Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"am vopsit-o pt ca era negrucu visiniu si nu imi placea. " cred ca asta spune tot despre vanzator =))))))) bwhahahaha .. nu mai e nimic de zis. Ea arata bine in poze, macar de baga si el un sticker ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mie mi-a placut mobra... are tank pad cum aveam eu la RR :laugh:) depinde acum cat de intretinuta e mobra. daca chiar iti place du-te si tu cu un mecanic sa nu iei vreo teapa. estetic arata bine.sincer sa fiu m-am cam enervat asa un pic cand am vazut-o :) dar sunt multumit de alegerea care am facut-o.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"am vopsit-o pt ca era negrucu visiniu si nu imi placea. " cred ca asta spune tot despre vanzator =))))))) bwhahahaha .. nu mai e nimic de zis. Ea arata bine in poze, macar de baga si el un sticker ceva.

 

Ms mult baieti de raspuns..ma tot chinui sa intru in grupul vostru ..cu siguranta se va intampla asta ...numai ca imi iau motor pt mine nu pt vanzare...si vad cel putin 2 useri activi care au facut cam acelasi lucru si cred ca ma inteleg pe deplin...

 

Oricum de revopsit il revopsesc prefer culorile aprins si sa zicem ca am exp cu motoare negreu ....culorile aprins iti ofera multe avantaje :laugh:...

 

Foa ce tentanta e oferta asta..... oricum sunt in legatora si cu cineva de pe www.speedmotor.ro si as merge pe mana lor .... direct de afara ...insa daca si asta e piesa buna... de ce nu.

Editat de upi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne
rotile au fost la centrat si la roluit ca aia de pe fata era un pic stramba... balamuc stie cand au fost centrate ca a fost si el acolo... gumele sunt de la balamuc... Rim stripurile vin maine(ceva special nu doar un rotund banal pe roata :) ) stikerele sunt comandate din state. daca vrei iti comand si tie ca eu tre sa mai iau un set pt mine(cel OEM cu R-ul rosu si GSX gri) si impartim shippingul :laugh:. Da-mi un semn pe mess daca te intereseaza Alecs_1000rr

 

se gaseste toata gama de stikere oem? As vrea un kit intreg se stikere modelul alstare(2003),insa depinde de pret...

Sau un link,ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

little da-mi add pe mess cel mai bine ca nu stiu ce mobra ai si ce ti-ar placea. cred ca e cel mai bine asa si vedem ce gasim :laugh: OEM se gaseste un kit intreg... dar alstare nu am gasit nimic :)

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Cadru de bord GSX-R 2001-2003 (mai putin pentru cel de 1000) - 180 de lei

Instalatie electrica GSX-R 2003 -> 100 Lei (completa_ fusebox complet)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei titlul trebuie sa te lupti cu mine :laugh: (adica titlul de prost)

are un semnulet rotund alb de obicei pe partea cu garda gumei, este facut de fabrica sa fie montat cu semnul la valva, banuiesc ca are o greutate calculata de fabrica sa bagi cat mai putin plumb,

 

sorry ca ma bag,dar uite.....citeam si eu aici ce scrii si am gumele noi langa mine.sc pro noi noutze.eu nu am nici un semn nicaieri cum spui tu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai sincer nici eu nu stiam de treaba asta, si nu vad cum ar putea ei sa le producaastfel incat sa se echilibreze perfect cu ceva valva....

adica in principiu valva aia compenseza gaura din janta, plus ca sunt multe tipuri de valve, cu greutati diferite.

si apoi, chiar si cele mai scumpe cauciucuri, (a se intelege de cea mai buna calitate), montate pe jante noi, drepte, necesita echilibrare, chiar daca cu greutati mici.

si eu mi-am luat pirelli noi si n-am vazut vreun semn pe ele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut cu ochii mei pe dunlop gp racer d 209 cand am fost la seres cu prietenul meu userul ac 76, el a avut montate gumele de noi, si am ramas cu gura cascata si eu ca habar nu aveam, mai mult nu stiu sa povestesc,

Il sun ma interesez si detaliez subiectul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut cu ochii mei pe dunlop gp racer d 209 cand am fost la seres cu prietenul meu userul ac 76, el a avut montate gumele de noi, si am ramas cu gura cascata si eu ca habar nu aveam, mai mult nu stiu sa povestesc,

Il sun ma interesez si detaliez subiectul.

 

poate alea aveau si erau mai speciale sau nu.eu de cand am gume nu am vazut asa ceva :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alecs este in rai de cand si-a luat suzuki :) o sa regrete Nicu aka 'stau de 6' ca nu a mers pe mana lu astia de la suzuki...eu astept sa se faca vreme buna sa scoata Alecs k5..o sa revina cu un zambet mare :)

Mesaj completat

mi lasti rims-uriile si aalea... puneti poze !

pe la noi se iasa deja cu gsx-r-urile :)

 

cam tarziu..pe la noi s-a iesit pe 27 feb. desi cancer afara :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam pentru asta este facuta miuta, sa mergi tare cu ea.. cine nu merge sa treaca pe 600cc sau 750cc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu e normal sa fiu bucuros :laugh:) abia astept sa vad ce poate :) daca e asa cum zic astia si in week end or sa fie 15 grade... atunci m-am scos si o sa ies la neste ture. oricum sunt foarte mandru de K5-ul meu. frumoasa fata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi lasti rims-uriile si aalea... puneti poze !

pe la noi se iasa deja cu gsx-r-urile :laugh:

mai lasati rimsurile si ECHIPAMENTUL :)

Man intreb si eu de curios... ati mers o tura asa pe strada in jurul blocului sau mai mult? Eu ma ccac pe mine de frig cand ma uit la pozele alea... oricum frumos.

Mesaj completat

Alexe... fratioare... nu stiu ce sa zic de folia aia pusa pe far, eu nu prea supor folia pe nimic.. da a manelareala...pr oglinzi da bine dar pe far? Mai frumos este lasat normal de fabrica, plus ca folia aia poate sa fie ea de calitate ca tot se face naspa si se curata dupa 20 de spalari si un miliard de muste... pererea mea sa nu sariti cu vorbe grele in pana mea...ca sunt sufletist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti motorizatii din Buzau (adica scuipatul ala de oras plin de gropi si tigani) dam startul noului sezon moto local duminica ora 12, desigur organizat de je , dam o tura de oras (adica dam de 5 ori din incheietura) si ne oprim la un ceai undeva la o terasa sa depanam amintiri, minciuni etc.

Mesaj completat

O fi ceva deosebit si special pentru far, oricum tine de gustul fiecaruia si nu am nimic de comentat... mai ales ca este miuta deaia care baga tare si mai este si frumoasa.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vineri mi-am propus sa scot motorul din garajul firmei si sa-l duc acasa :laugh:

am pus baterie noua

mi-am adus geaca si casca, mai am de adus pantalonii de ski de luat peste cei de la munca si captusala de la geaca :)

sunt curios cum ajung acasa, prognoza fiind de 15 grade pe vineri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata scot si eu motorul .De vineri incolo ,se anunta multe grade cu plus ,vreo sapte zile consecutive.yeeehaaa !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...