Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

na ca is suparat pe voi :yikes:) nu mint nici chiar asa ..na bine doar invidios :yikes: ultimul vis suzuki gsxr 600/750 2006 si daca nu fac bani pana atunci duc masina la amanet :kiss:) abia astept sa ma bag si eu mai tare inseama pe topicu asta :eek: mult succes fara incidente neplacute

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mama! ce viteza a bagat nenea :yikes:

Am si eu o intrebare, cati ani ai?

 

 

 

ee, mai e un pic, intram in sezon si nu vom mai avea timp de forum :yikes:

Cea mai corecta afirmatie pe ziua de azi......aia astept sa ma pun pe roti si sa merg cu 400:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

28 DE ANI SI AM PERMIS DIN 1998 ,MOTOARE CONDUC DE 14 ANI SI CA SA VEZI AM UN SINGUR ACCIDENT IN TOTI ACESTI ANI SI ALA MINOR! :P :scratch:

un singur accident <inteleg prin asta si cazatura>in 14 ani e inposibil<doar daca ai in total 10000km adunati><suntem multi care am luat permisu ca si tine la 18 ani si stim cum e cu teribilismul varstei> :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

28 DE ANI SI AM PERMIS DIN 1998 ,MOTOARE CONDUC DE 14 ANI SI CA SA VEZI AM UN SINGUR ACCIDENT IN TOTI ACESTI ANI SI ALA MINOR! :D :scratch:

 

Multi inainte si fara incidente iti doresc. Probabil ai simtit urma de ironie din postul meu anterior. Nu am cum sa nu fiu ironic ...

Editat de gabibuton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unu sunt sceptic ... dar nu stiam ca se zice pAwercommander !

:D IRONICULE

 

la cat de nervos este un gixxer de 1000, power-commander ii lipseste :scratch:

Editat de gabibuton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce spui asta? PC-ul nu mareste neaparat puterea motorului. Doar regleaza "curba" de putere si cea de cuplu. Poti sa faci un reglaj sa aiba mai putini cai la varf, dar o curba mai lina. In cele mai multe cazuri este folosit pentru a regla aprinderea motorului dupa instalarea unei tobe noi si/sau a unui filtru de aer.

Dar bineinteles e mai usor sa arunci mistouri decat sa corectezi simplu si la obiect. Spune-ti ca a degenerat topicul. Pai daca il lasati pe om in pace si ii trimiteati un PM, sau scriai simplu ca se scrie "pow..." nu "paw..." nu faceati 2-3 posturi degeaba.

Am intrebat cateva posturi in urma daca poate sa ma ajute cineva cu un sfat despre un Tank_bag bun. Nu am primit nici un raspuns care sa fie cat de cat de ajutor. Cred ca daca scriam "tank-beg" sau intrebam despre vreun "spidohilar" apareau cel putin 5-6 posturi la misto, bineinteles tot fara legatura cu scopul forumului.

Poate nu era treaba mea sa "moderez" pe aici, dar ca sa ii citez pe unii "ironic"...nu am putut sa ma abtin...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ADEVARAT SI ASTA !DAR DE VREI SA FIE CA LA CARTE TREBUIE TUNAT IN TOATE PRIVINTELE!

 

 

DA E DEMENTA AICI! LA VARA IN IUNIE E ADUNAREA GENERALA DE MOTOCICLISTI PE INSULA THASO ACOLO E NEBUNIE MARE! IN JUR DE 10000 DE MOTOCICLISTI VIN DIN TOATA GRECIA SI IMAGINEAZA-TI NEBUNIE!

emikawasakininja asteptam un fimulet de la tine cum te dai pe curbe ... nu uita sa pui genunchiul jos ... o sa te admir mai mult ! iati si un costum pana una alta ca in blugi arati ca P*** si vb ta la un gsxr 1000 tunat ..... ai fi de tot rasul fara ! hai noroc si asfalt uscat in noul sezon !

Editat de suzukilifeanddanger
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FORUMUL ASTA E PT MOTOCICLISTI SI DISCUTII DESPRE MOTOARE NU DE LECTII DE LIMBA ENGLEZA SI CA SA VEZI CA TREBUIE SA SCRIIU PERFECT CA SE SUPARA UNII CU JAWA!

 

ORCUM SE CUNOASTE CINE E PE FORUM CA SA DISCUTE SERIOS PROBLEME TEHNICE SI DESPRE MOTOARE:DOCTOROO,SUZUKILIFE MA REFER SI CEILALTI CARE SUNT LA BAGAREA IN SEAMA SI GARGARA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja teai lovit la ceas baiete :P

1-si cei cu jawa sunt motociclisti

2- oricine poate un burn mai bun ca tine chiar si unu cu jawa :scratch:

3-crek ai gresit locu unde trebuia sa fi :D ia vezi de vreo terasa printrun satuc poa acolo impresionezi cu k optu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi tovarase emikawasaki ca ti-ai pus tot forumul in cap cu afirmatiile astea.....normal ca poti sa ii raspunzi si normal dar cand se vine cu viteze supersonice si k8-uri tunate si din alea eu cred ca trebuiesc tratate asemenea afirmatzii cu aceeasi moneda....deci ironia mea se intzelege intr-un fel.

Nu prea am inteles cu ultima afirmatie a lui emikawasaki...acuma ii ataci pe doctoroo(care de fapt ti-a sarit in aparare) sau .....?Chiar nu inteleg.

In fine tota lumea lucreaza la service-uri si saloane de tunning si toti sunt raceri din aia cu 400 la ora????????Cum naiba sa nu fi ironic man?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce mai intrebati cum ii puteti mari puterea...fratilor chiar nu va ajunge ? sau daca aveti putere mai mare va simtiti mai barbati ? uite un filmulet cu mine cand prindeam si eu 300 :scratch: eram unul din aia care trec....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce mai intrebati cum ii puteti mari puterea...fratilor chiar nu va ajunge ? sau daca aveti putere mai mare va simtiti mai barbati ? uite un filmulet cu mine cand prindeam si eu 300 :scratch: eram unul din aia care trec....

Erai mai la coada sau fugeai de ei? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrea cineva un filtru ulei race KP... e nou... eu mi-am pus unul pe Busa...

 

S2 KP... merge si pe GSX-R ul de 1000

 

ce face filtrul puteti citi ori pe site-ul KP ori in Link-uk din semnatura mea.

 

Mai am o Bucata...

 

Nu e graba... ca nu stau in el...

 

God Speed.

 

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...