Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SVu (pentru je) e una din cele mai frumoase asiatice dezbracate, n-are rost sa o umplii de plastic, but hey, this is me :cheers:

 

bine zis : :friends:

subscriu. eu zic sa ne impartim in doua: cei cu naked si cei cu S. sa ma scuze cei din urma, dar carena S-ului < 2003 este una dintre cele mai urate. exceptie face a lui pepsi, care arata bine totusi, avand in vedere de unde a plecat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clar astia cu S-uri se intalnesc la sibiu , restu la sighisoara :cheers::P:P:P:P:P ca altfel ne certam s-ar parea

 

 

Parca ar fi vechea rivalitate diesel vs benzina, la conserve :friends:)

Editat de radu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu ma cert cu nimeni . in cel mai rau caz ma enervez si-i provoc la o bere :friends: . Nici vorba ...Sighisoara, pazea ca venim ! Vine ursu la natura

nu cred ca raspund provocarii ca nu prea tin la bautura. in acest moment in sighisoara si in tg mures ninge de rupe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in acest moment in sighisoara si in tg mures ninge de rupe

Si in Sibiu a nins in noaptea asta, cam 10 cm. Nu e de mers cu moto.

Numai bine :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ultima ar cam trebui sa fie, ca deja din aprilie ar trebui sa se incalzeasca incet incet. Una oeste alta vad ca numa in sudul tarii e mai ok, in rest ori ninge ori e frig ori ploua.

 

L.E. Am vb cu cineva din Bran, a zis ca ninge fara oprire :friends:.. frumos

Editat de radu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt tot PRO NAKED, eu nu am gasit una N si am luat S......a fost bun pretul. Semicarenele ....pare unul neterminat/ trantit si ce a mai ramas .....sa ma ierte cei cu S , e doar parerea mea. Oricum pentru mine a scazut pretul de achizitie dupa ce am vandut carenajul ( imi sareati in cap la pretul pe care il cer pe carena fata de sv /S , apoi vad ca postati , cu pareri despre preturi muuult peste cat am cerut eu :lol: .

Din Italia se poate lua unul si cu 900-1000Euro/ la criza care a dat in toti,

http://www.secondamano.it/iad/auto-e-moto/...0abcxYKoh933788

acum sa nu ziceti ca toti ati luat motoru' de la un batranel simpatic care nu a cazut, a mers doar regulamentar si din Germania! Asa ca decat sa dai mult pe carene mai bine iei unul cu totul.....tot numai parerea mea. :cheers: .

Bai, da' cand vine caldura ca m-am saturat de povesti pe forum!...........ultimile pagini sunt doar povesti de Mess....nu mai are nimeni rabdare :friends: la noi ploua de 10 zile!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata si la mine drumul calarasi- bucuresti . foarte misto sa conduci din nou dupa ceva vreme. m-a plouat putin, m-a batut vantul in rafate pe autostrada, dar a fost al dracului de bine.

 

@ pepsi - ma refeream ca am cea mai frumoasa carenata 2003+, ca a ta e ce-a mai frumoasa <2003...nu am ce sa comentez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine a zis calin cu povestile de mess pe forum, dar ploua in draci peste tot... speram si eu la o plimbare zilele astea dar no chance asa ca mai astept. macar de paste sa fie bine (si dupa evident)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ?

24-25-26 Aprilie [ 5 ] ** [23.81%]

8-9-10 Mai [ 8 ] ** [38.10%]

hai la vara ! [ 6 ] ** [28.57%]

 

Unde ?

Sighisoara [ 12 ] ** [57.14%]

Sibiu [ 3 ] ** [14.29%]

undeva la munte in pustietate ( specificati voi ) [ 2 ] ** [9.52%]

 

 

Cam acesta este statusul sondajului. Probabil nu vom mai avem parte de multe alte voturi. Mie mi-ar fi placut in pustietate, dar o sa ma bucur pe drum. :friends:

Pana atunci sa ne gandim cum o sa facem cu cazarea , poate la un motel sau cine stie unde. O sa caut sa vad.

Editat de Redpik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, n-ar fi o gluma. Dar asta inseamna sa mergem sa gasim un loc de campat langa oras, nu ? Vor fi toti de acord cu asta ? Mie mi-ar face o placere enorma. Ma uitam si unele vile au cate 10-14 camere cu preturi de la 100-150 lei (destul de mult :lol: ) pe noapte. Zic eu ca daca ne strangem mai multi si ocupam toate camerele putem negocia un pret mai avantajos.

 

Edit. @giks : Sa ne traiesti mandrule posesor de Sv . Frumusica foc micuta cu cadrul negru. Sa te poarte sanatos oriunde te-ai aventura . :cheers: :friends:

Editat de Redpik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

De ceva vreme sunt si eu mandru posesor de SV 650, si as vrea pe aceasta cale sa salut toti posesorii de SV si nu numai, si multumesc tuturor celor care au dat sfaturi pe forum (mai ales la sectiunea "incepatori" :friends: ) .

 

Ea este dansa:

post-5289-1237060177_thumb.jpg

post-5289-1237060218_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si multi km pe el :friends:. pe noi cand ne vizitezi? :cheers:

@kid: pai nu stiu cati ar fi sa nu ar fi de acord cu camparea. eu sunt ok oricum, dar cu cortu era parca mai in natura asa :lol:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, n-ar fi o gluma. Dar asta inseamna sa mergem sa gasim un loc de campat langa oras, nu ? Vor fi toti de acord cu asta ? Mie mi-ar face o placere enorma. Ma uitam si unele vile au cate 10-14 camere cu preturi de la 100-150 lei (destul de mult :lol: ) pe noapte. Zic eu ca daca ne strangem mai multi si ocupam toate camerele putem negocia un pret mai avantajos.

 

Edit. @giks : Sa ne traiesti mandrule posesor de Sv . Frumusica foc micuta cu cadrul negru. Sa te poarte sanatos oriunde te-ai aventura . :cheers: :friends:

 

votez pt cort... dar cine i-mi duce un cort de 4 persoane?:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...