Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Luate de unde? ce pret? vreo diferenta?

 

VIndea cineva aici pe forum o pereche (de pe un srad si nu stiu daca se potrivesc pe k1) si ma gandeam sa le iau, dar trebuiesc masurate intai si ce am auzit de astea wave asa ar fi ca mananca placutele de frana mai repede. asa e?

Editat de Ashtray
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luate de unde? ce pret? vreo diferenta?

 

VIndea cineva aici pe forum o pereche (de pe un srad si nu stiu daca se potrivesc pe k1) si ma gandeam sa le iau, dar trebuiesc masurate intai si ce am auzit de astea wave asa ar fi ca mananca placutele de frana mai repede. asa e?

Sunt identice cu ale tale.Etrierii deasemenea sunt la fel ca si ai tai,deci se potrivesc.Le am de 4 ani de cand am motocicleta,cumparate de pe ebay din UK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu asta, tocmai de aceea caut sa le schimb...sunt sub limita dar nu cu mult...si incerc sa vad cu ce a schimbat lumea si ce parere are despre achizitie...

 

altcineva a mai schimbat?

Editat de Ashtray
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mananca placutele repede? Esti multumit de ele? La franari de urgenta au vreo vibratie ceva?

Am placute CL(sinterizate) de 2 ani si fac in jur de 7000 pe an.Sunt multimit de ele.La franare,nu simt nimic.Am pus frana destul de brusca si la 220 si la fel n-am simtit nimic.Eu unu sunt mai "defect" de fel si am preferat sa bag peste 700 euro in frane,in conditia in care motorul meu nu valoreaza 1500,dar de...cu franele nu te joci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici al meu nu mai valoreaza peste 1500 dar tot as dori sa schimb discurile si incerc sa gasesc o varianta accesibila...ca totusi 1000ron bucata nu am de unde sa dau (daca as avea as da)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai facut foarte bine !

 

felicitari !

La noi in tara se schimba motocicleta cu totu:))

 

Nici al meu nu mai valoreaza peste 1500 dar tot as dori sa schimb discurile si incerc sa gasesc o varianta accesibila...ca totusi 1000ron bucata nu am de unde sa dau (daca as avea as da)...

Eu am dat 450 E pe ele atunci si au peste 18000 de cand le am.Ma rog eu nu merg agresiv cu motocicleta cu toate ca se poate.Prefer sa fac drumuri lungi si sa evit orasul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca poti sa imi spui ce scrie pe ele ar fi minunat sa pot sa le caut si eu sa vad ce preturi sunt...Stiu ca scrie Braking STX200(parca) si un cod mai lung..

Fac o poza in seara asta ca o am in garaj de vreo 2 saptamani pentru ca vremea e foaaaaarte frumoasa aici asa ca nu vreau sa fac insolatie de la atata soare:P.Revin diseara dupa 20 cu cateva poze mai amanuntite sau iti zic exact ce scrie pe ele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ,

 

 

O recomandare pt BI-Xenon ?ati pus la vreun service ?Oare cei de la motor team se ocupa si cu asa ceva ?

Un brand anume sau ...oricum vreau sa fie ceva bun calitativ .

Multumesc .



edit : Suzuki Gsx-R 750 k8 .



nimeni ?toata lumea e la plimbarica ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa pui doar instalatia xenon in farurile stock? Sau ai de gand sa iti modifici farurile originale si sa pui lupe bi-xenon aftermarket? K8 750 parca are faza scurta pe lupa pe mijloc, si in laterale faza lunga pe oglinda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!!!cu intarziere :)

 

 

Am reusit sa imi vopsesc o parte din carene la batrana,mai am codita,caruia trebuie sa ii modific ceva

10271209_275567555957652_451086947466382



Abia astept sa vad cum vin pe mobra :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...