Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cred ca a sarit o bucata din carena fata.....man d c ai facut-o pe SUZA REPSOL???

asa a fost facuta in germania.eu asa am luat-o.

 

 

:burnout: e misto combinatia de culori portocaliu/negru (chiar mi se pare una dintre cele mai reusite) dar.... are aripa aia pe rezervor....

o sa le dau jos cat de curand ca si pe mine ma enerveaza.dar nu as schimba gixxer-ul cu o rr pentru nimic in lume.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa a fost facuta in germania.eu asa am luat-o.

 

 

 

o sa le dau jos cat de curand ca si pe mine ma enerveaza.dar nu as schimba gixxer-ul cu o rr pentru nimic in lume.

Corect.....hai sa fiu rau si sa ne unim sa batem pe toti cu rr-urile:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toti am avut un gsx-r de 750 din 98 si acum vreau sa imi iau unu de 600 dar din 2004.

as vrea sa va intreb ce avantaje si dezavantaje are un gsx-r din 2004 fatza de alta vitezana (r6,cbr,zx6-r) din acelasi an si de aceasi capacitate cilindrica ?

ms de help

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca sunt asa mari diferente intre ele la capitolul putere sau manevrabilitate (poate doar la Kawa care are 36 de cm cubi in plus o sa ai un pic mai mult cuplu). Eu zic sa iei ce gasesti in in starea cea mai buna indiferent de marca.

Singurele diferente vizibile ar fi furca upside-down de la Suzuki si Kawa, fata de furca normala la Honda si Yamaha si faptul ca Suzuki este cea mai frumoasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca sunt asa mari diferente intre ele la capitolul putere sau manevrabilitate (poate doar la Kawa care are 36 de cm cubi in plus o sa ai un pic mai mult cuplu). Eu zic sa iei ce gasesti in in starea cea mai buna indiferent de marca.

Singurele diferente vizibile ar fi furca upside-down de la Suzuki si Kawa, fata de furca normala la Honda si Yamaha si faptul ca Suzuki este cea mai frumoasa.

 

si eu sunt de parere ca suzuki ii cea mai frumoasa si daca nu sunt diferente majore la performanta o sa raman la suzuki

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce misiune imposibila? :laugh: Asta-i buna :crack:

Hai mai baieti ca faceam si eu caterinca. cu totii stim ca s-a ajuns la un punct unde diferentele sunt infirme cel putin la putere/top speed. Apoi chiar si mie imi place GSX R ul. Il clasez pe locul 2 normal :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu totii stim ca s-a ajuns la un punct unde diferentele sunt infirme cel putin la putere/top speed.

 

dar astia cu gsxr au gagici mai misto :crack: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai bre lasati engleza mai bin' o ardem pe rumaneste :crack:

 

Salut , am si eu un Gixxer din vara anului trecut de care sunt indragostit si cu care am iesit si la -2 grade pe strazi ca nu puteam sa ma uit la el fara sal calaresc putin .

 

 

 

 

SUZUKI RULES !!!

 

 

dapai ca nici nu ai motor fain :crack:

casa de piatra!

 

http://www.youtube.com/watch?v=p6g2vgxLDGI...feature=related

 

sa ne mai amuzam pana vine caldura :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...