Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

wildqeo vorbeste mai bine cu mac de la timisoara si i-ti va explica el cum sta treaba cu 190 pe spate si cum a spus nyt de la el poti sa-ti comanzi gumele

este super ok mac, de la el am luat eu si cativa prieteni deai mei gume si nu numai

te va ajuta cu multe sfaturi

 

 

Multumesc mult pt sfat, am sa iau legatura cu el! B) numai bine si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ba, io am Pirelli Dragon Supercorsa, le-am luat second (date pe pista in campionatul national), am deja cu ele 8000 de km si mai merg inca cel putin 2-3 mii. Evident fara burn...

Urmatoarele vor fi acelasi tip, dar noi, sunt super multumit.

Numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiam ca 190 e mai bun pe curbe in schimb ce 180 mai bun pe linii drepte si diferenta cred ca se observa numai la utilizarile la limita curbe chiar pe margine si viteze de top

cam da... din cate vad cel de 190 iti permite sa te inclini mai mult...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos gixxer , otto.tun ! Dar schema de culori nu pare cea originala . Care-i povestea ei ?

 

povestea nu e una complicata, dar nici simpla.

 

la baza e pe colorit negru-portocaliu, e editia limitata.in plus, mai are niste stick-uri care o personalizeaza putin.am luat-o de la un amic bun, el a luat-o pe comanda de la suzuki,fata de culorile de baza, a fost cu 800 iepuroi peste din cate stiu.eu am dat un repsol echipat la schimb 2005 plus ceva diferenta.

motocicleta mergea tare,totusi mai trebuie optimizata, suspensie si chiar frane ma gandesc pana la primavara.sa vad cum ies cu bugetul;daca vrei si ai cu ce, poti sa o faci de 10000000 euroi.numai ca trebuie sa se si reflecte in ceea ce faci cu ea, daca mergi pana la piata dupa castraveti, mai mult nu ai nevoie.

Mesaj completat

misto toba, cum suna ?

 

mersi, am crezut ca nu suna in halul asta;pe Romania nu sunt prea multe modelul asta, sau cel putin nu am prea vazut eu.am primit-o din italia, a fost folosita exclusiv pe pista(vreo 1500km, apoi omul a trecut la K9 ).sunt 2, normal, si cu Y-ul de jos, am scos beleaua aia de catalizator, acum motorul e mai usor cu vreo 10 kile.

suna foarte tare,daca ma intelegi.

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

povestea nu e una complicata, dar nici simpla.

 

la baza e pe colorit negru-portocaliu, e editia limitata.in plus, mai are niste stick-uri care o personalizeaza putin.am luat-o de la un amic bun, el a luat-o pe comanda de la suzuki,fata de culorile de baza, a fost cu 800 iepuroi peste din cate stiu.eu am dat un repsol echipat la schimb 2005 plus ceva diferenta.

motocicleta mergea tare,totusi mai trebuie optimizata, suspensie si chiar frane ma gandesc pana la primavara.sa vad cum ies cu bugetul;daca vrei si ai cu ce, poti sa o faci de 10000000 euroi.numai ca trebuie sa se si reflecte in ceea ce faci cu ea, daca mergi pana la piata dupa castraveti, mai mult nu ai nevoie.

 

Si totusi ,pe unde mergi cu acest bolid de 180 cp ? Ii gata circuitul de langa Mures ?Am trecut p`acolo si n-am vazu decat un circuit de karting : )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi ,pe unde mergi cu acest bolid de 180 cp ? Ii gata circuitul de langa Mures ?Am trecut p`acolo si n-am vazu decat un circuit de karting : )

 

hai pe la noi si ai sa vezi;sigur nu iti va parea rau!

 

respecte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi ,pe unde mergi cu acest bolid de 180 cp ? Ii gata circuitul de langa Mures ?Am trecut p`acolo si n-am vazu decat un circuit de karting : )
Mergeam anul trecut spre Sighisoara si, din intamplare, am avut placerea de a merge cu baietii de la Mures spre Brasov. Deliciu total. B)

 

In aceeasi masura, apreciez faptul ca o parte din ei au inceput sa se dea pe circuit.

 

 

Salutam Muresul. :friends:

post-28093-1257353160_thumb.jpg

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.scuze daca ma bag in discutia voastra..am fost contrazis de 2 amici ca un srad de 600 din 98 nu poate merge cu 263 cat am precizat eu.e adevarat ca nu imi merge kilometrajul in bord dar am un ceas din acela cu senzor de la louis.pot spune ca toba este goala bujii si filtru sport......oare imi arata mie eronat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.scuze daca ma bag in discutia voastra..am fost contrazis de 2 amici ca un srad de 600 din 98 nu poate merge cu 263 cat am precizat eu.e adevarat ca nu imi merge kilometrajul in bord dar am un ceas din acela cu senzor de la louis.pot spune ca toba este goala bujii si filtru sport......oare imi arata mie eronat?

eu zic ca da, cel putin eu am ajuns cu el la 260si un pic<cel putin asa spunea bordu dar asta este iar o poveste foarte disputata, ca ar arata mai mult>oricum o chestie foarte interesata care am patito a fost la ultima iesire pe cheia inpreuna cu un amic cu r1 2003, am alimentat amandoi de la iesire din buc<inplicit ne-am resetat ceasurile amandoi odata>iar la intoarcere am mai alimentat odata, iar spre surpriza mea, eu parcursesem 208km iar cel cu r1 223km<o dif destul de mare zic eu>

iar teoretic cred ca daca un motor estimeaza mai multi km, atunci implicit estimeaza si o viteza mai mare<parerea mea>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem sa mancam ceva la happy

da este doar o iesire

maine stabilim la ce ora si de unde plecam

esti binevenit

Mesaj completat

am uitat sa spun(in cazul in care nu stii)ca la happy se poate plati si in lei si tre sa ai buletinul la tine pt vama

mancarea nu e obligatorie se poate un suc ......

Editat de dragos1972
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti am ceva accesorii ptr k1-k5: evacuare completa Arrow competition cu finala Thunder in titaniu..ieftina , suspensie spate de curse WP,

 

ptr k7 k8 1000 evacuari leovince GP Style la jumate de pret fata de catalog B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti am ceva accesorii ptr k1-k5: evacuare completa Arrow competition cu finala Thunder in titaniu..ieftina , suspensie spate de curse WP,

 

ptr k7 k8 1000 evacuari leovince GP Style la jumate de pret fata de catalog :friends:

 

salutare... m-ar interesa un set de cauciucuri pt suzi a mea cineva de aici de pe forum mi-a recomandat dunlop qualifer rr ceva de genul asta ... as vrea acest set de cauciucuri pt cea mai buna stabilitate in viraje, la ce pret le pot gasi la tine sau cel mai bine u ce imi recomanzi !!!

Multumesc!

B)

Mesaj completat

mergem sa mancam ceva la happy

da este doar o iesire

maine stabilim la ce ora si de unde plecam

esti binevenit

Mesaj completat

am uitat sa spun(in cazul in care nu stii)ca la happy se poate plati si in lei si tre sa ai buletinul la tine pt vama

mancarea nu e obligatorie se poate un suc ......

 

 

Multumesc, si abia astept, iti las nr meu 0724115141 si putem vb la tel pt a stabili ce cu si unde .... sau mai bine vb aici pe forum poate mai sunt doritori .. daca nu au nimic inpotriva :friends: !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti am ceva accesorii ptr k1-k5: evacuare completa Arrow competition cu finala Thunder in titaniu..ieftina , suspensie spate de curse WP,

 

ptr k7 k8 1000 evacuari leovince GP Style la jumate de pret fata de catalog B)

 

pompa frana radiala Beringer pt K8 ai? cat e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...