Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

salut classalex,toba a mers prinsa direct,e pe acelas sistem de 4 suruburi nu am facut nici o modificare

capacul monopost il caut si eu,am gasit ceva la 80e + vopsit, stikerit......mai caut

sunt de langa buc din otopeni

a trebuit sa scurtez putin suruburile de la toba,era flansa de la galerie prea subtire,suruburile se infileteaza in toba

Editat de dragos1972
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut classalex,toba a mers prinsa direct,e pe acelas sistem de 4 suruburi nu am facut nici o modificare

capacul monopost il caut si eu,am gasit ceva la 80e + vopsit, stikerit......mai caut

sunt de langa buc din otopeni

a trebuit sa scurtez putin suruburile de la toba,era flansa de la galerie prea subtire,suruburile se infileteaza in toba

Da,nu merita capacul ala 100E,macar daca l-am gasi rosu direct.Parbriz vreau sa-i cumpar si eu,sa vad unde o sa gasesc unul mai ieftin.Puig sau Mra.Iti place motoreta?Mie imi place f mult,le compar cu anterioarele 3,cu care cred ca nu are nici o legatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parbriz te sfatuiesc sa i-ti iei ceva prin care sa vezi cat de cat,prin asta inchis nu vezi nimic si la viteze mari e un pic incomod trebuind sa te uiti peste el,se micsoreaza "ecranul" in partea de jos

asa arata fff bine pe motoreta si castigi la stat "drept" ceva km/h in plus(sparge aerul mult mai bine)

al meu e de la puig, luat de pe bd timisoara anul trecut cand am luat motoreta

motoreta i-mi place f mult,dar nu am apucat sa fac cu ea decat 7000 km anul asta....lipsa de timp,copil mic 1an si o luna acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

In speranta ca postez unde trebuie, as avea nevoie de capacul care este in partea stanga la cutia de viteze pentru un Suzuki GSXR K3. Capacul respectiv este crapat si curge ulei.

Multzam pentru ajutor

 

mda... capacul de la alternator, sau stator,

 

tb sa stai la coada !

daca vrei unul nou iti dau nr de telefon al unui tip care-l vinde cu 320 RONI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parbriz te sfatuiesc sa i-ti iei ceva prin care sa vezi cat de cat,prin asta inchis nu vezi nimic si la viteze mari e un pic incomod trebuind sa te uiti peste el,se micsoreaza "ecranul" in partea de jos

asa arata fff bine pe motoreta si castigi la stat "drept" ceva km/h in plus(sparge aerul mult mai bine)

al meu e de la puig, luat de pe bd timisoara anul trecut cand am luat motoreta

motoreta i-mi place f mult,dar nu am apucat sa fac cu ea decat 7000 km anul asta....lipsa de timp,copil mic 1an si o luna acum

Sa-ti traiasca bebelu,sa fie sanatos.

Da,cand apar astia micii,se cam schimba treburile,numai este timp personal prea mult.E bine totusi ca nu renunti la moto,spun asta,ptr ca mute cunostinte de ale mele au renuntat,pe motive materiale,sau griji...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, daca are cineva de vanzare niste piese, care in urma unui accident sunt ireparabile, pt un gsxr 750 2002 sau componente pe parte electrica, sunt interesat si dispus sa le iau!

In principiu ma intereseaza o furca fata INDOITA(e bine dc are si roata si discurile indoite)

releu incarcare, CDI,rampa injectie,bobone - DEFECTE TOATE.

 

Contact - 0761 093 046

- 0743 162 362

Scuze ca am postat aici, dar poate ma puteti ajuta, ca...cu asigurarile din Ro prevad ca mi-o iau in mana tare de tot. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai dak nu s-a facut am putea trage una in 2010 :rolleyes:

e de preferabil sa adunam de pe acuma sfaturi ideii locatia data etc..eventual putem face un topic unde sa adunam toate informatiile..ce ziceti? oricum sunt destui posesori si ar putea sa iasa ceva mare..am putea chiar infiintza un club cu membri din toata tara :D visez sau chiar se poate??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea pare interesata lumea sau poate ca e cale lunga pana la vara...lasa radule ca ne facem noi club ;)

dupa cum am mai spus este ffff greu sa organizezi o intrunire<DAR NU INPOSIBIL SI AS VREA LA ANU SA O FACEM>

intradevar vara e departe dar am putea la nivelul comunitatilor locale sa ne alegem o zi pe saptamana<de preferabil aceiasi peste tot>si o locatie unde sa ne intalnim si sa punem tara la cale<ex. cei cu r1 joia la academie>

cred ca numai dupa ce ne vom strange mai multi la un loc se va putea lua o hotarare asupra locatiei si a datei<ma mai uit pe net la intrunirile de hayabusa si ma ia capu>

oricum asta e doar o parere personala, asa ca daca aveti alte idei le asteptam expuse :bow:

Mesaj completat

ps. cu gsxr.ro ce s-a intamplat?

Editat de kelu 265
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parbriz te sfatuiesc sa i-ti iei ceva prin care sa vezi cat de cat,prin asta inchis nu vezi nimic si la viteze mari e un pic incomod trebuind sa te uiti peste el,se micsoreaza "ecranul" in partea de jos

asa arata fff bine pe motoreta si castigi la stat "drept" ceva km/h in plus(sparge aerul mult mai bine)

al meu e de la puig, luat de pe bd timisoara anul trecut cand am luat motoreta

motoreta i-mi place f mult,dar nu am apucat sa fac cu ea decat 7000 km anul asta....lipsa de timp,copil mic 1an si o luna acum

Dragos,am gasit capac monopost la BS Motors,faci comanda si-ti vine nou frumos,si pe culoare,la 120euro.Eu zic ca este super ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...