Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

George(TNG) 0722537975

sta in Ciolpani , te rezolva 100%

 

acum am vazut ca esti din bz , cre`k ramai cu ea asa:))=)) glumesc ...

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George(TNG) 0722537975

sta in Ciolpani , te rezolva 100%

 

acum am vazut ca esti din bz , cre`k ramai cu ea asa:))=)) glumesc ...

 

Multam

Acuma daca sunt din Buzau nu o sa ramin cu ea asa

Trebuie sa gasesc pe cineva ca doar sunt buzoian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut in parcare la smaeb gsx-r 1000cmc 2010 (unul alb) - cel mai frumos miar + ca este 'chitit', mai compact decat 1000rr .

 

ps: pana la urma tot m-am plimbat cu geaca moto, Suzuki Gsx-r, o luasem sa o vada cineva in vederea cumpararii (bine ca am luat-o ca era frig :bounce: )

Editat de theos_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

delu ! btw mandibula in we se trezeste devreme 7-8 am.

pt ca nu tb sa ajunga la munca, nu-l asteapta nimeni ...

in cursul saptamanii e alta poveste. ce pll e director !

 

slab smaeb. foarte slab.

erau totusi cateva magazine care aveau discounturi considerabile,

iar altele care vin cu aceeasi marfa de vreo 4 ani, doar ca au mai umflat preturile.

( mymoto, un autocolant de imita carbonu de lipit pe ghidon - 66 de roni. in fiecare an ma duc si

ii verific pretul. cred ca a expirat si adezivul dp el. )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Anul asta a fost jalnic la smaeb,din punctul de vedere al prezentei ,,producatorilor''.Mai multi expozanti cu scutere decat cu motoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai zic nimic... nu m-a incantat deloc. am fost sa vad si eu preturile si ce e pe acolo dar am ramas cu un gust amar cand am vazut ca la honda acelasi combinezon care eu l-am luat cu 1355 de la mymoto era 1870 si mai era si redus cu 45%. a fost ok ca la elf am putut platii cu cardul cheia care trebuia sa o iau. una peste alta desi a fost asa cum a fost mai bine ca a fost. ca daca nu era iar apareau carcotasii ca de ce nu s-a tinut si etc. cu bune cu rele a fost ok ca ne-am intalnit si noi mai mult(motociclisti nu gixeristi).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa privim normal evenimentul... cum este posibil sa-mi spuna ca daca ma duc pana afara trebuie sa platesc iar.. am fost cu un pretenar care si-a luat comb. si nu putea sa mearga cu el in mana pe acolo trebuia sa-l duca la masina.. sa vad ce scuza gaseste cineva destept la asta..(atentie ca am deja replica la eventualul raspuns stereotip) sau faza cu unicul gratar cu o coada de 500 de metri, pai orgizatorule lasa dracului si pe altul cu taraba sa faca carne coapta nu numai tu sa ai monopol ca fi sigur ca nu statea gratarul degeaba ca va lua clentii.. a trebuit sa caut un restaurant unde am asteptat o ora si 20 minute pana a venit haleul ( se numeste "la gili " ) ca nu BUCURESTIUL ESTE TOATA TARA, A VENIT LUME DIN TOATA TARA SA VA VADA PE VOI CAT SUNTETI DE "ROMANI" (asta nu inteleg nici tampitii din conducere .. ca Bucurestiul este nimic in comparatie cu marea masa, exact ca cu.rvele aste de pe la tv .. romania este bucurestiul .. proastelor) ... eeee oricum eu o iau ca pe o japca specifica golanilor si oportunistilor.. totul inseamna bani, nu ma leg de faptul ca nu era marfa ca anii trecuti este si normal.. viata timpul si lipsa de bani a romanului a complotat la lipsa unor lucruri reprezentative unui salon moto.. este si normal atat timp cat nu este cerere ce dracu sa faca.. eu consider ca ala este nivelul nostru la capitolul marfa.

Rusine mare mare... nici in lumea asta nu exista o gandire multilaterala si sloboda, tot furatul caciula unul la altul predomina..

Organizatorule ... alta data sa te gandesti 3 minute (ca este foarte simplu) singur la: ... intru.., platesc , vad aia aia ma taie pisarea , me foame , ce mananc? esentialele de supravietuit, pai eu bat drumul pana acolo sa parchez masina la 3,5 km, si sa mananc la mama dracu, era peste nivelul acceptat de mine sa mananc pilaf cu o pulpita la 12 lei adica dublu la pret ... ee daca esti al dracului ma duc si mananc la gili !! si dute dreacu cu pilaful tau.. este posibil asa ceva? EEE pentru o clipa am uitat ca sunt in romania tara unde japca si furtul au devenit sporturi nationale.. oricum rusine ma !! daca stiu ca nu pot nu fac , decat sa pun lumea de buna credinta pe drum, adica oameni normali care nu ti-au gresit cu absolut nimic !!!!!!!! Au stat ei asa sa se gandeasca.. eminentele.. pai ce dreacu facem de mancare.. ca aici nu putem sa-i pacalim sa le dam nimic cu paine.. ce facem ? Gata facem pilaf , adica pui orezul la fiert cu putin delicat si gata.. cred ca le pare rau si de ala.. Rusine ma ... si sunt sigur ca intra si pe aici si tin ei lectii de moralitate.. oricum faptul este consumat si a fost o lectie pentru noi toti, nu sunt obligat sa mananc rahatul ala de pilaf si ciocanelul ala de 15 grame, nu vreau si voi trebuie sa stiti ca nu este frumos sa ma obligi sa mananc pilaf daca nu vreau, ca asta ai facut cand ma pui sa mai plates odata.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca bine mai spui mah aladine... eu nu ma bag sa critic ca nu sunt in masura.. mi-am dat o parere despre ce si cum a fost la salon din pct meu de vedere. oricum la fel cum am zis si mai sus, cred ca ar fi fost mai rau daca nu se tinea. voi de ce parere sunteti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar eu ce sa mai zic ca am venit de la craiova special ? macar am venit de sambata seara si am iesit prin baruri pana m-am facut praf (singurul lucru bun) :D

nu am avut asteptari ca sa nu fiu dezamagit, oricum a fost MULT mai slab decat anul trecut. mi-am luat luat o cagula de la kronau cu 9 lei sa nu vin cu mana goala acasa. aaa, a mai fost stunt-ul si parcarea cu motociclete ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, una peste alta,

bine ca s-a tinut !

felicitari celor din bistrita sau din targu mures,

cei care aveau oferta cu gecile FLM la 300 de roni.

si celor de la scorpio, unde in toata aglomeratia de la ei din stand, mi-au sarit

in ochi cizmele de la diadora la 550 de roni, care erau acum 2 ani 800.

numai cuvinte de lauda pt astfel de comercianti.

asa ca ... vand pusca si-mi iau cizme !

Editat de mandibula
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite-i, ma, ce se oftica. :P

Todea a pus poze la noi si nu l-a facut nimeni idiot (postul). Got it? :D

 

Si ca sa fiu offtopic: Upi, misto jucarie ti-ai luat! Felicitari! ;)

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit ca oricum nu are ce sa vada mare lucru . Slab rau anul asta . Si in materie de fumei si de motoare si echipamente .

ce a fost sambata si duminica nu a fost smaeb - a fost un fel de adunare de vanzatori si cam atat

 

cei de la BMW au venit cu mobrele - colitia romana si ei tot cu BMW si un trike - cei de la linhai stateau dubios in spate

 

 

sincer cei 10 lei dati la intrare ... i-as fi dat cu drag doar sa ajung mai aproape de acel C130 Hercules

 

singurii care au avut "promotii" au fost cei de la kronau - toata stima - si-a luat un amic o casca la 302 lei de la ei - cateva standuri mai incolo aceeasi casca (inclusiv coloristica) 155 euro

 

aaa da si au mai fost si cei de la Scorpio - au avut ceva promotii la castile HJC

 

in rest pauza si numai gunoape preturi piperate - geaca Berik - 700 de lei in magazin - la asa zisul SMAEB 1699 de lei WTF?

Mesaj completat

Posturi inteligente ca ale tale ;) cu cat mai multe cu atat mai bine :D

amice ... o arzi aiurea pe un topic unde nu iti ai locul - stanga imprejur la topicul tau de R1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne
Posturi inteligente ca ale tale :P cu cat mai multe cu atat mai bine :P

 

Daca postul tau avea vreun inteles,acceptam.Insa tu te-ai trezit sa pui o poza cu onda pe topicul nostru

Care e spilu? vrei sa faci flame....ca de caterinca nu te ,,vad'' in stare

 

 

Acu sa spun ceva.Eu sunt ochelarist si sunt aragazuri cu doua arzatoare care incearca/au incercat sa ma jigneasca spunandu-mi aragaz cu patru ochi ;) :D Sa mai spun ca si matul meu e mai inteligent decat aia,care in prostia lor cred/au crezut ca spun cel mai genial lucru

Nu de alta dar pe mine fie ma amuza,fie imi e mila de prostia lor

 

 

 

Ai ceva entelegent de spus,spune ca nu se supara niminea,dar fa-o cu talent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...