Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

bravo , foarte adevarat . frumoasa atitudine

Nici nu se putea altfel pentru ca Jagi este un om extraordinar, sociabil, si fara samanta de scandal. NU stiam ca el este el, cat am stat acolo am invatat cate ceva de la el, este chiar pasionat si nu se incadreaza in portretul facut de mine, rusinos din partea mea pt ce am spus, scuze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator little wayne
nu cumva esti din slatina si ai si tu si taica-tau gixer ? cred ca ne-am intalnit la saru sau te confund :)

:baldy:

Ma confunzi,sunt din Bucuresti si imi tin mobra pe timpul iernii la 20km de granita cu bulgaria

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

Ma confunzi,sunt din Bucuresti si imi tin mobra pe timpul iernii la 20km de granita cu bulgaria

 

a, ok :baldy: eu am bunicii la dabuleni, poate ne gasim si ruda pana la urma :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati ca intervin insa nu credti ca topicul asta nu prea mai are nicio legatura cu motociclete de viteza in speta GSX-R?Deschid si citesc pagini intregi( adica vad ca nu vreau sa le citesc neavand nicio legatura cu titlul topicului).

De ce nu incercati sa vorbiti numai despre aceasta motocicleta. Sunt o gramada de locuri in care va puteti etala "barbatia" legata de circuite si slalom printre masini. Va balacariti in toate felurile posibile, uitand ca nu toti ne nastem campioni. Fiecare in viata asta exceleaza intr-un domeniu, asa ca dragilor....daca sunt 'soarece de birou" asta nu inseamna ca nu am dreptul sa ma plimb cu motocicleta in felul meu, iar daca unul dintre voi este pilot moto asta iar nu inseamna ca nu are voie sa stea intr-un birou.

Zi buna sa aveti domnilor!

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati ca intervin insa nu credti ca topicul asta nu prea mai are nicio legatura cu motociclete de viteza in speta GSX-R?Deschid si citesc pagini intregi( adica vad ca nu vreau sa le citesc neavand nicio legatura cu titlul topicului).

De ce nu incercati sa vorbiti numai despre aceasta motocicleta. Sunt o gramada de locuri in care va puteti etala "barbatia" legata de circuite si slalom printre masini. Va balacariti in toate felurile posibile, uitand ca nu toti ne nastem campioni. Fiecare in viata asta exceleaza intr-un domeniu, asa ca dragilor....daca sunt 'soarece de birou" asta nu inseamna ca nu am dreptul sa ma plimb cu motocicleta in felul meu, iar daca unul dintre voi este pilot moto asta iar nu inseamna ca nu are voie sa stea intr-un birou.

Zi buna sa aveti domnilor!

Domnule "soarece de birou" :baldy: cum va intelegeti doi soareci intr-un birou? Ca posesor de gsxr ar trebui sa sti ca nu prea avem ce sa vorbim despre gsxr, probleme tehnice nu avem, electrica este ok, fi sigur ca daca avea cineva probleme posta aici, dar in lipsa problemelor nu putem tine topicurile goale, intr-o zi am sa beau otrava si gata, chiar este imposibil sa postezi strict pe subiect, in cazul asta.

spre ex asta iarna ce mama dreacu era sa facem sa vorbim de moni si iri? Chiar nu inteleg postul tau, per bune, :)

Uite daca vrei tu sa fim full on topic eu pot sa spun ca toata discutia a fost on topic, pentru ca topicul nu se adreseaza motocicletei in sine, se adreseaza detinatorilor de gsxr, adica intra si caracterele aici, si pataniile, si motivul pentru care nu poate sa-si cumpere scarita rupta asta vara, eu vreau sa stiu motivul..ai dat banii imprumut !! Cui ai dat banii imprumut vreau sa stiu!! si asa mai departe, cred ca am fost explicit si am reusit sa ma fac inteles in ciuda gravei mele probleme cu exprimarea "virtuala" care se datoreaza unor abuzuri suferite in copilarie..glumesc desigur n-am nici pe dracu!!

Apropo eu vreau sa excelez in arta de a face love, sa fiu cat mai mascul, barbat de barbat cu voce groasa si par pe piept.

Sanatate si virtute!!

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo eu vreau sa excelez in arta de a face love, sa fiu cat mai mascul, barbat de barbat cu voce groasa si par pe piept.

 

e clar aladin , folosesti produse pe baza de pro testosteron =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule "soarece de birou" :baldy: cum va intelegeti doi soareci intr-un birou?

Din fericire pentru mine sunt singur in birou. de... eu si aici excelez. :D

Gata! Promit ca ma retrag de aici si va las sa va desfasurati :)

Si din nou imi cer scuze pentru deranj. (daca taceam filozof ramaneam)

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Florin -v: Vezi daca nu citesti cu atentie? :baldy: Ei au spus-o de mai multe ori, vor sa ajunga din urma topicul CBR-istilor la numarul de posturi. :)

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, atata vreme cat nu ne scoatem ochii cum sunt multe alte topicuri, eu unu zic ca ne putem povesti orice :)

chiar nu poti scrie la nesfarsit strict despre motorul tau sau a altuia, mai trebuie diversificat, parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Florin -v: Vezi daca nu citesti cu atentie? :D Ei au spus-o de mai multe ori, vor sa ajunga din urma topicul CBR-istilor la numarul de posturi. :)

 

care topic mai Nicule?! abia daca aveti 200 pagini..900 rr nu se pune ca nu face fata nici unui gixxer de 750 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florine ... eu zic ca sunteti doi ..unul mai mare si unul mai mic adica mouse de la calculator... sau daca ai laptop ai si mouse ...cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florine ... eu zic ca sunteti doi ..unul mai mare si unul mai mic adica mouse de la calculator... sau daca ai laptop ai si mouse ...cred.

 

 

 

si acum sa fim pe topic ...o intalnire d-aia sexy facem si noi? ... si apropo ...care ai de vanzare o sirena ? sa o schimb pe aia la alarma? ..inca nu terorizez vecinii destul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ne intalnim despre ce vorbim, vorbim on topic ? :)

Mesaj completat

si acum sa fim pe topic ...o intalnire d-aia sexy facem si noi? ... si apropo ...care ai de vanzare o sirena ? sa o schimb pe aia la alarma? ..inca nu terorizez vecinii destul

Frate ... o ti pe strada... Doamne.... :D mai bine ma culk afara decat sa stau cu teama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un nou sezon,o noua propunere de intalneala ! :)

BIG NO NO :D

iar vine unu cu scuterul unu cu masina

2 vin efectiv cu gsx-rul - iar eu vin cu zzr-ul :D

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vin cu honda, dar promit ca pun stickere de gsxr

atunci esti acceptat - loganul a fost

scuterul este

 

de ce nu?!

 

pustiu cred ca ai gresit topicul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne
si acum sa fim pe topic ...o intalnire d-aia sexy facem si noi? ... si apropo ...care ai de vanzare o sirena ? sa o schimb pe aia la alarma? ..inca nu terorizez vecinii destul

 

Bre' kidule,nu iti e mila sa lasi mobra-n ploaie? trec zilinic si o vad...chiar ma gandeam zilele trecute cand ploua..daca ai pus husa pe mobra

 

poate ne vedem la smaeb...ca si anul trecut

 

Mesaj completat

BIG NO NO :)

iar vine unu cu scuterul unu cu masina

2 vin efectiv cu gsx-rul - iar eu vin cu zzr-ul :D

 

Daca mai are cineva vreo idee geniala sa mergem peste ceberisti,eu de-al drak ce sunt o sa demontez carenele scuterului si vin cu el la..intalnire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...