Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

survolaj o sa vorbesc cu bozgorul din harghita daca are asa mare incredere in motorul lui sa-l aduca la bucuresti sa vedem ce zice ca el mi-a zis ca e in stare f buna. acum ce sa zic e ca la ruleta nu stii ce-ti pica. mai astept oricum sa vad ce se mai arata pe piata.

 

in alta ordine de idei cat s-a mai facut tariful pe amckart?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt NOI :

 

 

si ...daca stie careva raspuns la intrebarea cu ITP-ul ...

ala de la podul fundeni am inteles ca nu mai fac itp la motoare.

totusi daca are careva drum pe soseaua fundeni, poate pune o intrebare.

era 50 de roni la ei . baieti de comitet !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne
Baietilii un itp mai ieftin unde fac si eu la trompeta??? :laugh:

Cel mai eftin e la rar,70roni...dar daca ai toba sport sau xenoane nu merge acolo.Mi-am furat-o io anul trecut

Fie mergi la ilioara(120roni anul trecut) sau in mogosoaia...am inteles ca au mai scazut la la 150roni la 100(banuiesc ca nu se inghesuiau oameni sa faca itp la pretul ala)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai eftin e la rar,70roni...dar daca ai toba sport sau xenoane nu merge acolo.Mi-am furat-o io anul trecut

Fie mergi la ilioara(120roni anul trecut) sau in mogosoaia...am inteles ca au mai scazut la la 150roni la 100(banuiesc ca nu se inghesuiau oameni sa faca itp la pretul ala)

 

 

Fac poza la numar ? Ca suportul meu e bye-bye si numarul nu tocmai bine pus ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vis-a-vis de fabrica de bere TUBORG era 70 sau 100 ron<nu mai stiu exact>si e parolist mosu<si-a luat si stand de frane>

mie nu mi-a zis nimic de xenon si de toba<care face ca dracu>

o sa caut pe acasa nr lui de tel sa vad exact ce tarife mai are ca-mi expira si mie la vara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo... daca mai exista careva cu un K5 1000 si e interesat de niste huse de sea galben cu negru sa imi dea un semn ca eu le vand pe ale mele care au costat 100$ si le dau cu 200ron pt ca nu imi place ca difera galbenul de la sea cu galbenul de la carene pt ca eu nu am folosit codul de galben original la carene ci l-am facut eu cum am vrut galbenul. asa ca daca va intereseaza da-ti un semn sa ma scapati de ele :laugh: uitati si niste poze. abia au fost puse si nu au nici un semn de folosire. nu stiu daca se potrivesc si la alte motorete dar stiu ca sunt facute special pt seile de K5 1000. daca mai e si alta mobra care are seaua la fel poate incerca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne
Fac poza la numar ? Ca suportul meu e bye-bye si numarul nu tocmai bine pus ! :laugh:

Nu pot sa faca inspectia daca nu ai numar la mobra SAU mergi cu numarul sa il prinzi cu ceva...sa iasa in poza nu placuta

Eu am lipit placuta de inmatriculare cu banda dublu adeziva....pierdusem numarul si l-am luat de la politie in ziua cand am facut itp,deci nu am avut timp sa il montez...am ajuns la ilioara cu placuta in rucsac....dupa ce am mers doua saptamani fara ;)

Tipul de la ilioara unde am facut eu itp-ul a fost super de gasca

Mesaj completat

da si tu telefon ..ca mai doarme omu si nu aude sms ( perla )

am dormit tot we asta

Mesaj completat

btw

acolo la rar iti masoara decibelii...chestii d-astea,

ca as pune toba originala asa de forma, si as lipi-o cu scotch

 

Man,am lucrat sambata pana la cinci iar duminica pana la ora doua....si m-au faultat rau jegurile de la mine,cu salariul pe luna februarie

Azi am dat carenele scuterului la vopsit si mi-a spus ca sunt gata pana la sfarsitul saptamanii....am de lipi o prindere de la far,atat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo... daca mai exista careva cu un K5 1000 si e interesat de niste huse de sea galben cu negru sa imi dea un semn ca eu le vand pe ale mele care au costat 100$ si le dau cu 200ron pt ca nu imi place ca difera galbenul de la sea cu galbenul de la carene pt ca eu nu am folosit codul de galben original la carene ci l-am facut eu cum am vrut galbenul. asa ca daca va intereseaza da-ti un semn sa ma scapati de ele ;) uitati si niste poze. abia au fost puse si nu au nici un semn de folosire. nu stiu daca se potrivesc si la alte motorete dar stiu ca sunt facute special pt seile de K5 1000. daca mai e si alta mobra care are seaua la fel poate incerca.

Ce cod visezi ba nene ... !! nu vezi ca sunt jaleeeee , lasa husele acolo, cred ca este un moft mult prea mare diferenta aia de culoare, fi serios man... tu poate esti invatat cu ele ca te uiti toata ziua la ele dar eu am ramas cu gura cascata si cu limba scoasa. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo... daca mai exista careva cu un K5 1000 si e interesat de niste huse de sea galben cu negru sa imi dea un semn ca eu le vand pe ale mele care au costat 100$ si le dau cu 200ron pt ca nu imi place ca difera galbenul de la sea cu galbenul de la carene pt ca eu nu am folosit codul de galben original la carene ci l-am facut eu cum am vrut galbenul. asa ca daca va intereseaza da-ti un semn sa ma scapati de ele :laugh: uitati si niste poze. abia au fost puse si nu au nici un semn de folosire. nu stiu daca se potrivesc si la alte motorete dar stiu ca sunt facute special pt seile de K5 1000. daca mai e si alta mobra care are seaua la fel poate incerca.

 

Sunt foarte tari,iar diferenta de culoare nu e chiar asa de mare,cel putin nu in poze. Exista si pt k3 asa ceva? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt invatat ca abia le-am pus ieri:))))) ce pot sa zic ..decat ca ma bucur ca voua va plac (desi pe mine nu ma incanta) ;)) da exista si pt k3 dar... nu prea as vrea sa mai iau de la aceasta persoana... dar daca vreti va pot comanda si voua fara nici un comision cum fac alte persoane care iau de pe ebay :laugh: asta STRICT pt cei cu GSXR-uri 600/750/1000. singura chestie e ca trebuie sa imi virati banii in card ca sa le pot lua. oricum cine mai vrea sa se gandeasca ca dureaza cam 1 luna sa ajunga...cel putin la mine atat a durat. dati-mi un semn pe pm daca mai vrea careva.

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat, arata bine seile - a mea e rosie asa ca nu se pupa la culoare.

Mesaj completat

Fac poza la numar ? Ca suportul meu e bye-bye si numarul nu tocmai bine pus ! :laugh:

 

Iti pot imprumuta suportu meu stoc buey capsane ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat, arata bine seile - a mea e rosie asa ca nu se pupa la culoare.

Mesaj completat

 

 

Iti pot imprumuta suportu meu stoc buey capsane ;)

 

 

Nu nepoate ca asa il am si eu pe al meu da mi-e lene sa scot 2 suruburi sa pun suportul sa prind 2 suruburi si sa repet operatiunea la scos . :laugh:

 

P.S :Oricum ,apreciez. Esti o bomboana .

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms de sfaturi...o sa tin cont de ele in oarecare masura..dar deja cizmele si manusile sunt comandate :laugh: sper sa fie ok, sa vedem cat dureaza prin fc-moto. A mai comandat cineva ceva de la ei? Statusul orderului meu este acum "viewed "...care or fi urmatoarele si cat o mai dura??

Eu am facut doua comenzi la ei,prima a durat doua luni(ghete Berik),a doua doua saptamani(manusi Beruk),cum ai noroc si u..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut doua comenzi la ei,prima a durat doua luni(ghete Berik),a doua doua saptamani(manusi Beruk),cum ai noroc si u..

ms mult chiar ma miram ca nu mi-a raspuns nimeni si tare eram curios ...sa ii .... daca nu vin in maxim 3 sapmani anulez comanda ca si asa vine SMAEB.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...