Sari la conținut

A Murit Ghost Rider?


Buggy12000
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 200
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ghost Rider AKA Calaretu fantoma e din Flamanzi jud. Botosani ..amic cu mine ...n-a murit a avut un mic accident cu un grup de capre dar atat el cat si caprele sunt ok...n-am primit raspuns..sunt foarte ingrijorat ca nu-i gasesc pa Miaunel si Balanel :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ghost Rider AKA Calaretu fantoma e din Flamanzi jud. Botosani ..amic cu mine ...n-a murit a avut un mic accident cu un grup de capre dar atat el cat si caprele sunt ok...n-am primit raspuns..sunt foarte ingrijorat ca nu-i gasesc pa Miaunel si Balanel :(

un vapor calca o cioara.Morala:copii nu va jucati cu focu'.PUNCT.HELP ADMIN.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O musca a inghitit un cal...de acum 2-3 ani se posteaza la rubrica Ghost Rider si de la Ghost Rider am ajuns la Miaunel si Balanel :( ....deci toate posturile care se mai baga se pun de plictiseala ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba de cate ori sa`ti zic ca e o diferentra intre Prost Rider si Ghost Rider ???

 

:(

ce misto topic pentru descretit fruntea..deci concluzia dupa 20 de pagini era ca?

1. nu a murit ci s-a integrat in absolut

2. i-a murit dublura

3. daca a facut ultimu film it's alive sau s-a intors sub forma de Ghost...rider....

de fapt aberand aici mi-a venit ideea geniala

Ghost rider era deja mort(si reincarnat pe motocicleta) deci n-are cum sa mai moara.

Eu zic ca am rezolvat dilema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc dar iete ca n-am murit...nu trebea sa deschide-ti atata topicu pt unu ca mine ...multumesc mult.. :guitar: oricum apreciez gestul :ok: .....

on topic: GR-ul nu o sa moara niciodata......este si va fi in continuare idolul nostru.....(a unora dintre noi) :moto: ...am specificat ca sa fie si dmw-ul fericit sa nu mai faca un post aiurea :)

ai drepate biker boy ... cu partea a 2`a ... :ok: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O musca a inghitit un cal...de acum 2-3 ani se posteaza la rubrica Ghost Rider si de la Ghost Rider am ajuns la Miaunel si Balanel :( ....deci toate posturile care se mai baga se pun de plictiseala ...

 

:ok: Jun 21 2006, 10:56 PM insemana 2-3 ani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Jun 21 2006, 10:56 PM insemana 2-3 ani?

of...citisem inceputurile si stiam ca e din 2005, 2006 undeva pe acolo...vrei sa scriu exact? 1 an, 10 luni , 3 zile, 22 ore si 15 sec poftim

 

--- Mesaj completat în 03 Apr 2008 07:48 -------------

cine e ghost rider?

asta e gost raider:

 

http://www.scarytoyclown.com/thumbs/VaderBike.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma poti sa cazi cu motorul vere de raul lu`Calaretu Fantoma ...

Se infundase cricul in asfalt, motoru jos, imi scuturam calul ... si deodata apare unul ... frate esti bine ? ... eu: Da, m`am impiedicat .... si el: Da de Ghostrider stii ceva ? a murit ? ......... IN MOMENTUL ALA AM CREZUT CA IL JOC IN PICOARE ... norocul lui a fost ca imi intra iarasi cricul in safalt si nu am putut lasa motoru`. Ba frate O GRAMADA De idioti nu alta ... asa ca JET domnule GhostRider

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cand intrebam cine este ma refeream la - Nume , Prenumere, Adresa, Locul nasterii,grupa sanguina, nimicuri deastea ...etc eventual si cat poarta la picior

 

 

ai gasit cumva vreun pantof si vrei sa il returnezi cenusaresei? :( :ok: :ok: :moto: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cand intrebam cine este ma refeream la - Nume , Prenumere, Adresa, Locul nasterii,grupa sanguina, nimicuri deastea ...etc eventual si cat poarta la picior

 

ma scuzati daca intervin si va rog nu aruncati cu pietre :hug: ..nea'Ghost asta nu mi se pare real...e un fel de wrestling..adica filmulete trucate...nu ma indoi ca cineva poate sa mearga cu 300+pe strada dar in anumite filmate unde el era "prins"si bla bla bla mi se par SIMPLA ACTORIE! :burnout: totusi traim in 2008 :( :P :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma scuzati daca intervin si va rog nu aruncati cu pietre :( ..nea'Ghost asta nu mi se pare real...e un fel de wrestling..adica filmulete trucate...nu ma indoi ca cineva poate sa mearga cu 300+pe strada dar in anumite filmate unde el era "prins"si bla bla bla mi se par SIMPLA ACTORIE! :burnout: totusi traim in 2008 :hug: :what: :cheers:

 

 

:hug: Iata, a sosit inca un superdestept !! Se plimba cu scuterul, dar le stie pe toate.

 

Hai sa te lamuresc, nici Mos Craciun nu exista, dar multi cred in el !! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: Iata, a sosit inca un superdestept !! Se plimba cu scuterul, dar le stie pe toate.

 

Hai sa te lamuresc, nici Mos Craciun nu exista, dar multi cred in el !! :cheers:

 

mai bine taceai..e parerea mea...si app GoDule eu nu ma plimb cu scuterul..si chiar daca as face o ai avea cv impotriba?esti cel mai destept?te ai nascut pe o honda?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: Iata, a sosit inca un superdestept !! Se plimba cu scuterul, dar le stie pe toate.

 

 

..nici scuter macar nu are dar se lauda ca traieste in italia si ne trateaza cu o anumita superioritate...

Editat de maxu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..nici scuter macar nu are dar se lauda ca traieste in italia si ne trateaza cu o anumita superioritate...

ti se pare ca vb de sus cumva?si nu e problema ta daca am scuter masina avion sau nava spatiala :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au fost mai multi, cu certitudine...intra pe youtube si da cautare...mai multe motoare, mai multe siluete...stilul e cam acelasi...in rest...

 

 

In urma cu cateva zile am auzit de la un prieten din Ungaria ca renumitul motorist din seria Ghost Rider a avut un accident si a murit. Stiti voi mai multe detalii??? Eu doar atat am auzit. Am cautat si pe net dar nu am gasit nimic.

 

 

SI A PROPOS...NU VA MAI CERTATI, BRE, UAMINI BUNI!!! CE AVETI??? DE LA CE V'ATI LUAT???

LA URMA URMEI, TOTI AVEM PASIUNEA ASTA..INDIFERENT DACA MERGEM PE SCUTER SAU PE HAYABUSSA... V'ATI DILIT?? :burnout: SAU CE'I CU VOI??

Editat de yogi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va dau un zvon ca sa fie in ton cu topicul cica si-a luat (garcea) de la vacanta mare motor ca s-a saturat de masina si cica ar fi scapat cam de toate (lambo ala galben si inca vreo 2 periculoase ) si acum se reprofileaza pe motoare cica ar avea mai multe . Astept cu nerabdare sa isi ia si guta vreun enduro sau macar un scuter sa il plimbe si pe adrian macar in atas ca saracu cred ca nici cu scuteru nu se descurca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...