Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

Daca te uiti pe la Furturi aici pe forum, o sa vezi ca s-au strofocat ei si pentru mai putini bani .. asta e. Intre timp am mutat-o in spatele blocului, unde chiar daca nu e camera video, e chiar sub geamul meu (eu stau la et 1) si e o alee ... nu pot intra masinile pe aici. Deci chiar de taie lantul .. o sa le fie nitel greu sa o ia pe sus pana la o masina.

 

Ah, am si un magazin nonstop mic, de cartier, din care se poate vedea mobra. Speram sa fie bine :D Stii tu cum e.. prima mobra ... primele nopti afara .. pana te obisnuiesti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator Adrian

Da ... te cred, oricum din Roman i-a suflat motorul din fata scarii cat a urcat baiatul pana sus sa bea o gura de apa ... deci !!!...

 

Am fost ieri pana in Roman,daca stiam,nu ma mai duceam :( daca-mi fura cineva si mie cazanul :)))

 

 

ontopic: nu vreau sa stiu ce crizati ati fi fost daca aveati un K9 sau ceva, cred ca plateati un boschetar cu jumate de norma sa-l pazeasca......

Editat de Adrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Am fost ieri pana in Roman,daca stiam,nu ma mai duceam :( daca-mi fura cineva si mie cazanul :)))

 

 

ontopic: nu vreau sa stiu ce crizati ati fi fost daca aveati un K9 sau ceva, cred ca plateati un boschetar cu jumate de norma sa-l pazeasca......

Daca aveam k9 imi faceam cazemata in jurul ei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scarto ... crede-ma ca si in cazul meu am trudit ceva timp sa strang bani pentru el ... sunt in acelasi sentiment ... Orice mobra, masina, bun am avea ... e al nostru si pentru asta nu are nimeni dreptul sa il ia, sa il strice etc etc ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CUMPAR K5 !!!!!!!!!!!!

iti urez SUCCES,am cautat 9 luni pana am gasit unul cum a iesit din fabrica! daca nu esti asa pretentios sper sa ai NOROC sa gasesti mai rpd!

 

am 2 prieteni care au cumpara 2 k5`uri excelente raport calitate/pret in ultimele luni ,mai ex un k5 si un k6

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja mi-au schimbat pompa de frana la Motor Team.

Comanda de piesa, inlocuit pompa veche, lichid de frana aerisit etc. 0 lei.

Pompa noua arata putin diferit si are alta culoare.

Se simte vreo diferenta la franare? Sesizabila ma refer?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit si eu cu cei de la Motor Team in dimineata asta si din pacate, momentan, au stopat schimbarea pompelor de frana, care fac subiectul rechemarii, deoarece cei de la Suzuki le decontau banii abia dupa 3 luni. In acest moment se fac doar programari iar cand se va rezolva problema cu banii vor reincepe sa cheme lumea in service.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CUMPAR K5 !!!!!!!!!!!

ZONA CLUJ!!!!!!!!

Frate, daca ai vrea sa cumperi ai rupe site`urile, forumurile in doua cautand, dand telefoane, mergand in diverse locuri (pe langa cluj, nu care cumva sa faci bataturi la anvelopele masinii, daca ai merge mai departe), acu pe bune? ... Baga mare cautare, nu astepta mura`n gura !!! ...

Editat de zapp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand o singura zi libera pe saptamana am zis sa mai mesteresc pe la mobra

am montat ce mai aveam la motocicleta din carenele de curse am tras cateva foto(Adriane sa nu ma certi ca nu sunt facute cu dslr`ul) si acum ma apuc de un desen pentru ea,am scos pozele la imprimanta ,mi-am luat creioane colorate,guma de sters,ascutitoare si ma apuc de treaba ,saptamana aceasta sper sa adaptez lupa pt masca fata si sa o duc la vopsit

Nu am montat inca scaritele pt ca nu a sosit QS`ul .

post-33534-0-12501800-1395672394_thumb.jpgpost-33534-0-65039700-1395672397_thumb.jpgpost-33534-0-72069600-1395672400_thumb.jpgpost-33534-0-09084500-1395672404_thumb.jpgpost-33534-0-11884800-1395672405_thumb.jpgpost-33534-0-52458300-1395672405_thumb.jpgpost-33534-0-91195700-1395672405_thumb.jpgpost-33534-0-12850900-1395672409_thumb.jpgpost-33534-0-59573000-1395672411_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand o singura zi libera pe saptamana am zis sa mai mesteresc pe la mobra

am montat ce mai aveam la motocicleta din carenele de curse am tras cateva foto(Adriane sa nu ma certi ca nu sunt facute cu dslr`ul) si acum ma apuc de un desen pentru ea,am scos pozele la imprimanta ,mi-am luat creioane colorate,guma de sters,ascutitoare si ma apuc de treaba ,saptamana aceasta sper sa adaptez lupa pt masca fata si sa o duc la vopsit

Nu am montat inca scaritele pt ca nu a sosit QS`ul .

2.jpg 3.jpg 4.jpg 7.jpg Fotografie-0161.jpg Fotografie-0162.jpg Fotografie-0163.jpg Photo0045.jpg Photo0050.jpg

Felicitari bre! mai ai un pic :)

Ce e in alea 3 poze? Ca nu reusesc sa imi dau seama...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

eu nu inteleg o treaba...

 

tu ai dat jos carenel stock (inclusiv fata, cu farul etc) pt a lua carene de pista si pt a le pune FAR ? wtf?

 

o vei folosi exclusiv pe pista? daca da, de ce-i mai pui becuri?

 

sau vrei sa o folosesti si pe strada, sa ramana cu nr de inmatriculare etc, si daca pici pe jos,sa nu strici carenele stock,ca apoi sa o vinzi cu "15.000 km, necazuta,nedusa pe pista" ?:)))))))

 

trecand peste sarcasmul meu,chiar nu inteleg ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie-mi trebuie un far cat sa nu ma opreasca politia de la mine de acasa pana la TNG !

nu sunt mecanic sa ma ocup singur de ea si ca sa fac teste trebuie sa ies cu ea pe strada nu sa astept pana la circuit sa testez .Unde sta TNG "trec limita de judet" si nu vreau sa ma milogesc de nimeni ,de aceea vreau sa-mi fac viata cat usoara!

Ce a zis Dabija Adita ? :))



te salut prietene



daca nu te multumeste raspunsul o sa incerc sa te mint sa improvizez ceva :) ,glumesc...

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am cum sa o rezolv Bogdane pt ca-mi trebuie asta

Shift rod measurment guide.pdf si nu stiu inca care este lungime corecta

Multumesc !

 

 

 

 

@Andrei

$(KGrHqF,!k0E8JWrC,hWBPFZInLsBg~~60_58.JPG

Gata,am inteles. Totusi,ce ai acolo sunt proiectoate auto,fara lupa,fara nimic care daca nu ma insel sunt facute sa bata mai in lateral. Iti urez succes in ale monta. Vezi ca sunt pe net lupe cu bec xenon,rotunde,simple,si tin sa cred ca si vezi ceva cu el. Adica daca pui far,pune'l sa lumineze,sa vezi si sa fi vazut.

Nu de alta dar tot cred ca o sa mai iesi si pe afara :P

 

In alta ordine de idei,sambata mi-am montat si eu scaritele,toate bune si frumoase dar parca nu ma multumesc atat de mult,as fi vrut sa fie mai in spate si mai inalte. Diferenta de pozitie nu e foarte mare fata de cele originale.

post-41390-0-58182800-1395693720_thumb.jpg

post-41390-0-52666800-1395693744_thumb.jpg

Editat de saian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

pai ce n-o duci pe platforma la TNG?

 

iar de teste, poti gasi o zona in afara orasului, si o testezi acolo (dusa cu platforma,evident).

 

oricum ce faci tu nu e legal, daca e sa fim ''la sange'',deci daca dai peste un gabor cu exces de zel, te fu.te oricum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...