Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator little wayne

Frati gixxeristi.Aveti chef sa ne vedem la smaeb la o bere sau un suc,ca la vreo intalnire cu motoarele nici atat....eu in oras ma deplasez doar cu ratb sau cu scuterul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut mulaj dp ram-uri.am folosit o ceara care a costat o caruta de bani.

ram-urile nefiind vopsite, fiind foarte cald afara, si probabil din cauza stratului gros de gelcoat pus,

cand am dezlipit matrita dp ram, am oservat ca acesta se matuise.

din pacate nu am avut timp sa termin ram-urile. am dat ceara, am dat gelcoatu si tb sa mai pun vreo 2 straturi de fibra, dar ...

asta era acum vreo 6-8 luni.

daca continui operatiunea acum, mai am vreo sansa sa dezlipesc matrita de piesa, dupa atata timp ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut mulaj dp ram-uri.am folosit o ceara care a costat o caruta de bani.

ram-urile nefiind vopsite, fiind foarte cald afara, si probabil din cauza stratului gros de gelcoat pus,

cand am dezlipit matrita dp ram, am oservat ca acesta se matuise.

din pacate nu am avut timp sa termin ram-urile. am dat ceara, am dat gelcoatu si tb sa mai pun vreo 2 straturi de fibra, dar ...

asta era acum vreo 6-8 luni.

daca continui operatiunea acum, mai am vreo sansa sa dezlipesc matrita de piesa, dupa atata timp ?

BO$$ cand ai timp sa ma ajuti si pe mine cu carenele alea? :bounce:

 

deci sa ne hotaram - sambata sau duminica ?

eu vin cu conserva

 

eu vin intr-o singura zi ... ca am de invatat pentru miercuri caci am examen si locul de munca depinde daca il iau sau nu!

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. eu ma duc sambata .. ca vreau cateva ccaturi si me ca duminca nu gasesc... asta este daca stau in provincie.. rar ajung si eu prin locuri mai civilizate..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Eu merg maine cu fratili mandibula(nu stiu ora),daca vreti sa ne vedem lasati un nr de tel pe pm

 

Pot sa vin si duminica sa va salut ca nu dau liber celor 19 caluti ai scuteruluii in weekend pana imi aduc mobra in bucuresti

Mesaj completat

Nu mai vine nimeni azi la smaeb?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Nu stiu exact,depinde la ce ora se trezeste mandibula..banuiesc ca dupa pranz

Eu plec la curte sa iau scuterul si o sa postez cand plec..o sa las si un numar de telefon

Mesaj completat

Nu stiu exact,depinde la ce ora se trezeste mandibula..banuiesc ca dupa pranz

Eu plec la curte sa iau scuterul si o sa postez cand plec..o sa las si un numar de telefon

eu plec in 5-8 min sunati la 0740758225(numa' gixxeristi),daca nu raspund lasati mesaj(cel mai probabil o sa fiu calare)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LoL - halal motociclisti...masina, scuter...nu ma mira faptul ca tot forumu motociclism este plin de raceri de taste...tocmai de aceea nu se face nimic pe la gsxristii.

 

 

Stai linistit periculosule ca daca ploua la ce gume ai pe mobra o sa vii cu autobuzul . :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LoL - halal motociclisti...masina, scuter...nu ma mira faptul ca tot forumu motociclism este plin de raceri de taste...tocmai de aceea nu se face nimic pe la gsxristii.

 

 

pentru mine sa vin cu motocicleta nu este chiar comod, adica sa ma plimb cateva ore prin salon incaltat in ghete si cu casca si geaca in mana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum m-am intors si eu de la salon... nu am ramas impresionat deloc... am cautat si eu un first skin pt combinezon..canci... am cautat niste manusi gp pro..canci...2-3 pitipoance dragute si in rest o foarte mare agitatie. oricum ma duc si maine cu nevasta si piticul ca le-am promis :bounce: dar altfel nu m-as mai fi dus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne
LoL - halal motociclisti...masina, scuter...nu ma mira faptul ca tot forumu motociclism este plin de raceri de taste...tocmai de aceea nu se face nimic pe la gsxristii.

Men schimba motorul,daca tot iti place la ceberisti.Scuterul e singurul mod de a ma deplasa prin bucale,motorul il aduc in mai...cand strang bani sa schimb kitul de lant si cauciucul fata

Eu am mers cu mandibula un amic ceberist al lui si ne-am intalnit cu pitzipoanca de delu....erea baiatu imbracat la jeaca de chele

 

NEXT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se inchide la 18/18.30 si nu ai timp sa te uiti pe indelete la toate standurile

 

 

Stai linistit ca oricum nu are ce sa vada mare lucru . Slab rau anul asta . Si in materie de fumei si de motoare si echipamente .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit periculosule ca daca ploua la ce gume ai pe mobra o sa vii cu autobuzul . :bounce:

 

Si tu la fel...in fine n-a plouat. :laugh:

 

pentru mine sa vin cu motocicleta nu este chiar comod, adica sa ma plimb cateva ore prin salon incaltat in ghete si cu casca si geaca in mana.

 

Atunci si la o ieseala faci la fel...dar in fine... :laugh:

 

Men schimba motorul,daca tot iti place la ceberisti.Scuterul e singurul mod de a ma deplasa prin bucale,motorul il aduc in mai...cand strang bani sa schimb kitul de lant si cauciucul fata

 

Eu m-am referit la intalnirea de care se tot vorbea si se vorbeste...la cat de comozi sunt posesorii de GSXR - nu ma mira faptul ca nu se tine.

 

Stai linistit ca oricum nu are ce sa vada mare lucru . Slab rau anul asta . Si in materie de fumei si de motoare si echipamente .

 

Eh, nebunia de criza si-a pus amprenta. Asta e nivelul actual.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...