Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

Salutare,am si eu o problema la un K1,are relantiul cam mic si as vrea sa il mai maresc un pic pe la 1000 sau 1200 rpm si apelez la bunatatea voastra sa imi spuneti si mie de unde se regleaza turatia. Va Multumesc!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare,am si eu o problema la un K1,are relantiul cam mic si as vrea sa il mai maresc un pic pe la 1000 sau 1200 rpm si apelez la bunatatea voastra sa imi spuneti si mie de unde se regleaza turatia. Va Multumesc!!!

 

Ridici rezervorul si in partea stanga o sa vezi un surubel...dai de el :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un bixenon pe 1000 rr 2005 cam cat ar costa, erau cativa oameni care aduceau si montau..imi puteti spune cum e pe 1000 rr si cine aduce?

Nu inteleg nimik. U ai r1,intrebi de honda si postezi pe suzuki?!?!?!??cum e asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) "Nu inteleg nimik. U ai r1,intrebi de honda si postezi pe suzuki?!?!?!??cum e asta?" Spuse KAWASAKIMANN

da mati prins voi repede... eu am facut de 2 luni cerere de schimbare id dar nu baga nimeni de seama....suzukimann

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine ati renunta de tot la firme sau modele ca nu stiti ce rezerva viitorul, poate castigati la loto si atunci numai motociclete excentrice :)

Cum ar fi ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exemplu: http://www.libertatea.ro/detalii/articol/c...0-e-292213.html

 

am zis si eu asa.... dar deja s-au lovit o data de schimbarea nick-ului din cauza unui model de motocicleta precedent, nu ar mai trebui sa repete greseala (poate nu o sa detina toata viata gsx-r600, poate o sa treaca la 750, 1000 cmc; atunci ce face, schimba nick-ul odata cu fiecare model ?)

Mesaj completat

later edit: era vorba de k3, k5 - poate in viitor o sa aiba k13, who knows ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit ca nu cred ca schimba careva id-urile pe aici... ca si eu stau de ceva timp sa imi puna alecs_k5 dar degeaba;)

 

Cre ca imi aduc aminte de tine - ai avut un 1000rr si ti-ai cumparat un PC si nu ai stiut ce sa faci cu el...ca iti dadea cu virgula pe dyno...Imi aduc aminte bine sau era altu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar yosimura. Carbon. TriovalA. K6 1000

Mesaj completat

Cumpar yosimura. Carbon. TriovalA. K6 1000

Mesaj completat

Cumpar yosimura. Carbon. TriovalA. K6 1000

Mesaj completat

Cumpar yosimura. Carbon. TriovalA. K6 1000

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

datorita super drumurilor din romania....am ramas si eu fara lens cover(far de k5),dupa ce am dat peste o portiune de drum catastrofal la vreo 70kmh.adica a cazut de pe far si poc sub roti....nu aveti idee(nu imi ziceti ebay ca de acolo l-am luat) daca are cineva prin romanica unul de vanzare?noroc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar yosimura. Carbon. TriovalA. K6 1000

Mesaj completat

Cumpar yosimura. Carbon. TriovalA. K6 1000

Mesaj completat

Cumpar yosimura. Carbon. TriovalA. K6 1000

Mesaj completat

Cumpar yosimura. Carbon. TriovalA. K6 1000

 

poate te intereseaza un racefit growler+pc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

k5 de cat??? ca am eu unul FULL BLACK pt un k5 1000 ca eu l-am luat si nu il folosesc deloc :)

 

750,din pacate :) ......sincer nu prea mai am chef sa il iau de pe ebay,pt suma aia nu merita platit transportul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

k5 de cat??? ca am eu unul FULL BLACK pt un k5 1000 ca eu l-am luat si nu il folosesc deloc :)

Bai bine ... ca nu pui manelaria aia acolo .. strici tot aspectul de bestie cu farul negru.

Mesaj completat

Cumpar yosimura. Carbon. TriovalA. K6 1000

Mesaj completat

Cumpar yosimura. Carbon. TriovalA. K6 1000

Mesaj completat

Cumpar yosimura. Carbon. TriovalA. K6 1000

Mesaj completat

Cumpar yosimura. Carbon. TriovalA. K6 1000

Baiatul asta sta in Buzau si intamplator suntem si preteni si... noi doi avem cele mai frumoase motociclete de viteza din Buzau ...si .. rivalizam putin asa.. si problema numarul 1 este ca eu pe gixerul meu am toba si el nu are si.... :) este cam ultima chestie care poate sa o faca sa-mi fure titlul.. si va rog frumos daca se poate sa nu-i dati toba si sa-l impiedicati sa obtina toba triovala de carbon ca daca vad asa ceva pe motocicleta lui nu stiu ce fac... doamne fereste!! Deci .. nu ma supar daca pune orice alta toba.. dar daca pune yosimura triovala de carbon o iau razna si-mi dau foc la motocicleta! Ma las de motociclism!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai bine ... ca nu pui manelaria aia acolo .. strici tot aspectul de bestie cu farul negru.

Mesaj completat

 

Baiatul asta sta in Buzau si intamplator suntem si preteni si... noi doi avem cele mai frumoase motociclete de viteza din Buzau ...si .. rivalizam putin asa.. si problema numarul 1 este ca eu pe gixerul meu am toba si el nu are si.... :) este cam ultima chestie care poate sa o faca sa-mi fure titlul.. si va rog frumos daca se poate sa nu-i dati toba si sa-l impiedicati sa obtina toba triovala de carbon ca daca vad asa ceva pe motocicleta lui nu stiu ce fac... doamne fereste!! Deci .. nu ma supar daca pune orice alta toba.. dar daca pune yosimura triovala de carbon o iau razna si-mi dau foc la motocicleta! Ma las de motociclism!!

iti dau voie sa te uiti zilnik la motocicleta mea sati curga balele.aia nui toba ma e trompeta... hahahhahahahahahh

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine ma poate ajuta si pe intr-o problema vreau sa imi fac si eu carena fata, prizele de aer si coditza din fibra de sticla(modelul k8 de 1000) care este f de treaba sa doneze din timpul lui sa pot sa ii fac si eu niste poze si sa iau niste dimensiuni macar, cine ar avea un set de carene de pista sau genu si mi le poate imprumuta macar sa le copiez as fi recunoscator maxim :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...