pe mine,,,, mai poate fi si liniutele de la bateria vibratorului care este montat peste sa, asta doar in cazul in care este mobra unei fetenimfo sau a unui gay) este accesorizata putin din ce vad in poze, dar tot in poze vad ca nu are carenajul pe dansa, ca spatiul intre ramair nu este egal stanga cu dreapta adica sta haita din cadru de bord.. chiar daca ne pacaleste poza, cu tot cu pacaleala este spatiul inegal,,,

 

Si eu vin la intalnirea secolului oriunde se tine, daca este la smaeb mai mult ca sigur vin cu titiul ca este naspa sa merg incordat si armat pe acolo mai ales ca vreau sa casc gura si pe la biciclete, asta este... daca nu ma primiti stau si eu mai departe putin dar tot casc gura la voi si trag cu urechea la mai marii baicari poate le castig salutul.

Mesaj completat

in mintea mea ma gandesc ca afisajul vine dl baterie :laugh:

:) :)

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu vin la smaeb cu noul meu K5 :laugh: ca pana atunci e gata :)) SPER

 

Ne vedem acolo. dar pana atunci mai discutam sa vdem exact ce si cum

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ai gasit "DULAPUL" asta fratioare???

Scorpion face alarme.. si cine stie ce mai face,(poate se supara cineva pe mine,,,, mai poate fi si liniutele de la bateria vibratorului care este montat peste sa, asta doar in cazul in care este mobra unei fetenimfo sau a unui gay) este accesorizata putin din ce vad in poze, dar tot in poze vad ca nu are carenajul pe dansa, ca spatiul intre ramair nu este egal stanga cu dreapta adica sta haita din cadru de bord.. chiar daca ne pacaleste poza, cu tot cu pacaleala este spatiul inegal,,,

 

Si eu vin la intalnirea secolului oriunde se tine, daca este la smaeb mai mult ca sigur vin cu titiul ca este naspa sa merg incordat si armat pe acolo mai ales ca vreau sa casc gura si pe la biciclete, asta este... daca nu ma primiti stau si eu mai departe putin dar tot casc gura la voi si trag cu urechea la mai marii baicari poate le castig salutul.

Mesaj completat

 

 

poi l'am gasit pe www.bikepics.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa ne intalnim la smaeb la o bere,dar numa daca vreti si voi.Altfel ma duc la intalnirile ceberistilor(sper sa nu citeasca ravenitza asta)

:) speri degeaba :laugh: Dar eu sunt fata buna si te primesc cu bratele deschise!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...